Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Plugawy napisał:

 

Aiii

  Ukryj zawartość

w którym momenci w podstawce on się pojawił?

 

 

 

Prolog, jak wpadasz do karczmy z papciem Vesemirem i pytasz o Yennefer to wlasnie Pan Lusterko jako pierwsza osoba w grze naprowadza nas na wlasciwy trop mowiac o garnizonie nilfgaardczykow gdzie ponoc sie krecila pewna kruczo czarna babeczka - mozna przypuszczac ze to byla jego pierwsza i darmowa przysluga w stosunku do Geralta

 

Jak dla mnie genialna zagrywka ktora pokazuje ze juz od dluszego czasu mieli w planach te DLCki i ze nie byly robione na jana.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Banan91PL napisał:

Ja 3 lata się zbierałem aż w końcu po zmianie xboxa na  xboxa x w tydzień ograłem podstawkę i dodatki. Najlepsza gra w jaka grałem 

Na pewno w dobrym temacie to napisałeś, mi podstawka zajęła kilka miesięcy:D No ale gram drugi raz i jak pisałem wyżej się zaciąłem:/

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, xbor napisał:

Na pewno w dobrym temacie to napisałeś, mi podstawka zajęła kilka miesięcy:D No ale gram drugi raz i jak pisałem wyżej się zaciąłem:/

 

Spoiler

Sugeruję udać się na Skelige do jarla Cracha an Craite i po prostu załączyć rozmowę. Powinno odblokować możliwość zrobienia tego questa. Jest całkiem długi ale warto. Porozmawiaj także z Cerys i Hjalmarem. 

 

Pierwszy Wiedźmin do pobrania za darmo na GOGu. Kto nie grał to polecam bo to wciąż świetna gra i z prawdziwie słowiańskim klimatem. 

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Nemesis napisał:

Historia w W3 to szmira? Bez przesady. Nie ma tutaj żadnych dziur w fabule, każdy wątek jest dobrze przemyślany a za wątek z Krwawym Baronem należy się REDom mały Oskar. 



- Wysyłanie wszystkich "przyjaciół" po to aby bronić Kaer Mohren, o którym słyszało mniej ludzi niż liczyła sama pomoc, a jak tam dotrzeć wiedzieli tylko wiedźmini plus Triss

- Samo pytanie cesarza o wysłanie wojsk Nilfgaardu głęboko za linie frontu(przypominam, w grze Kaedwen zostało zajęte przez Redanię)

- Bezsensowne umieszczenie Tor Gvalch'ca na wyspie Undvik. Nie wiadomo po co ani dlaczego(to ta wieża z ostatnich minut gry). Redzi stworzyli ją tylko dla ostatniej akcji Ciri 

- Niepotrzebne przerobienie Białego Zimna na jakiś dziwny byt lub wuj wie co zagrażający każdemu światu, a w sadze sam Avallac'h tłumaczy, że to coś w rodzaju epoki lodowcowej spowodowanej padaniem światła słonecznego pod innym kątem

Tak na szybko nielogiczne elementy głównego wątku :)

Wszystko zyebauli po tym wycieku. Widać, że mocno się spieszyli i nie ogarniali swojego własnego silnika.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Nemesis napisał:

Teraz to już czepiasz się niepotrzebnych szczegółów. To nie książka, żeby wytykać takie wpadki które w sumie ciężko zauważyć i można twórcom wybaczyć przy całym stosie zalet tej gry. 

To co wymieniłem, to nielogiczne elementy, które mi psują odbiór głównego wątku. Nie obchodzi mnie, że zadania poboczne są zarąbiste skoro fabuła kuleje przez ich niechlujstwo. Jak doda człowiek do tego co tym szajsem zastąpili to cieszę się, że drugie przejście robiłem na szybko dla platyny. Robiąc poboczne te pierdy są mniej zauważalne.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pajda napisał:

Po zakończeniu głównego wątku dalej można swobodnie podróżować i robić zadania poboczne? Dodatki funkcjonują jako osobny wątek fabularny czy po zakupie po prostu pojawiają się na mapie nowe miejsca do zwiedzania?

Można robić wszystko po zakończeniu głównego wątku. Dodatki też.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Panowie w końcu udało mi się zmobilizować i odpalić NG+ na poziomie trudności Droga Ku Zagładzie... Jest realne przejście tej gry :) Mam na koncie 300+ godzin grania, a leją mnie jak chcą :( Mam rozwiniętą postać w zbroję kota + lekkie ataku + trochę znaków, ale czuje, że to nie przejdzie tutaj

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SetoPL napisał:

Panowie w końcu udało mi się zmobilizować i odpalić NG+ na poziomie trudności Droga Ku Zagładzie... Jest realne przejście tej gry :) Mam na koncie 300+ godzin grania, a leją mnie jak chcą :( Mam rozwiniętą postać w zbroję kota + lekkie ataku + trochę znaków, ale czuje, że to nie przejdzie tutaj

To dziwne, bo ja ani jednego punktu w ng+ nie użyłem i przeszedłem grę na secie mantikory. Tylko miecze zmieniałem i nie miałem postaci rozwiniętej tak żeby Geralt był nieśmiertelny w trakcie walki tak jak niektórzy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...