Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Plugawy napisał:

Sprawdziłem jeszcze raz. U Yoanny i jakiegokolwiek innego rzemieslnika nie widać schematow na pancerz, rękawice i spodnie na mistrzowskim poziomie że szkoły kota :/ za(pipi)iscie. Jakiś skur.wialy bug to jest bo czytałem na necie już, że ludziom też znikają różne schematy.

 

Zniknęły mi też schematy na mistrzowskie spodnie że szkoły wilka, a żeby zrobić arcymistrzowskie buty że szkoły wilka to nie potrzebuje żadnych poprzednich wersji tych butów tylko jakieś zwykle składniki lol.

To ciekawe. A z poziomu glosariusza sprawdzałeś czy są schematy? Glosariusz --> rzemiosło. Jedyny problem z schematami miałem ze skompletowaniem schematu Wilka w Kaer Morhen w wieży. Nie dało się zebrać kryształu by uruchomić portal oraz w dodatku SzK nie dało się zebrać ofirskich schematów w jednej z kryjówek bandytów, czyli problemy częste wśród społeczności Wiedźmina. Ale jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło by schematy mi poznikały. Może spróbuj usunąć grę i patche (save oczywiście na pendrivea wrzuć) i zainstalować ponownie?

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.04.2018 o 19:52, Farmer napisał:

To ciekawe. A z poziomu glosariusza sprawdzałeś czy są schematy? Glosariusz --> rzemiosło. Jedyny problem z schematami miałem ze skompletowaniem schematu Wilka w Kaer Morhen w wieży. Nie dało się zebrać kryształu by uruchomić portal oraz w dodatku SzK nie dało się zebrać ofirskich schematów w jednej z kryjówek bandytów, czyli problemy częste wśród społeczności Wiedźmina. Ale jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło by schematy mi poznikały. Może spróbuj usunąć grę i patche (save oczywiście na pendrivea wrzuć) i zainstalować ponownie?

 

Wczoraj mi wskoczył schemat z gaciami wilka, za to w Glosariuszu nie ma reszty tych schematów, ale wszystkie Poszukiwania rynsztunku mam pokończone. Został mi tylko jeden quest poboczny i jestem w połowie jeśli nie dalej Krwi i Wina, więc daruje sobie reinstalkę i kopiowanie sejwów. Jak skończę to to zrobię.

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.04.2018 o 15:09, Nemesis napisał:

No chyba tylko da się je kupić wraz z dodatkami. Ale teraz to zapłacisz grosze.

No nie bardzo, bundelek z kartami Serca z Kamienia stoi na allegro od 150zł za używke do 250 za nówke. 

 

@XM.

 

Jak chcesz mogę ci sprzedać moje bo i tak leżą (Serca odfoliowane ale nie używane w ogole) 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, gandi77 napisał:

Kapitalnie to teraz wygląda,ostrość,kolory.Nie widać,że gierka ma już kilka latek.

Coś czuję,że szykuje się trzecie przejście:D

 

Patch malutki,130 MB

 

 

Chodzi ci glownie o HDR na Pro, ktore mocno upgrade’uje wizualia, czy tez inne elements zostaly poprawione typu tesktury, ostrosc, wydajnosc itd? 

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

O tym wspominałem:

 

 

Błedów jest jeszcze więcej z obrazem, z kolorami, a żeby bylo zabawniej randomowo występują, jedni mają jaja z paletą barw, inni z jasnością, a jeszcze inni jak jak z takim właśnie za(pipi)istym pop upem. Skoro przełożyli premierę patcha HDR bo były problemy techniczne z nim jak się tłumaczyli to nie chcę wiedzieć jak gra chodziła z tym patchem bez jego „poprawek”.

 

Odnośnik do komentarza

Szczęściaż, ewidentne cos z.(pipi)a.li. Problem dotyka randomowo i to sporo ludzi. Na oficjalnym forum jest juz wątek ale narazie bez oficjalnego odzewu:

 

https://forums.cdprojektred.com/forum/en/the-witcher-series/the-witcher-3-wild-hunt/tech-support/playstation-4-aa/10796011-the-witcher-3-ps4-pro-patch-issues

 

 

 

Nie da sie tak grac :) a człowiek czekał z 3 przejściem na patch z HDR :|

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, elvis004 napisał:

Szczęściaż, ewidentne cos z.(pipi)a.li. Problem dotyka randomowo i to sporo ludzi. Na oficjalnym forum jest juz wątek ale narazie bez oficjalnego odzewu:

 

https://forums.cdprojektred.com/forum/en/the-witcher-series/the-witcher-3-wild-hunt/tech-support/playstation-4-aa/10796011-the-witcher-3-ps4-pro-patch-issues

 

 

 

Nie da sie tak grac :) a człowiek czekał z 3 przejściem na patch z HDR :|

Dokładnie, tez czekałem specjalnie zeby zacząć od nowa. Wszystko jest ok, obraz ostry, HDR działa chociaż nie jest tak dobry jak w kilku innych tytułach ale doczytywanie sie obiektów, szczególnie drzew jest masakryczne, tak sie nie da grać, nigdy nie bylo to wcześniej tak widoczne. Powiem więcej, dawno nie widziałem gry, w której doczytywanie byłoby tak duże. Pytanie jest jedno, czy zamierzają to naprawić, a jeśli tak to kiedy... Ale mam pytanie bo moze ktoś wie, czy Edycja Gry Roku ma juz wbudowany patch 1.3 ? Bo na anglojęzycznych forach czytałem ze tak ale wole sie upewnić. Póki co będą nowe tytuły do ogrania ale później bym chcial ponownie wrócić do Wiedźmina i jeśli ten okropny pop-in obiektów nie zostanie naprawiony to jedynym wyjściem jak dla mnie będzie kupienie właśnie tej edycji gry roku i jeśli jest ten patch 1.3 na plycie to grać na nim wówczas i zatrzymywać pobieranie najnowszej latki albo grać off line. Innego wyjścia bym nie widział jeśli o mnie chodzi bo z tym co jest grać sie nie da, rujnuje to cala przyjemność z eksploracji świata. To nie jest nawet zwykły pop in obiektów gdzieś tam w oddali albo nabierających detali przy zbliżaniu sie, to jest znikanie i pojawianie sie całych drzew które są blisko, np. drzewo z wisielcami przy lekkim oddaleniu sie cale znika i widać wtedy tylko..... same ciała. "fajny" nam dali upgrade, nie ma co.

Odnośnik do komentarza

Mi 5 metrów przede mna „wyrósł” na wodzie wrak zatopionego czesciowo statku jak płynąłem łódką xD narazie nie widze zadnego komentu, Marcin Momot ich community menago nie odpowiada na tweety a na pficjalnym forum jest tylko odpowiedz admina zeby zlozyc ticket do ich supportu takze tego xD Moze im sie popier i wypuscili ten patch bez poprawek, o ktorych wspominali ze musza je zrobic bo patch nie nadawal sie do publikacji bo sprawiał wiele problemów xD

Odnośnik do komentarza

U mnie doczytywanie jest ok, ale poyebalo się coś z jasnością bo skacze sama z siebie. Wystarczy, że stoję obok ciemnego obiektu, np. domu a druga połowa ekranu jest jasna, np. pole zboża albo plaża to ekran u mnie rozjaśnia się intensywnie by za pół sekundy przygasnac i tak non stop. Jak jest cały ciemny obraz albo jasny to nie ma tego problemu.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

135h i peklo - przeszedlem podstawkę wraz ze wszystkimi misjami pobocznymi oraz znacznikami (kontrabandy tez zaloczone hehe ) prócz paru w Velen które byly stricte pod Serca i zostawilem je jak wrócę do gry po nowym God of Warze. Co mam rzec - najpiękniejsza growa przygoda jakiej doświadczyłem, prócz trylogii ME i XC2 nie czułem takiej pustki. Gdyby nie fakt, że zostały mi 2 dodatki na które pewnie poświęce z 70-100h to płakałbym w kącie. Mógłbym napisać jak wiele rzeczy mnie irytowalo, zostało źle zrobionych albo ile bugów natrafiłem ale no kórva nie potrafię bo co ja przeżyłem to będę pamiętał przez długi czas. A jak sobie pomyślę ze podobno dodatki parę  razy lepsze niż podstawka... czewik w spodniach mi wariuje.

 

 

Edytowane przez XM.
  • Plusik 3
  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...