Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, SetoPL napisał:

Hmmm... więc chyba muszę poćwiczyć. Mi to trochę teraz kojarzy się z grami z serii Souls (które średnio lubię)Unik.Atak.Unik i tak po kolei każdego przeciwnika ...

No tak to wygląda. Przygotuj się psychicznie na walkę z Eredinem. Te jego "fale" mrozu zabijają jednym strzałem :P

Ogólnie w trakcie gry znak obrony jest jedynym przydatnym na ludzi.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.05.2018 o 14:18, Nemesis napisał:

Teraz to już czepiasz się niepotrzebnych szczegółów. To nie książka, żeby wytykać takie wpadki które w sumie ciężko zauważyć i można twórcom wybaczyć przy całym stosie zalet tej gry. 

Niepotrzebne szczegóły xDDDDDD

 

Niepotrzebnym szczegółem może być np. czepianie się, że Jaskier

który po odbiciu z rąk Wiecznego Ognia, zamiast zwiewać z miasta, postanawia założyć w nim popularny kabaret.

Nieścisłości dotyczące Nilfagardu w KM i Białego zima to fhuj durnota, ale rozumiem że kolejna wariacja n.t. Ciri w avku może utrudnić przyjmowanie takich niewygodnych "szczegółów". :v

 

Od siebie dodam jeszcze wątek zamachu

I totalny debilizm Rocha, Ves i Talara którzy mieliby kupić, że były "wicekról" Redanii; Dkjistra miałby bezinteresownie pomóc w uzyskaniu przez Temerię statusu  lennika cesarstwa, oddając Cesarzowi dobrowslnie własny kraj, wraz z resztą Północy

Srogą głupotą jest także nie tylko zmiana statusu Białego Zimna, które w sadze

jest ukazane jako normalna i przemijalna epoka lodowcowa

ale przede wszystkim niezgodność z wątkiem wystepujacego w grze

Avallacha i ludu Olch, którzy w przeszłości pragnęli wykorzystać Ciri do przeprowadzenia do swojego świata wszystkich elfów ze świata Geralta.

Nie trzeba chyba dodawać, że ten pomysł w kontekście finałowego wyjaśnienia, nie miał za grosz sensu. 

 

Uwielbiam ten tytuł. Właśnie lecę drugie przejście, wraz z dodatkami i czuję, że wysmażę rekordowo obszerniejszy wpis w Ostatnio Ukończyłem, ale jego główny wątek, wraz z paroma istotnymi side questami, to miejscami śmiech na sali. Main quest Zabójców Królów, Serc z Kamienia, a nawet Krwi i Wina, to co najmniej dwie klasy wyższa półka. 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wiesław wszystkiego najlepszego z okazji trzecich urodzin. :hi::drinks:

kOyOLMs.jpg


Dokładnie trzy lata temu kupiłem Dziki Gon w wersji na PS4 oraz PC. Jakiś czas temu do kolekcji dołączyła wersja na konsolę Xbox One (tym razem wersja Gry Roku).
Sama gra jest fantastyczna. Rzecz jasna nie każdemu musi przypaść do gustu, ma swoje wady, ale ja byłem nią zachwycony (dalej jestem).
Cudowna przygoda, kapitalny klimat i ta legendarna jakość misji pobocznych. Konsolowe wersje miały niemałe problemy z optymalizacją, niemniej po jakimś czasie udało się je zażegnać.
Sfera audio do dziś jest jedną z najlepszych na bieżącej generacji. No i te kapitalne dodatki. Rewelacyjne Serca z Kamienia oraz obłędne Krew i Wino, które obok wybornego Przebudzenia do świetnego Dragon Age jest moim ulubionym dodatkiem. Wspaniała gra zapewniająca ponad setkę godzin zabawy na najwyższym poziomie. :lapka:

 

Edytowane przez Sylvan Wielki
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jak czujesz, że będziesz robił platyne to zacznij od najwyższego a jeśli platynki masz w du.pie to przedostatni poziom będzie ok, a potem najwyżej sobie podniesiesz. Na początku brakuje kasy bardzo a Hp odnawia jeno żarcie, które jest dosyć drogie jeśli chcesz się nim wspierać w walce. Droga ku zagładzie na początku jest trudna, nie szarzuj, rób uniki kółkiem i używaj quena.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Plugawy napisał:

 

Mi na początku zawsze brakowało żarcia jak nie miałem Jaskółki na wyższym poziomie ani tego eliksiru co prawie całe hp odnawia jednorazowo.

A mi na odwrót. Zawsze brakowało miejsca w plecaku dlatego skrzynię przywitałem w ulgą :P Jako liziściana to zajrzałem w każdy kąt. Co było do zabrania to zawsze zabrałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...