Skocz do zawartości

Playstation Meeting 20.02.2013 - opinie, komentarze, pogaduszki podczas konfy.


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie Japończyki mają dużego plusa za własne silniki. Bez prawdziwych gameplay'ów ciężko je oczywiście oceniać, ale sam fakt że nie robią na Unrealu jest fajny. Podobały mi się japońskie gierki z tej generacji (najbardziej FFXIII czy RE5) i tym razem również liczę na japońskie silniki.

Odnośnik do komentarza

Po szopce $ony szału nie ma ale źle też nie było:

 

Największe wrażenie zrobiło oczywiście demo Deep Down od Capcom i Watch Dogs. Reszta tzn. kolejny killzonk ziew, Drive Club sama zapowiedź ciekawe ale w praniu to już dobrze nie wyglądało, taki uboższy poziom Project Cars.

UE4 też nic nowego, największe zaskoczenie to silniki graficzne Capcomu i SE, jak tak będą wyglądać pierwsze gry to grubo.

 

Jak Capcom wkroczył na scene i leciała historia z Residentami to ciśnienie mi podskoczyło że może prawdziwe RE lub RE Remake będzie a tu taki wał...

 

Samo plejsztejszyn 4 jawi się jako konsola dla fanów fejsbuków i społeczności, no super...ciekawe że konsola chyba będzie miała taki sam CPU co nowy Xbox.

Edytowane przez Daddy
  • Plusik 2
  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza

04111df2c5c7a494ae2dc8a549346ac9_origina
A tak serio to w sumie nie było jakiegoś szoku ale nie było zle,szkoda tylko że Sony odchodzi już całkowicie od swoich założeń konsola sie "zamerykanizowała" całkowicie upodobniła do PC,oczywiscie z jednej strony to dobrze ale z 2 szkoda bo to zawsze był znak rozpoznawczy PlayStation ale widać po konferencji jak strasznie Sony sie na PS3 przejechało.Na plus na pewno że mówili praktycznie tylko o PS4 bez owijania w bawełnę. Jak już wspomnieli co niektórzy to co chce zrobić Sony z Sharingiem i innymi duperelami to sa opcje moim zdaniem bardziej dla dzieci watpie zeby chłopy powyżej 21 roku chwalili sie w co graja gdzie są itp. zresztą kur.... kogo to i tak obchodzi. Co do gier w sumie jak na początek może być. Zastanawia mnie czy teraz w niedługim czasie polecą z ceną PS3 czy jeszcze nie

Edytowane przez Milo
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Podobała mi sie konferencja i w sumie troche sie jaram... szkoda ze nie pokazali konsoli ;),

Funkcje społecznościowe jakoś nie czuje tego, tak samo jak podgladania jak ktoś gra czy zeby ktoś za mnie przechodził dany tytuł( fajne dla dzieciaków bo dorosłej osoby raczej to bawić nie będzie) plus tego jest taki ze sony musiało naprawdę solidnie rozbudować swoją infrastrukturę sieciowa,

Cieszy obecność 8gb ram gddr5 i ponoć łatwa architektura konsoli

 

Co do gier to killzone prezentuje sie ładnie ale myślałem ze będzie jeszcze ladniejszy :) chociaż i tak wyglada mega kozacko

watch dogs koleś mega dziwnie biega, ale ogólnie jestem na tak, cieszy mnie diablo 3 bo na moim laptopie nie rusza :(

reszta gier rowniez zrobiły na mnie pozytywne wrażenie :)

Aaaaa no i exclusivne dlc dla destiny xD

 

Ciekawie jak rozwinie sie sytuacja z vita bo pomysł bardzo fajny ale czy rzeczywiście będzie to dobrze ze sobą współpracować? Jeżeli tak to myśle ze sprzedaż vity po premierze ps4 skoczy do góry

 

To chyba tyle, teraz idę na poszukiwania ps3 slim 320gb zapewne używki bo ta nowa 500gb jest obrzydliwa :)

Edytowane przez kubson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A te kmioty od Blizzarda nic nowego nie mają to zapowiedzieli Diabolo 3, żeby tylko być na największym gejmongowym wydarzeniu na świecie. Buce.

 

Biorę PS4 na premierę, chuy tam.

Własnie mylisz się to jest akurat bardzo dobry ruch Sony,patrzysz tylko na Diablo a tak na prawde zyskują cała społecznosc Battlenet do tego niech wezma jeszcze Stema itp i maja lepsze opcje sieciowe niz Microsoft które jak na razie ma tylko Xbox Live

 

"Nie było szoku"... Jak 8GB gddr5 was nie zdziwiło, to nie wiem jakich gruszek na wierzbie się spodziewaliście.

Ja sie spodziewałem ze tyle ramu włożą to zadne cuda nie są

Odnośnik do komentarza

8 GB RAM GDDR5

 

pad z lepszymi gałkami, trigerrami i większymi uchwytami

 

nowy Killzone z taką grafiką i klimatem

 

c73746da9de8a.gif

 

reszta?

 

brak konsoli, brak ceny

 

brak Kaza

 

Pokazanie renderków od Crapcoma, SE, Infamousa i to coś od Evolution Dogs - bieda

 

Ten cały social to kpina, co prawda widzę potencjał w oglądaniu w co gra kolega by samemu zdecydować o kupnie gry, ale tylko w tym. Najbardziej mnie rozwaliło opcja "poproś kolegę o pomoc" - w sam raz dla Figaro. Sęk w tym, że wielu z XBL potwierdzi, że do zasięgnięcia opnii/pomocy w zupełności wystarcza Live Party, nie trzeba tego reklamować jako super ficzera bo to żałosne jest.

 

Paradoksalnie największe wrażenie IMO zrobiły gry które wyjdą też na X720 - Watch Dogs i Destiny.

 

Podsumowując oczywiście jak zwykle w takich sytuacjach hype przebił rzeczywistość. Zamiast pokazu konsoli, wysypu gier pokroju GT6, UC4 etc etc dostaliśmy jedynie powtórkę z Wii U w tle z gadkami korporacyjnych głów o przyszłości i fejbsukach. Jedynie Shadows Fall uratowało tą żenadę. A miało być tak fajnie przecież, po co te gigabajty gifów z Kazem było robione, skoro nawet nie raczył przybyć na tą imprezę? Yeti i Figaro pewno ciężkie spanie mieli :/

 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Aha i wszystko było prawie puszczane na PC podobnych konfiguracyjnie do PS4 tylko Unreal Engine 4 był puszczany na Dev-kicie. Najgorszy byl początek jak pokazali tego Knacka co jak co ale na początek mogli pokazać coś lepszego bo już myslałem ze tylko takie kupy beda pokazywac....

Odnośnik do komentarza

pokazali tyle ile chcieli nie rzucajac wszystkich kart na stol, brak samej konsoli mnie malo obchodzil, whinowalbym gdyby nie pokazali gier - ale wybrali bdb

 

jestem zadowolony z tego co szykują na czwóreczke, streaming gier na żywo, sharing i nagrywki gameplayów, dorzucenie zbundlowanego headseta i xgamechat - bajka jak dla mnie, PSN stanie sie znacznie ciekawsza spolecznoscia niz dotychczas, bo po prostu toolsy do dyspozycji sa duzo bardziej interesujace, zrobienie z konsoli twitcha/youtube to przegenialne posuniecie, tym razem dostaniemy bardzo przemyslana i nie rushnieta konsolke co grzeje mnie strasznie, info ze developerzy tez sa hepi tez bardzo mnie cieszy(np blogoslawienstwo Carmacka na jego twitterze), oby mocno zaszaleli na tym genie

 

do tego mamy granie w sciagane w tle gry (łał), obietnica wykorzystania gaikai (byc moze emulacja BC), wsparcie dla indie devsow, swietny upgrade Dual Shocka z diodka (bankowo bedzie nowy sposob do oznaczania healtha w grach) - jest pozytywnie

 

a gdy przyszlo do pokazu gier...momentami bylem ostro zgrzany, bombardowali ostro :

 

Knack - poczekam az bedzie w Plusie :) nie gram juz w takie gry od dawna

Driveclub - ojezus co za pomysł z tym fpp! nie dosć że sliczne, dynamiczne to ten widok to konkretny gamechanger, zdecydowanie chce to day1

Killzone Shadow Fall - zatkało mnie jak to puścili, ten pierwszy widok miasta z dropshipa  :woot: ogladalem to z otwarta geba i wypiekami na twarzy, sekwencja na koncu zrywa skore z twarzy, day1 to oczywista oczywistosc, Guerrilla ukradla caly spotlight dla siebie

Infamous Second Son - infamous jako launch title? :bomb: cos pieknego jak ladnie sie naszykowali na start

The Witness - nie przepadam za "ambitnymi" indies ale to zwrocilo moja uwage, z nowymi opcjami pod coop/backseat gaming moze to byc ultra wkrecająca opcja

Watch_Dogs - bajka, taki poziom gier chce widziec na tej generacji

Deep Down - wygladalo jak odpowiedz na Dark Souls, tylko z grafika z kosmosu, ten ogień był lepszy niz w najdrozszych filmach z holiłudu, do want

Destiny - to pewnie bedzie ograne wczesniej na PS3 chyba ze skokjakosciowy bedzie za duzy, gry pod coop zawsze maja moje curiosity oraz attention

Diablo 3 - żart roku, moj komentarz live do tego typka co wyszedł na scene był "wyjdź mi stąd" oraz /facedesk

 

Sony naprawde ogarneło sie jak zrobić prawdziwy launch z przyje.baniem, nie dostaniemy kupsztyla typu Resistance tylko od razu jest banger w postaci Killzone, takze nie bylo specjalnego zastanawiania sie "czy brac na launch czy poczekac az pojawia sie porzadne gry", preorder juz zlozony, oby tylko rzucili cos do EU w 2013, bo do marca nie wytrzymam psychicznie

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Coś mi się zdaje że E3 2013 będzie przepotężne. Chciałbym zobaczyć działającego na PS4 Goń Dzika, coś nowego od Naughty Dog i oczywiście Gran Turismo 6. Znów mogę im dać moje złotówki za Prologa :)

 

Plotki mówią o Uncharted 4 jako głownym daniu E3. Chcą też pokazać Last Guardiana i GT6 które jednak jest we wczesnej fazie. Nowy świeży FF to chyba będzie stary znajomy Versus :) Marzy mi się świeży Final bez tego Fabula coś tam.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

To prawda Kilzone 4 graficznie niszczy wszystko co do tej pory widziałem w grach.

A należy pamiętać że to dopiero  wczesna wersja gry.

 

To teraz czekać tylko na ruch Microsoftu.Z przykrością to piszę ale jeżeli MS nie wpakuje lepszych bebechów do nowego Xboxa ,to ich konsola moż byc konkurencją ale jedynie dla WiiU.

Bo niestety jesli wierzyć plotkom PS4 mocą roznosi na atomy nowego Xboxa.Więc na poważne kontynuacje typu Halo czy Gearsy nie ma co liczyć.A jedynie na "popjerdułki na kinecta".

Skoro nawet Epic który jest silnie związany z Microsoftem występuje na konferencji Sony ,to znaczy że źle się dzieje w Redmont.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A może by tak włodarze SONY wpadli na genialny pomysł i sprzedawali PlayStation 4 z tym social gamingiem, facebookami i resztą barachła jako wersję premium? Z kolei tańszy model byłby tego pozbawiony. Pad nie miałby bezużytecznego przycisku, konsola byłaby bez zbędnego dla niektórych graczy chipa (zjechaliby dzięki temu jeszcze trochę z ceny i już w ogóle bum-cyk-cyk).

 

W przyszłości, kiedy pojawi się biblioteka świetnych ekskluzywnych gier pewnie kupię, ale tak jak się obecnie mają sprawy PS4 dla mnie nie istnieje.

Edytowane przez Zarathustra
Odnośnik do komentarza

No fajnie czytać takie smęty o Microsofcie. Mecz się rozpoczął, Sony już wyszło na murawę i rozpoczęło rozgrzewkę, MS jeszcze siedzi w szatni a wynik jest dla niektórych już jasny. Zapewnie podobnie wczoraj myśleli fani Barcelony przed meczem hehehe.

 

jaranko killzonem

 

ibvZ53RXBDlNFL.gif

 

ibkmWFX3ngHLMg.gif

 

iSylqprP2LVet.gif

 

ijdOK52XemF64.gif

 

gejoza kolorów, co nie ficuś? Lepiej zamiast czegoś takiego nayebać bluru i filtrów żeby znowu było (pipi) widać.

Odnośnik do komentarza

Strasznie cieszy widok ludzi napalajacych sie watchdogs, ktore nawet nie chodzily na ps4 :D

czy tez diablo, za ktore pewnie zaplacicie 200zl a nie jest warte nawet 49

 

@Mazzeo ten wyglad killzone to (pipi)nia jakich mało, jak nie bedzie klimatu jak 2-3 i takiego brudu, wygladu to neich sobie wsadza w dupe te miasteczko co sie swieci jak wypolerowana gała

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...