Skocz do zawartości

Playstation Meeting 20.02.2013 - opinie, komentarze, pogaduszki podczas konfy.


Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony ciezko wymyslec co lepszego moze pokazac M$, z drugiej wiadomo, ze setki ludzi juz dawno temu zostaly oddelegowane do pracy nad livem, grami i sprzetem.

Czekam.

Ogolnie super, ze Japonczycy wracaja do gry :)

 

Mendrek jesli m$ jednak pokaze lepsza konsole, to ktora wybierzesz?

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Konfa gorsza niż serwery forum.

 

 

wolał byś dziewczynki czochrające tygryska i sportowców brandzlujących sie na scenie przed kinektem?

 

 

konfa technicznie była nudna- banda zestresowanych typków coś tam opowiadała pod nosem

 

jednak pokazali fajne rzeczy i konsola i gry zapowiadają sie dobrze

Odnośnik do komentarza

(pipi) prawda z ta karta graficzna, bo w PS4 siedzi zarówno nowy, zmodyfikowany chipset od AMD "Jaguar", który jest najwydajniejsza jednostka w historii tej firmy, a dodatkowo grafika "następnej generacji" oparta na podzespolach customowych, w dodatku o rdzeń, który na PC nie jest jeszcze dostępny.

 

 

wczoraj amd oficjalnie zaprezentowalo architekture amd Jaguar. I jej grupa docelowa to netbookie i tablety. A glowny przeciwnik intel Atom.

 

co do grafiki to pasuje ona specyfikacją pomiedzy 7850 a 7870 ( ale znacznie blizej 7850)

 

mnie ciekawi ile z tego ramu bedzie zjadac ten nikomu nie potrzebny streaming i reszta zapewne gownianego systemu

Odnośnik do komentarza

W PS4 nie siedzi procesor przeznaczony do netbookow i laptopów, a jedynie oparty o architekturę Jaguar. Oznacza to bardzo niski pobór mocy i wykonanie w 28 nm procesie technologicznym. Sam procesor jest dodatkowo mocno zmodyfikowany, bowiem chipsety dla netbookow i laptopów maja maksymalnie 4 rdzenie, a procesor w PS4 ma ich 8. Oprócz tego, Jaguar wspiera ogromne ilości rozszerzen i instrukcji, których nie wspierają najlepsze procesory Intela i dodatkowo bazuje na 128 bitowej architekturze.

 

Karta graficzna, pod względem wydajności (patrząc na liczbę TFlopsow) plasuje sie miedzy Radeonami 7850, a 7870 (co i tak jest ogromna potęgą), ale to NIE jest ten układ.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

a mi sie jeszcze podoba możliwość usypiania konsoli i wracania do gry tak jak na psp, to za(pipi)ista funkcja

teraz wielokrotnie gdy chcialem zjesc obiad albo zaplaić albo poogladac wiadomosci czy cos to zostawiałęm gre zapauzowaną bo nie chcialo mi sie czekać na ponowne odpalenie konsoli i gry. a możliwosc wrocenia do gry w sekunde od właczenia konsoli to jest naprawde super rzecz, w psp działało cuda

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niezla beka z komentarzy typu:"Nic specajlengo nie pokazali"

To byla dopiero zapowiedz...

Jakbyscie byli na miejscu Sony i wiecie,ze MS na e3 pokaze swoja konsole to co byscie zrobili? Dorypali teraz wszytsko,specyfikacje,wyglad i pozniej na E3 bylo by cicho..?

Moim zdaniemm nie trzeba byc geniuszem,zeby przewidziec,ze Sony na E3 ma takie torpedy,tylko aby przycmic konferencje MS.

Nawet jak by teraz Sony pokazal kilery i wszytsko,to po slabej konferencji na E3 ludzie kupili by produkt MS (moim zdaniem)

Odnośnik do komentarza

W PS4 nie siedzi procesor przeznaczony do netbookow i laptopów, a jedynie oparty o architekturę Jaguar. Oznacza to bardzo niski pobór mocy i wykonanie w 28 nm procesie technologicznym. Sam procesor jest dodatkowo mocno zmodyfikowany, bowiem chipsety dla netbookow i laptopów maja maksymalnie 4 rdzenie, a procesor w PS4 ma ich 8. Oprócz tego, Jaguar wspiera ogromne ilości rozszerzen i instrukcji, których nie wspierają najlepsze procesory Intela i dodatkowo bazuje na 128 bitowej architekturze.

 

Karta graficzna, pod względem wydajności (patrząc na liczbę TFlopsow) plasuje sie miedzy Radeonami 7850, a 7870 (co i tak jest ogromna potęgą), ale to NIE jest ten układ.

sypaj datasheetem.

chce zobaczyc co nowoczesnego amd moze tam dac :P

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie porwały mnie filmiki z gier(poza Deep, który być może jest gameplayem, a może nie)

Jakoś nie czuję 8 lat róznicy między tym co pokazali, a tytułami startowymi na PS3 czy 360.Przecież  Crysis 3 odpalony na dobrym(niekoniecznie high endowym) sprzecie już teraz prezentuje się lepiej niż nowe Killzone.

Edytowane przez adi
Odnośnik do komentarza

Nie porwały mnie filmiki z gier(poza Deep, który być może jest gameplayem, a może nie)

Jakoś nie czuję 8 lat róznicy między tym co pokazali, a tytułami startowymi na PS3 czy 360.Przecież  Crysis 3 odpalony na dobrym(niekoniecznie high endowym) sprzecie już teraz prezentuje się lepiej niż nowe Killzone.

Co za bzdura.

Odnośnik do komentarza

Mnie również średnio się uśmiechają te wszędobylskie funkcje społecznościowe i próbowanie wszystkim wcisnąć tego gównianego fejsbuka, ale failem nowego sprzętu jest dla mnie ten przycisk share na DS4... seriously?? Liczyłem, że może w nowym designie znajdzie się miejsce dla chociaż dwóch dodatkowych przycisków które by się bardzo przydały, a oni wywalają start i select i dają takie coś... wow...

 

Poza tym wszystko zapowiada się pięknie, a myśl o tym co się wydarzy na E3 powoduje mimowolny uśmiech na twarzy.

 

Śmieszą też desperackie komentarze trolli o tym że PC dzisiaj wygląda lepiej niż to co pokazali i tym podobne smuty, ale to było do przewidzenia na długo przed konferencją : ).

 

BTW Killzone na 100% nie był renderem:

 

http://youtu.be/rGlu3e9kdks

Odnośnik do komentarza

Wcale nie bzdura. 

Nie widziales - nie odzywaj sie.

Widziałem wystarczająco, by stwierdzić ze ta gra ma nalecialosci, które są paskudne. Kanciaste głowy, rozmazane i brzydkie tekstury krzewów i krzakow w oddali, przenikajace sie tekstury ciuchów, tekstury podłoża tez posysaja niekiedy. Draw distance jest bardzo marny, brak odbić w tafli wody - ta gra wyglada za(pipi)iscie jak na dzisiejsze standardy, ale każda gra nowej generacji ja zje na śniadanie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...