Skocz do zawartości

Playstation Meeting 20.02.2013 - opinie, komentarze, pogaduszki podczas konfy.


Rekomendowane odpowiedzi

4,5 TFLOPS :||||

KO nowe konsole :|

I pewnie dlatego sama karta kosztuje 1300$ - natomiast całą konsola , razem z dyskiem , padem , prockiem plyta itd itp bedzie kosztowac 500$

 

Wszystko mozna, ale kupił bys konsole za 3000$ aby mieściła cały najnowszy sprzet?

 

PS: update ceny

Edytowane przez Niewidoczny
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że Sony rozwiązało problemy z przegrzewaniem się podzespołów. Może PS4 nie spali się po 2 latach użytkowania, jak to miało miejsce z PS3.

 

4,5 TFLOPS :||||

KO nowe konsole :|

Z pecetami jest jednak jeden "mały" problem. Nie ma w co na nich grać. Wszyscy tworzą teraz gry na konsole a pecetowcy dostają jakieś marne ochłapy, które często nie działają jak trzeba np. gry Ubisoftu. Jeśli ktoś lubi grać w gry MMO to nie ma problemu ale cała reszta już dawno powinna przesiąść się na konsole.

Edytowane przez rkBrain
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Nom, a za 2 lata 600 pln.

I nadal , razem z całym sprzetem, który musisz miecdo tej karty bedzie to wiecej niz konsola w dniu premiery ( a nie za 2 lata)

 

No bedzie i co z tego? Zawsze tak bylo.

A komputer jest w kazdym domu.

Do tego gry o wiele tansze.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Problem w tym, ze nie bedą wydawać na PC gry przeznaczonej dla niszy, która kupi kartę graficzna za 1000 baksow czy wiecej. To garstka osób. Do "obsługi" gier wystarczy coś trzy razy tańszego. A to, ze odpalisz te kilka gier w 4k czy 8k na PC nikogo nie obchodzi. Dalej to gracze konsolowi bedą mogli grać w zdecydowanie wiecej tytułów.

Odnośnik do komentarza

Ta dyskusja jest bez sensu wiadome że gry będą i tak lepsze na konsole bo ona jest tylko do tego stworzona,chciałem tylko pokazac ze technologicznie PS4 nie jest jakies mega od(pipi)ane i żeby co niektórzy juz sie tak tym nie jarali,i nie prawda jest to że zawsze tak było że PC był mocniejszy od konsoli bo jak wyszło PS2 żaden PC prawie nie mial szans z nią i gry pod wzgledem grafiki też kulały w porównaniu z PS2

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Ta dyskusja jest bez sensu wiadome że gry będą i tak lepsze na konsole bo ona jest tylko do tego stworzona,chciałem tylko pokazac ze technologicznie PS4 nie jest jakies mega od(pipi)ane i żeby co niektórzy juz sie tak tym nie jarali.

Masz racje nie ma to sensu. Bo co to za porównanie konsoli za ok.2k z kartą za ponad 4k ? 

Odnośnik do komentarza

No wlasnie, przeciez razem z reszta kompa bedzie 8 TFLOP vs. 1.85 TFLOP PS4 :(

Chodzilo mi o to chlopaki, ze ps4 juz na starcie bedzie przestarzale. Oczywiscie rozumiem, ze komputer kosztuje wiecej, naprawde nie trzeba tego tlumaczyc.

A ps3 drogi Milo to zupelnie inne czasy i inna bajka. Ta generacja nie miala niestety startu do owczesnych PCtow. Tak samo jak ps4.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Z pecetami jest jednak jeden "mały" problem. Nie ma w co na nich grać. 

 

Jeśli w ograniczony sposób postrzegasz bibliotekę nowych gier na konsolę i pc, to może rzeczywiście masz rację. To na PC wychodzą oryginalne, ciekawe i nowatorskie gry, gdzie takich tytułów na konsolach jest nie więcej niż 5-7 w roku. To konsole dostaną w tym roku ochłapy dwóch z najlepszych nowych gier (Terraria i Hotline Miami). 

 

Narzekacie tak na "zepsuty" rynek gier konsolowych nie zauważając, że na PC w dalszym ciągu nic się nie zmienia, trzeba tylko wiedzieć w co grać, a nie wybierać pozycji których 1/3 budżetu to reklama.

Odnośnik do komentarza

A ps3 drogi Milo to zupelnie inne czasy i inna bajka. Ta generacja nie miala niestety startu do owczesnych PCtow. Tak samo jak ps4.

Ja nic nie pisałem o PS3 chodziło mi o PS2,zresztą to nie o to chodzi wiadome że PC teraz sie rozwijają szybciej niż kiedys i to jest własnie ich główny gwoźdź do trumny jezeli chodzi o gry też bo nikt nie bedzie wydawał co 2 miesiace pieniedzy na nowa karte garficzną,jedynie co najwyżej można sobie co chwile jakiegos nowego Benchmark zapuscic i tyle z jarania mega mocnym sprzetem.Co do nowego Xboxa mysle ze za wczesnie jeszcze cokolwiek mówic o specyfikacji mysle że konsola na pewno bedzie też bardzo mocna, i watpie zeby sprawdziła sie informarcja o blokowaniu używek to wszystko sa plotki

 

PS. http://www.guru3d.com/articles_pages/geforce_gtx_titan_3_way_sli_review,1.html

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

To konsole dostaną w tym roku ochłapy dwóch z najlepszych nowych gier (Terraria i Hotline Miami).

:rofl:

Po prostu nie wiem co napisać. Grałem w lepsze gry na Amiadze 20 lat temu. Na PC wychodzą teraz same popierdóły. Jedynie The Legend of Grimrock i Amnesia dają radę. Rozumiem, że ktoś lubi starą szkołę ale są jakieś granice chyba. Ogólnie rzecz biorąc to PC stał sie platformą dla starych sentymentalnych pierdzieli, którzy jarają się rozwiązaniami sprzed 20 lat.

 

Z resztą tutaj wyszła hipokryzja pecetowców, którzy cały czas pieprzą jakie to ich maszyny oferują możliwości a cały czas grają w Minecrafta i Terrarię.

Edytowane przez rkBrain
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bez przesady, w 2000 roku też dałoby się pewnie za ówczesne 20 000 zł złożyć jakiś kosmiczny sprzęt, zresztą przy takim podejściu to zawsze gdzieś na świecie są maszyny, nie wiem, wojskowe, NASA czy ki chooj, tylko to nie ma przebicia na rzeczywistość. Po prostu odkąd net hula na tak dużą skalę, to do wszystkich docierają te informacje, posty z for itd. o tym, że "hej, ale wiecie, że czysto teoretycznie Crysis może wyglądąc TAK". Nie wiem, tyle dyskusji o Crysisach i BF3 i płaczu, jak to potrzeba już nowej generacji, bo gierka gorzej wygląda i trochę słabiej działa. Kiedyś przy przeskoku generacji to na starszej platformie dostawało się ten sam tytuł z diametralnie inną konstrukcją poziomów, mechaniką itd, i wtedy można było narzekać (Tony Hawk 3 i 4 na PSXie w porównaniu do wersji na next geny i PC, anyone ?). Już nie mówię o tym, że się poziom życia najwyraźniej podniósł, bo nagle każdy ma "w miarę" dobrego PC, konsolę i najlepiej jeszcze laptopa "do neta" i zaczyna się wybrzydzanie. Poyebało się w głowach i tyle.


Poza tym podbijam posty rkBraina i Mazzeo.

Edytowane przez kotlet_schabowy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

bo ładniejszą grafikę prezentuje crysis z 2007 roku

 

Nie? Mit z Crysisem z 2007 roku to wymysł pecetowych imbecyli, jest wiele wiele gier wyglądających lepiej niż to

 

crysis%202011-03-22%2023-48-20-94.jpg?ps

 

To jest ten slynny crysis co niby wyglada lepiej niz killzone na ps4? Myslalem ze to nie zarty xD Co najwyzej modern warfare :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...