Skocz do zawartości

Video shows o grach


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam na vectrze kanał e-sport.tv czy cos w tym stylu, ale lecą tam tez normalne letspleje takie jak na jutubie, puszczają trailery, ale sporo jest tez lola i csa. Brakuje tylko jakiegoś programu z niusami, ale moze po prostu nigdy nie trafiłem bo az tak dużo to nie oglądałem.

Dzięki, obczailem wczoraj ten kanał i faktycznie są tam pokazywane gry. Z tym, ze z tego co widziałem to właśnie live gry z turniejów w lol czy tego typu klimaty. Recenzji gier nie widziałem, ale bede to sprawdzał. Raz jeszcze dzięki za to info

Odnośnik do komentarza

A czemu ten Ratchet jest chu.jowy niby?

Ch,ujowy nie, ale w porównaniu do oryginału jest gorszy. Level design to kpina, obcięcie iluś tam planet itp Wydaje mi się, że za bardzo poświecili uwage oprawie graficznej i próbowali zbyt wymieszać to z ekranizacją przez co wyszedł jakiś dziwny stwór. Nie kumam też tak wysokich ocen dla tego remake'u

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

bo to nie remake tylko bardziej reboot serii czerpiący sporo z 1 częsci gry i psyfochani narzekają, że nie jest po prostu jedynką w odświeżonej oprawie :cool: czyli jak zwykle, tfu, gracze robią dym o nic :sapek:

 

dobra ale weź wyjdz

Odnośnik do komentarza

Zacząć oglądać tvgry w pracy -bardzo spoko pow niektóre tematy, zwłaszcza miło się słucha tego lysego w okularach i przystojniaczka ravena.

TVgry spoko oglądam od lat. Troszku tylko drażni mnie HED swoim humorem na poziomie KŁAZA.

Odnośnik do komentarza

Najgorszy jest ten przylizany prezesik w garniturku / koszuli z dziwnym głosem. Swoją drogą ostatnio czytałem komentarze pod ich filmami i sporo osób podejrzewa że usuwają kiedyś dodany materiał na dany temat i dodają go ponownie, tylko w innej wersji / z innym prowadzącym. Albo to zbiorowa halucynacja i z powodu ilości dodawanych filmów ludziom miesza się w głowach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

tvgry? Nigdy nie szanowałem. cross z meme familia, ja pie,rdole

unsub z miejsca

 

 

Mi wpadł w oko inny kanał, Turbo Button. Robi takie felietony/analizy jak Mark Brown/Joseph Anderson itp.

Nie mam jeszcze opinii, ale po tym materiale jestem zaciekawiony.

 

Odnośnik do komentarza

Tvgry oglądałem kiedyś bardzo często fajne materiały robił Gonciarz i Koniu szczególnie przed seansem gdzie komentowali trailery z gier. Teraz to już nie to samo. Robią typową masówkę pod ilość wyświetleń na yt. Widząc już same tytuły typu "8 gier które coś tam coś tam" odechciewa się oglądać. Zaorać.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nikt jeszcze nie napisał o PewDiePie i jego ostatnim popisie? Na streamie w emocjach po śmierci nazwał typa, który go zabił "fucking nigger", a później jeszcze dodał, że zapomniał, że streamuje i dlatego tak powiedział jako wytłumaczenie, co oczywiście tylko pogorszyło już i tak złą sytuację. Od razu rzuciło się na niego wiele osób i np. typ od Firewatcha zgłosił przejście Firewatcha autorstwa PDP.

 

Z jednej strony PDP jest skończonym idiotą i od zawsze powtarzam, że należałoby w ogóle zdelegalizować streamerów, z drugiej strony typ zakłada na zupełnie niezwiązany ze sprawą content claimy, bo nie podoba mu się co PDP sobą reprezentuje, stwarzając niebezpieczny precedens. Nie wiem w sumie kto mi daje większego raka.


 

o, tutaj nawet można sobie obejrzeć czym dzisiejszy Internet gierkowy (i nie tylko, bo zaraz się zapalili wszyscy wrażliwi na te tematy) żyje

Odnośnik do komentarza

Ogólnie nie pochwalam takiego zachowania, ale nagonka też jest zabawna, bo teraz każdy jutuber, który nie szkaluje PDP = HIV.

 

 

 

 

 

Totalbiscuit dobrze wyjaśnił towarzystwo biegające z widłami gdzie tylko wiatr nie zawieje. Już nawet boogiego wyzywają od nazistów, bo zamiast wyzwać PDP od szmat, postanowił się nie wtrącać xD. Przoduje oczywiście mekka politycznej poprawności - nełogaf, gdzie za posty typu:

 

 

To tylko słowo.

 

dostaje się w temacie o tej nagonce bana xD. 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Koleś ma prawo zabronić PDPowi pokazywanie jego gry i żaden z tego precedens.

Oj Figaro jak Ty bardzo się teraz mylisz. Sprawdź co to jest Fair Use i prawo cytatu (hint: nie masz prawa zabronić pokazywania swojej gry), po drugie tak, to jest precedens. Jeśli PDP postanowiłby z tym iść do sądu (a już się parę razy zdarzało, że o claimy szło się do sądu vide h3h3 ostatnio chociażby), to obojętnie jaki wyrok w tej sprawie byłby bardzo krzywdzący. PDP otworzył puszkę ze śmierdzącym gó,wnem i teraz zobaczymy co z tego wszystkiego się ostanie jak smród opadnie. Nie było wcześniej takich spraw, oczywiście czuj się zobligowany wyprowadzić mnie z błędu jakimś kontrprzykładem.

Aha, przypominam, że w USA precends jest częścią ichniego systemu sprawiedliwości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...