Skocz do zawartości

Video shows o grach


Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

chciałbym być takim przegrywem co za rzucanie średnio 1 filmiku na YT tygodniowo dostaje 4k PLNów od ludzi + wszelakie promki, kopie recenzenckie, konsole, wyjazdy do LA + hajsy za materiały sponsorowane.

 

Przegryw? A może jednak wygryw?

Wygryw, ale mordy sobie nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o mordę, a o zęby. Doprowadzić je do takiego stanu nie da się z dnia na dzień a ten jeszcze szczerzy je do kamerki jak gdyby nigdy nic xD.

 

Za to grubas z mema o korzyściach z grania się wyrobił i wygląda jak człowiek, szanuję mocno.

 

comment_7FJFPb4MgvDDu4KoFI3Yt7VPN98X46qw

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Znalazlem przez totalny przypadek 

 

 

Puki co 25min obejrzane i o ku.rwa, oglada sie to jak dreszczowiec xD Przy okazji drama z feministkami i Sarakzjan w tle. Blaber, czy tak wyglada walka tych biednych i uciemiezonych kobiet o swoje prawa i szacunek? xDDD

 

Ogólnie temat jest interesujący i koleś raczej dobrze mówi, no niemniej manierę ma tragiczną, szczególnie na końcu. Filmik za długi też i już tego pier,dolenia się słuchać nie dało na koniec.

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o mordę, a o zęby. Doprowadzić je do takiego stanu nie da się z dnia na dzień a ten jeszcze szczerzy je do kamerki jak gdyby nigdy nic xD.

 

Za to grubas z mema o korzyściach z grania się wyrobił i wygląda jak człowiek, szanuję mocno.

 

comment_7FJFPb4MgvDDu4KoFI3Yt7VPN98X46qw

I zakola mu nagle zniknęły? Przeszczep z dupy?
Odnośnik do komentarza

Mi sie koncowka akurat podobala, zwlaszcza od momentu odrzucenia propozycji wspolnej fotki i usprawiedliwiania tego przez boogeya. Nie przepadam ogolnie za jego jutubowa tworczoscia. Zawsze jest to slodkie, lukrowane pier.dololo pelnie politycznej poprawnosci, zeby tylko nikogo nie urazic. Nie do przelkniecia dla mnie. Ten filmik, ktory komentuje pies to juz szczyt szczytow. Wierze, ze koles ma problemy z akceptacja i boi sie kontaktow z ludzmi. Nie przeszkadza mi to, nawet wspolczuje. Ale po tym filmiku, nagral kolejny (zapewne widzac, ze wczesniejszy dostal najwieksza ilosc minusow w jego historii nagrywania), w ktorym tlumaczy sie co i jak i wyjasnia, ze zrobil to wszysto bo to jednak on jest na pierwszym miejscu a nie ktos tam. I juz nie mowi tego glosem przepraszajacej dziewczynki, ktora usprawiedliwia fakt, ze jej tato wpier.dolil bo nie posprzatala pokoju, tylko bardziej pewnym siebie. No coz, moze odespal trudy konwentu. Albo ma schizofrenie.

Odnośnik do komentarza

Nie no, boogiego nie usprawiedliwiam. Sam wielkim fanem nie jestem, a ogólnie treść filmiku który zapostowałeś jest dość dobra. Wkurza mnie tylko maniera gadania tego psa i zbyt mało treści w stosunku do długości.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja mam na vectrze kanał e-sport.tv czy cos w tym stylu, ale lecą tam tez normalne letspleje takie jak na jutubie, puszczają trailery, ale sporo jest tez lola i csa. Brakuje tylko jakiegoś programu z niusami, ale moze po prostu nigdy nie trafiłem bo az tak dużo to nie oglądałem.

Edytowane przez Alex van Cube
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...