Skocz do zawartości

Video shows o grach


Rekomendowane odpowiedzi

Boogie to jest mega niestrawny typ. Nie ogladalem, ale pewnie nagral 15min film w ktorym powtarza, ze lubi kontrowersje, dajcie mu kntrowersje, on kocha kontrowersje ale nie opowie sie po zadnej ze stron i w sumie to kochajmy sie wszyscy a swiat bedzie piekny i rozowy, dla kazdego jest miejs.. <bluehhh> (sory zrzygalem sie sobie na kolana). 

 

A pdp i jego 50mln subskrypcji to jest tylko komentarz do wniosku o stanie kondycji mentalnie dzisiejszego swiata growego (i nie tylko bo typ z tego co sie orientuje porusza wiecej "publicystyki"). H3h3 tez pier.dololo o niczym i krecenie filmikow na dramie z Paulem albo innym polskim przylupem (sorry kruku, wiem ze lubisz ale dla mnie kanal wydmuszka plynacy na ciekawej historii poznania sie tej pary)

Odnośnik do komentarza

No korzystają z DMCA które wcale do tego nie służy. Przestań się powtarzać i odpowiedz wreszcie na to, co piszę do Ciebie. Jak to "grzecznie prosi"? Tak dziala prawo? Że się grzecznie prosi i się dostaje czego się chce?

Odnośnik do komentarza

Obejrzalem ten jego popis na stronie eurogamera.pl i w sumie z komentarzy wynika ze sie chlopaka czepili za slowo na n. Troche w tym prawdy jednak juz widze te komenty gdyby zamiast nigger powiedzial polaczek. Jesli typ jest tak popularny ze oglada go pol swiata to jednak wypadaloby do obrazania uzywac bardziej neutralnych zwrotow. Je.bie mnie czy obrazil tym pol czarnej spolecznosci ale palnac cos takiego na antenie to trzeba miec leb.

Odnośnik do komentarza

Ja pier.dole jak czytam niektóre te komentarze to ręce opadają. "jak ktoś użyje tego słowa to można go spokojnie pobić" ??? wtf. przecież to pod faszyzm podchodzi.

 

A wszystko dlatego, że media przez lata tak wydmuchały to słowo, że samo jego wypowiedzenie w byle jakim kontekście jest wielkim taboo i materiałem na tym większy skandal, im większa "osobistość" je wypowiadająca. Wielce mnie bawi lewactwo które dyktuje kto i w jakim stopniu przez co ma być "obrażony" a plebs z takiego neogafa łyka to jak pelikan. Oczywiście, takie zachowanie (ogólne zachowanie pdp możnaby dodać) to kretyństwo ale szanujmy się, to nie jest powód żeby podpalić kolesia na stosie.

 

Reakcja komjinity a tym bardziej tego typa od Firewatcha to złoto. Warto zerknąć co on na twitterze pisał, aż można sobie wyobrazić pianę cieknącą z pyska.

 

Ja od siebie jeszcze polece Pana w linku poniżej, robi bardzo ciekawe, chociaż momentami przydługie, 'recenzje' starszych i nowszych gierek w formie dogłębnych analiz. Fajne tło do obierania ziemniaków.

 

https://www.youtube.com/user/broadcaststsatic

Odnośnik do komentarza

Czemu Figaro jeszcze nie ma bana?


Obejrzalem ten jego popis na stronie eurogamera.pl i w sumie z komentarzy wynika ze sie chlopaka czepili za slowo na n. Troche w tym prawdy jednak juz widze te komenty gdyby zamiast nigger powiedzial polaczek. Jesli typ jest tak popularny ze oglada go pol swiata to jednak wypadaloby do obrazania uzywac bardziej neutralnych zwrotow. Je.bie mnie czy obrazil tym pol czarnej spolecznosci ale palnac cos takiego na antenie to trzeba miec leb.

 

No tak nigger to jest to samo co polaczek :usmiech:

Odnośnik do komentarza

A typ od Firewatcha po zbombardowaniu recenzji jego gierki na Steamie (ostatnio modne to jest xd) powiedział, że używanie DCMA tak jak on tego zrobił nie było zbyt dobrym pomysłem. Widzisz Figaro? Nawet sam twórca przyznaje, że nie był to jakiś dobry ruch.

 

Tylko słusznie mi na PW zwróciłeś uwagę, że ja mówiłem o innym devie, Ty o innym. Więc w tym co mówiłeś przyznaję rację, po prostu prosić o zdjęcie jakiegoś contentu można, nie ma problemu tutaj.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

ciekawe czy jeśli zamiast niggera byłoby słowo "dick" to by neogaf naprodukował 10 tysięcy postów na ten temat

a co ma wspólnego slowo dick z słowem, które w stanach jest wręcz zakazane i nikt oprócz czarnych nie może go używać?

 

Pidiupaj nie chcący zakłada strój KKK na wizji

 

pewdiepie3-1024x538.jpg

 

 

“Let me just say that I am not in the Ku Klux Klan and also I don’t hate blacks. I was playing PUBG and after I got killed by some obvious stream watcher, so I was just reacting off the top of my head,” PewDiePie said over an image that said “KKK=NOT PART OF BRO ARMY” that accidentally had PewDiePie’s face over the word “Not.”

Odnośnik do komentarza

 

ciekawe czy jeśli zamiast niggera byłoby słowo "dick" to by neogaf naprodukował 10 tysięcy postów na ten temat

a co ma wspólnego slowo dick z słowem, które w stanach jest wręcz zakazane i nikt oprócz czarnych nie może go używać?

 

W stanach zakazane i zarezerwowane dla czarnych a powiedzial je Szwed, w europie, i najwiekszy bul dopy mieli biali.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

ciekawe czy jeśli zamiast niggera byłoby słowo "dick" to by neogaf naprodukował 10 tysięcy postów na ten temat

a co ma wspólnego slowo dick z słowem, które w stanach jest wręcz zakazane i nikt oprócz czarnych nie może go używać?

 

W stanach zakazane i zarezerwowane dla czarnych a powiedzial je Szwed, w europie, i najwiekszy bul dopy mieli biali.

 

 

No powiedział na streamie dostępnym na cały świat trochę lyyyypa. Wiesz jakbyś oglądał jakiegoś zagranicznego streamera, który by przegrał z polakami i zacząl rzucać 'fuckin polacks' to też rozumiem jakby ktoś się o to oburzył, ale no jednak to nie jest poziom taki sam jak "n-word' 

 

Ja rozumiem o co ci chodzi mejm, dla mnie to też tylko słowo - na zachodzie bardzo obraźliwe ale jednak słowo jednak wypowiadanie go na YT czy nawet ulicy w USA lub UK może wpakować cię w kłopoty i o to się rozbija cała sytuacja. No będąc osobą publiczną, pracując na YT (kek) musi się liczyć z konsekwencjami wypowiadanych słow.

Odnośnik do komentarza

No to dlatego pisalem, ze beka z typa, ze w ogole to powiedzial. Majac swiatowa widownie powinien w ogole zrezygnowac z wulgaryzmow, tak na wszelki wypadek zeby czegos nie chlapnac. Chyba ze by mu suby zaczely leciec na pysk.

 

I oczywiscie ze poljaki, ktore teraz w komentach pisza "dajcie spokoj to tylko slowo" zesr.alyby sie na mientko gdyby tylko padlo na wizji slowo "polaczek" czy inny synonim. Tekstylni patrioci juz by sie desantowali pontonami do sztokcholmu a ich rozgrzane do czerwonosci du.ska szwedzi by widzieli z odleglosci parudziesieciu mil.

Odnośnik do komentarza

@up

Tak, świetny kanał :thumbsup:

 

H3h3 tez pier.dololo o niczym i krecenie filmikow na dramie z Paulem albo innym polskim przylupem (sorry kruku, wiem ze lubisz ale dla mnie kanal wydmuszka plynacy na ciekawej historii poznania sie tej pary)

 

No lubię ich, ale bez przesady. Raz jest lepiej raz jest gorzej.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jakis czas temu pisalem o stronie typa, ktory prowadzil Inivsible Walls na GameTrailers. Portal byl oparty na abonamencie i jedyne co bylo za free to videocast GameFace. Problem jednak byl taki, ze wersja darmowa leciala na zywo w piatki wieczorem. Teraz, po zmianach modelu finansowania i przejsciu do patronita GF jest wrzucane po paru dniach na yt juz calkiem za darmoche.

 

3h dyskusji w dwie osoby, z ciekawymi wnioskami, informacjami od strony dziennikarskiego zaplecza, amerykanskim spojrzeniem na niektore tematy (np piediepie i nigger), bez darcia mordy i donejtami itd. Polecam.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Jeśli o CDPRed mowa, to tutaj jest dość ciekawa sprawa, a mianowicie ktoś przygląda się ocenom firmy wystawionym przez byłych pracowników. No i krótko mówiąc okazuje się, że za wspaniałymi grami stoi wyzysk pracowników, długie crunche, niskie płace, management poklepujący się po plecach, olewanie potrzeb pracowników itd. itp. Interesujące spojrzenie na branżę "od kuchni" i to, jak się robi gry w uwielbianym przez graczy CDPRed.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...