Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Mam pytanie. Konto na pan mam na uk, i teraz jak chce kupować dodatki gry itp online mam walutę w funtach a chce pln. Da sie jakoś zmienić lokale na Polskę? Na stronie psnetwork nie ma opcji zmiany kraju tylko adres.

Nie ma takiej opcji. musisz kupowac w funatch albo nowe konto stworzyc.

 

Rozumiem ze wsparcie do bezprzewodowych headsetow tyczy sie tez tego oficjalnego dla PS3?

Jak wyjdzie patch to bedzie dzialac. Kiedy wyjdzie patch nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Jak myślicie, brać PS4 bez dodatkowej gwarancji? Temat o awaryjności nie wygląda na razie źle, pady to osobna kwestia, podobnie konsole sprawiające problemy po wyjęciu z pudełka i wymienialne bez problemu. Pytanie jak w dłuższej perspektywie działać będzie napęd.

Druga rzecz, to PS4 nie ma jakiś błędów konstrukcyjnych, tak jak X360 w pierwszych latach produkcji? Wiadomo coś, czy na razie cisza?

Odnośnik do komentarza

Napęd pracuje tylko podczas instalacji, bo później chyba wszystko czyta się z twardziela. Ja mam dodatkową gwarancje z MM. Kiedyś dzięki temu naprawili mi laptopa, więc dla świętego spokoju do PS4 też dokupilem. Obecnie nie słychać aby jakas części w konsoli częściej padała.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Head set przewodowy do PS4 i Vity cena jakieś 110 zł

 

133228_M.jpg

Head set bez przewodowy do PS4

 

PS4-headset.jpg

 

To pozwala sugerować iż w Lutym dostaniemy firmware update. Mam ogromną nadzieję że mój pulse headset do PS3 zacznie działać z PS4 bo nie zamierzam wydawać 130$ czyli ponad 400 zł, na drugi bez przewodowy headset

Odnośnik do komentarza

Jak jest na PSN w kwestii regionu konsoli, kraju konta PSN i języka w konsoli? Na Live to trzy odrębne elementy, można "reprezentować" kraj A, mieć konto na adres w kraju B, a menu konsoli oraz gry w języku kraju C.

 

Druga rzecz, czy zakładanie konta przez przeglądarkę i bezpośrednio na konsoli czym się różni? Na Live kiedyś wypadało zrobić to z konsoli, żeby załapać się na darmowego Golda, na PSN są obecnie jakieś różnice?

 

Na razie nie zakładam, tak na zapas się pytam jeszcze.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

na jaki kraj zalozysz konto na taki kraj bedziesz zarejestrowany i nie ma mozliwosci zmieniania na dzien dzisiejszy kraju. dodatkowo ceny w sklepie bedziesz mial tez w walucie na jaki kraj sie rejestrujesz

jezyk konsoli to mozna sobie zmienic w menu na dowolny ale jezyk playstation store bedzie taki na jaki kraj sie rejestrujesz, jezeli natomiast jakis kraj nie ma swojego jezyka w pss to bedzie wowczas po angielsku

gry jezeli wystepuja w playstation store w wersji polskiej to takowa zostanie pobrana nawet jak sciagasz ja z innego regionu, tak powiedzmy na 99% bo nie dam sobie reki uciac ze tak jest/bedzie zawsze :)

nie ma roznicy czy zakladasz konto przez www czy na konsoli

 

E: jeszcze dodam ze polska karta nie dziala w sklepiku w innych regionach/krajach

Edytowane przez vip77
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zaktualizowałem system i teraz jest problem... Kiedy włączyłem NBA, to było ok, ale trochę dźwięk przerywał. Teraz jak chciałem odpalić CoDa, to w menu tytułowym po naciśnięciu przycisku, gra się zawiesza. Wyłączyłem padem konsolę, no i właśnie... Cały czas się wyłącza i wyłącza - i tak od kilku minut :| 

 

edit: odłączyłem od prądu, konsola przeszła w tryb bezpieczny, sprawdziła stan pamięci i działa po restarcie. Konsola działa - cod nadal nie... Po zamknięciu aplikacji wyskoczył błąd CE-34878-0. Ktoś jeszcze ma z tym problem?

Edytowane przez Bojan_Zaw
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...