Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jest jakaś szansa, na kody do PS+ w grach ekskluzywnych na PS4?

Chcę całkowicie przejść na PC, ale PS4 zostawić dla kilku eksów, ale jak konsola będzie dla eksów to nie mam po co opłacać PS+, a konsola bez multi to dla mnie ozdoba, nic więcej. Z takim kodem na 14 dni mógłbym ograć singla i wypróbować multi, a nóż by mi się spodobało i wykupiłbym na 3 miesiące plusa. A eksa dla samego singla nie mam zamiaru kupować.

Ja mam na odwrót kupiłem ps 4 i zastanawiam się czy z PC się nie przesiąść ale na pewno nie na wszystkie gry. Głównie mowie o grach UBI, EA bo uPlaya i Origina nie mogę znies. Kiedys uwazalem za fajne, teraz te drmy i slama stabilnosc aplikacji mnie denerwuje. Aktywuje grę gram offline a po miesięcznej przerwie gdy akurat nie miałem neta chciałem zająć a tutaj pisze piłka się z internetem w celu aktywacji...
No ja nie mam takich problemów z uplayem. Origin to tylko BFy więc jak nie ma neta to nie mam po co Origina odpalać. Na uplay tylko FC i możliwe, że the division, a cała reszta gier to steam, a tam offline działa normalnie, żadnych wymaganych połączeń z internetem.

 

Mi głównie chodzi o to, że net będzie działać i będzie za darmo, a nie płacę 2x więcej niż za live, a psn laguje jakby pakiety były dostarczane gołębiami pocztowymi... No i nikt mi nie zabroni grać na kontrolerze jakim ja chcę, no i serwery są głównie w Polsce a nie wszędzie dookoła przez co są ciągle lagi, a po północy szuka tylko Amerykanów na ich serwerach (TLoU) przez co wszyscy pływają i ciężko kogoś trafić.

 

Już nie wspomnę o cenach gier które są czasami prawie 3x niższe niż na konsoli, no i nie muszę ich sprzedawać / wymieniać żeby pozwolić sobie na kolejną grę.

 

Jak plusy będą w pudełkach to fajnie, jak nie to ps4 papa.

 

Wysłane z G2.

Odnośnik do komentarza

ooo to nie wiedzialem - a jak sprawdzic czy save jest juz w chmurze i ewentualnie go stamtad sciagnac?w ps3 czy vicie po uruchomieniu konsoli od razu jest info co przenioslo do chmurki

Taka sama informacja jak na Vicie jest w PS4 po lewej na ikonce z informacjami. Tam jest zakładka "przesłane" i widać tam z jakich gier i z jaką datą są wysłane savy. Oczywiście w opcjach konsoli trzeba mieć ustawione, żeby wysyłało automatycznie, bo nie pamiętam jak jest domyślnie po zakupie konsoli :P

 

@UP - no spoko, nikt chyba nie będzie tęsknił, więc nie miej setymentów.. PC ROX hahaha

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

zakładka POWIADOMIENIA, tam masz podane czy wysłało sie prawidłowo do chmury czy nie

 

Ficus - w zasadzie z rzeczy które wymieniłeś w CW brakuje tylko pausowania pobierania, to by sie przydało fakt i tworzenia folderów na ikonki gier, ale to mają dodać w UP 2.0 przed końcem tego roku jak dobrze pamiętam

Odnośnik do komentarza

For ku..rwa co? Na 65XE miałem bardziej rozbudowane funkcjonalności niż na ps4...! Kur..fa!

Najpierw dałem się wyr...uchać sony z 1080p przy okazji ps3 a teraz muszę na jednej półce trzymać 2 grzejniki by mieć jaką-taką funkcjonalność, przepinając kabel hdmi z ps3 do ps4 i na odwrót.

Edytowane przez Łebi
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A mi to akurat pasuje. Mam konsolę która służy tylko do grania. Żadnych tam filmów, zdjęć czy innych zapychaczy. Wszystkie te inne rzeczy są w PS3, pozostawiłem sobie PeEs Trójkę bo mam spory BackLog do nadrobienia i nawet jakoś nie mam ochoty włączać nic innego na ps3. Gram nawet na PS2 jeszcze czasami w jakieś starocie.

 

PS#fortheplayers  :yes: 

Odnośnik do komentarza

Jak miałem zwykły TV bez możliwości SMART, też tak myślałem, teraz kompletnie tego nie potrzebuję w konsolach, bo mój telewizor wszystko to robi sam i nie muszę włączać kolejnych urządzeń do przeglądania zdjęć. Wystarczy telefon, połączyć się przez wifi i mogę pokazywać zdjęcia itp. Czasy się zmieniły, konsole już IMO nie muszą umieć takich rzeczy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no PS4 to był za(pipi)isty zakup. Jak to w końcu płynnie chodzi, instaluje się, ściąga, można wychodzić do dashboarda od razu z gry, robienie screenshotów, nagrywanie klipów po fajnych akcjach, rewelacyjny padzik, pisanie wiadomości żyroskopem, od razu mi dochodzą wiadomości na telefon z powiadomieniem i mogę z niego odpisać, w końcu działające party i rozmowy grupowe. No na to właśnie czekałem, cieszę się że wreszcie kupiłem tę konsolę i dłużej nie czekałem. Odjazd. Jestem zaskoczony jakością tego dołączanego headsetu, bo jak wysyłałem wiadomości głosowe i je odsłuchiwałem to jakość nagranego dźwięku była bardzo, bardzo dobra. Aż mi dygnął jak usłyszałem taki ładny i czysty swój głos. Tylko oprócz dema P.T to nie mam w co grać, chyba trzeba Resoguna, albo inne Trialsy kupić zanim zamówione gierki z Allegro dojdą :/ Ceny tych gier na PSNie są totalnie z du.pska wyciągnięte, jakaś paranoja.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Yep, konsola musi być w stanie czuwania, wtedy sama wysyła sejwy do chmury, pobiera łatki i uaktualnienia, jak coś dodasz do pobrania przez www, to też się samo ściągnie i zainstaluje, taka to mądra bestyja :) A czy dużo prądu żre to nie wiem, nigdy nie sprawdzałem a rachunki też mi nie wzrosły.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pobór prądu PS4:

 

Jeden z użytkowników zagranicznego forum zadał sobie tród aby samodzielnie sprawdzić pobór mocy PS4.

 

Tryb uśpienia (po kilku minutach uspienia) 6 do 7 watt

Tryb uśpienia z ładującym się padem - 12.6 watt

Tryb uśpienia, kiedy coś się pobiera w tle - 74 watt

Konsola uruchomiona, interfejs startowy, nikt nic nie rusza - 86 watt

Strumieniowanie w oknie - 77 watt (więcej jeżeli gra jest spauzowana)

Strumieniowanie na pełnym ekranie - 85 watt (więcej jeżeli gra jest spauzowana)

Podczas grania w Resogun - 120 do 130 watt podczas armagedonu

Resogun spauzowany, interfejs PS4 - 140 watt

 

 

Trzeba przyznać, że 74wat na uśpieniu gdy coś sie pobiera to mało nie jest (ale też nie jakoś strasznie dużo), te liczby są raczej wiarygodne bo podobne dane widze w kilku miejscach.
Ja osobiście mam konsole cały czas wyłączoną, uśpiona jest właśnie tylko gdy pady ładuje lub gdy coś sie pobiera, ale jestem w tym czasie w domu

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Pobór prądu PS4:

 

Jeden z użytkowników zagranicznego forum zadał sobie tród aby samodzielnie sprawdzić pobór mocy PS4.

 

Tryb uśpienia (po kilku minutach uspienia) 6 do 7 watt

Tryb uśpienia z ładującym się padem - 12.6 watt

Tryb uśpienia, kiedy coś się pobiera w tle - 74 watt

Konsola uruchomiona, interfejs startowy, nikt nic nie rusza - 86 watt

Strumieniowanie w oknie - 77 watt (więcej jeżeli gra jest spauzowana)

Strumieniowanie na pełnym ekranie - 85 watt (więcej jeżeli gra jest spauzowana)

Podczas grania w Resogun - 120 do 130 watt podczas armagedonu

Resogun spauzowany, interfejs PS4 - 140 watt

 

 

Trzeba przyznać, że 74wat na uśpieniu gdy coś sie pobiera to mało nie jest (ale też nie jakoś strasznie dużo), te liczby są raczej wiarygodne bo podobne dane widze w kilku miejscach.

Ja osobiście mam konsole cały czas wyłączoną, uśpiona jest właśnie tylko gdy pady ładuje lub gdy coś sie pobiera, ale jestem w tym czasie w domu

Jak mamy rozumieć te waty np 74 na uspieniu przez cały rok ?

Edytowane przez davek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...