Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Obecnie posiadam PS4, ale pod koniec roku lub na początku przyszłego planuje się przesiąść na PS5 i mam pytanie odnośnie kolekcji "PlayStation Plus Collection"

 

Czy nie posiadając obecnie fizycznie konsoli PS5 mogę pobrać / przypisać do biblioteki gry z tej kolekcji? Bo ma to być aktywne do 9 maja.

 

Logowałem się na konto przez przeglądarkę i część gier można było przypisać, a część nie i nie wiem od czego to zależy...

 

Mam aktywny pakiet PS Plus Premium

 

Z góry dziękuje za pomoc i odpowiedzi 

 

https://www.gamespot.com/articles/playstation-plus-collection-cant-be-claimed-after-may-9/1100-6511074/

Odnośnik do komentarza

hej mam pytanie moze ktoś się orientuje kupiłem używane ps4  właśćiciel zostawił mi jego kąto jest tam pare gier w które mogę grac (zapisane na konsoli) i paregdzie jest kłudka i pisze (nie można użyć tej zawartości aby użyćtej zawartośći kup ją w ps store) właściciel jest wylogowany moje pytania 1 dlaczego mogę grać w niektore tytuły a w inne nie 2 czy te w które mogę grać zostaną już na stałe na konsoli ???????????

Odnośnik do komentarza

te kłódką to są wersje z abonamentu PS Plus. Na PS3 klikało się właściwości gry i tam pisało ile dni zostało do końca i kto jest właścicielem gry.

Raczej naciesz się tymi grami, co działają - tamte z kłódką nie zadziałają. No i na końcu zrób ustawienia fabryczne, załóż sam sobie konto na PlayStation Store.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
4 minuty temu, User2424 napisał:

Co muszę zrobić żeby zmienić jezyk w przeglądarce i przy metodzie płatności ?

na PSS nie kupisz gier zmieniając region tak jak na xboxie, możesz sobie tylko poprzeglądać PSS

jak chcesz kupować gry w innych regionach to musisz mieć konto na ten region założone

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...