Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, mozi napisał:

 A próbowałeś podpiąć ps4pro do tv i sprawdzić? Obstawiam że problemem jest reset ampli

nie próbowałem, ale dzisiaj będę grzebał. Sam już nie pamiętam, czy przez ostatni rok nie grzebałem coś z kablami - wydaje mi się że tylko zrobiłem reset ampli, ale konsol też sporo podłączałem).

A w ampli jest full ustawień, np. nie miałem głosu z TV przez kolumny (trza włączyć HDMI CEC i ARC...).

Odnośnik do komentarza

Podpiąłem kabel z PS4 bezpośrednio pod tv, a w ampli idzie kabel tylko do tv. No i hula 4K HDR i muza z głośników! Dziwne. Bo wydaje mi się ze podpinalem pleja pod ampli, bo ten wzmachol odpowiadał za obraz i dźwięk. No ale jest niby funkcja arc to leci dźwięk po głośnikach w DTS. Dla pewności jeszcze odpaliłem tv i tez leci muza z kolumn. Kurla, dziwne. 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Hej,

Podczas gry mam ustawione na padzie że sprint to R2 natomiast strzał kwadracik.

Chciałaby aby na moim kontrolerze i w czasie meczu sprint był R1, a strzał kółko.

Jak to zamienić?

Niby próbuje ustawić samej ale mi to nie wychodzi, wciskam X podczas zmiany, wyskakuje ''kołeczko" które pozwala na zmianę wciskam na sprincie R1 (mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi) ale niestety nic sie nie zmienia. 

Z góry dzięki,

Katarzyna

Odnośnik do komentarza

Przedłużone, dzięki :)

 

P.S. przy okazji mam inne pytanie: ostatnio dostałem na urodziny bon do EuroRtv i nie miałem żadnych planów, to kupiłem dysk SSD i wymieniłem w PS4, 90% gier mam cyfrowych, a 3 płytki które posiadam pożyczyłem kumplowi. Wrażenie ogólne pozytywne po wymianie, widać trochę różnicy w szybkości działania i konsola chodzi ciszej, ale zastanawia mnie tylko, czy po przesiadce na SSD gry z płyty też będą się ładować trochę szybciej?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie. Miałem kilka razy PS4, potem sprzedałem itp. Teraz znowu wszedłem w posiadanie konsoli, chciałem wrócić do gier, które kiedyś kupiłem i tu się zdziwiłem bo nie ma w chmurze moich saveow.. zawsze opłacałem plusa jak miałem konsole,  teraz także. One się automatycznie nie wysylaja do chmury, czy kasują po jakimś czasie ? Jak miałem series X to 6 letni zapis z Sunset Overdrive bez problemu pobrałem.. 

Odnośnik do komentarza

Jak odpalasz grę po raz pierwszy to jest chyba info czy ma automatycznie wysyłać, w opcjach też można było to zmieniać. Samo wgranie sejwów do Chmury odbywało się w Rest Mode więc jeżeli nie zostawiałeś tak konsoli to i nic się nie wgrało.

Jest jakiś tam zapis w regulaminie, że po 6 czy tam 24 miesiącach mogą być sejwy niedostępne, ale pamiętam, że ktoś pisał, że po 5 latach miał stare sejwy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...