Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Inka0207 napisał:

czy oprócz kamerki dedykowanej do PS4 potrzebne są kontrolery czy może ta kamerka działa jak kamerka w Xbox że wyłapuje bezpośrednio ruch

Ta kamerka nie jest Ci potrzebna do gier tanecznych - ponieważ te wymagają dziś smartfona.

Kamerka kiedyś kosztowała 180 zł ale po „covidowym czasie”,  chyba dziś stoi po 350 zł. Nie jest to opłacalne, by opcjonalnie używać jej w kilku grach. 
Ale.. wymagana jest do hełmu ps vr, wiec chyba ze planujesz pod to kupic.
Szkoda ze Sony zmarnowało potencjał, bo skoro ps move z ps3 działają na ps4, to czemu nie zrobili żadnej gry ruchowej bez ps vr? 

Odnośnik do komentarza

Ok czyli jak chciałam bym  pograć w kręgle, tenis, bieganie to co mam kupić do PS4 kamerę i kontrolery ruchu?

Widziałam że te kontrolery ruchu często są podpisane że łączą się z PS3 i PS4 więc one będą pasować???

 

Przepraszam za milion pytań ale jestem całkiem zielona w temacie..

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam

 

Mam pytanie odnośnie PlayStation Plus. Mam dwie niewykorzystane zdrapki PlayStation Plus na 3 miesiące (dostałem od kumpla, który jakiś czas temu sprzedał ps4)

 

Czy jak weszły nowe pakiety (Extra, premium itp), to czy zdrapki można wyrzucić do kosza czy da się je jeszcze jakoś wykorzystać/przekonwertować?

 

Z góry dzięki za pomoc 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.06.2022 o 23:47, Wredny napisał:

Jeśli rozważasz tylko te dwie opcje (wykorzystanie lub śmietnik) to co Ci szkodzi wklepać i zobaczyć, co z tego wyniknie? :reggie:

 

W sumie racja, ale byłem za granicą i miałem problem żeby się zalogować na PSN na telefonie :sweat:

 

Sprawdziłem w domu, nie zadziałało, trochę szkoda, bo liczyłem, że może przekonwertuje na krótszy okres, ale trudno, zdrapki w spadku, to bez różnicy...

Odnośnik do komentarza

 

11 godzin temu, Square napisał:

Możesz przecież je wykorzystać do przedłużenia Plusa. Aby z nich zrobić Extra/Premium musisz najpierw mieć taki pakiet.

 

Ja nie miałem nigdy wykupionego wcześniej plusa, ja w ogóle PS4 mam od pół roku, w spadku od kumpla który kupił PS5 i korzystam sporadycznie. Na urlopie w lipcu chciałem trochę więcej ograć.

 

Te zdrapki na zwykłego ps plus od kumpla nie chcą zadziałać, a nie były na pewno wcześniej wykorzystane...

Odnośnik do komentarza

Jeden nie działa, ale drugi rzeczywiście zaskoczył, tylko od razu wyskoczył komunikat: "realizując ten kupon, uzyskasz dostęp do PlayStation Plus Essential"

 

wolałbym Extra lub Premium - da radę to później gdzieś zmienić i na krótszy okres na wyższy poziom? Czy jak już zaakceptuje to będzie te Essential 

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie: Użyłem zdrapki na 3 miesiące - przerobiło mi na 3 miesiące Essential, druga zdrapka nie chciała zadziałać (być może rzeczywiście była już użyta), więc zapłaciłem za różnice i zrobiłem ugrade do wersji Premium na 3 miesiące - protestuję sobie podczas urlopu ;) dzięki za pomoc 

Edytowane przez edek90
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
2 godziny temu, czarek250885 napisał:

Ja nie zwróciłem uwagi i przedłużyło mi premium na rok. 480 zł trochę boli, ale z drugiej strony przeliczając na miesiąc nie jest źle. 

Ps może ktoś chętny do zrobienia pucharków w Ratchet and Clank all 4 one? Teraz muszę korzystać skoro już mi ściągnęło kasę. 

 

Zabrzmiało jakby Sony wyru.chalo Cie mocno, a trzaski by bylo słychać aż na polu kapusty Pupcia w Stardew Valley ale w sumie nie boli bo bylo z poślizgiem :leo:

 

Dzwoń na infolinie, bo lepiej zainwestowac w dobre gierki niż to co sony proponuję w tym premium dla casuali. 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, oFi napisał:

 

Zabrzmiało jakby Sony wyru.chalo Cie mocno, a trzaski by bylo słychać aż na polu kapusty Pupcia w Stardew Valley ale w sumie nie boli bo bylo z poślizgiem :leo:

 

Dzwoń na infolinie, bo lepiej zainwestowac w dobre gierki niż to co sony proponuję w tym premium dla casuali. 

Nie no nie przesadzaj. Hehe tak nie bolało, gdyż akurat wszystko zbiegło się z nagrodą specjalną, więc gdyby nie komunikat sms o wydatku większym niż 100 zł pewnie bym tego nie zauważył. Tak czy siak chciałem kupić ekstra, więc walka o 80 zł mija się z celem. Nie zmienia to faktu, że premium na tą chwilę jest nieopłacalne i choć ogrywam kilka pozycji z ps3 i pewnie jeszcze kilka innych ogram, nadal jest to opcja bardziej ekstrawagancka. 

Ps. Tak się zastanawiam, czy jeśli mamy gry z ps3, które trzeba ograć z innym graczem, strumieniowo da się to zrobić? W Ratchet all 4 one, mamy pucharki za wspólną grę i niby to online działa, pytanie czy idzie stworzyć lobby? Gdy szukam graczy rzecz jasna nikogo nie ma, pytanie czy ktoś już próbował strumieniowo grać z kimś innym?

Odnośnik do komentarza

Ostatnio zresetowałem sobie ustawienia w amplitunerze, no i chciałem to wszystko dobrze ustawić, a że pleja dawno nie odpalałem to mam problem.

W skrócie nie widzi mi HDR w ustawieniach. Jakie ustawienia macie w konsoli? 
Może kabel mam zły? Bo już trochę tych konsol podpinalem i może zabrałem kabel wspierający HDR - czyli oryginalny od pleja. Czy kabel hdmi ma jakieś oznaczenie ze jest od Sony czy coś? 
mam taki kabel jak w załączniku (w sensie takie kółko przy wyjściu)

C3A145D2-52FF-47A7-820A-490437BD8056.jpeg

D41A6739-0802-455A-BDE7-388C3FB10FE6.jpeg

Na tv, jak i materiałach z dysku jest HDR.

Rozdzielczość w pleju mam ustawiona na automatyczna 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, grzybiarz napisał:

Czy kabel hdmi ma jakieś oznaczenie ze jest od Sony czy coś? 
mam taki kabel jak w załączniku (w sensie takie kółko przy wyjściu)

Sprawdziłem i w zestawie z PS4 Pro był dokładnie ten co wrzuciłeś. Z drugiej strony ma tylko napis HDMI bez żadnego znaczka Sony.

Na samym kablu jest informacja High Speed HDMI Cable, sprawdź czy też masz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...