Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisze Grigori, reklamy w grach się nie przyjęły a lokowanie produktu też nie jest nagminne. Co innego reklamy w menu konsoli, myślę że tego może być więcej np ze względu na całe to "uspołecznienie" konsoli, sprzęt skierowany na social gaming jest takim samym łakomym kąskiem jak FB i jego "spersonalizowane" reklamy (łatwiej dotrzeć do konkretnych grup społecznych). Oby chociaż były to reklamy zorientowane na graczy/gry, a nie reklamy lekarstw na zaparcia i preparatów na pryszcze.

Odnośnik do komentarza

Pro tip - to nie Uncharted sie przejadl a jego formula, ktora jest dublowana w branzy dzisiaj do maksimum.

 

Gdyby nic podobnego po U2 nie wyszlo to moim zdaniem U3 byloby jeszcze lepiej odebrane i na U4 kazdy by czekal z wywieszonym jezorem.

 

wymień mi te tytuły, które mają taką formułe jak uncharted

Odnośnik do komentarza

to i tak było podświadomie pewne, ale teraz wiemy o tyle więcej, ze odegra większa role niż się przypuszcza...

 

(...) Nie jesteśmy jeszcze w stanie ujawnić naszych planów na temat przyszłości PlaystationPlus, ale na pewno odegra ważna role w dobie Playstation4

chyba to wystarczy, by z powodzeniem otworzyć nowy temat w dziale Online ?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Chcialbym zeby Playstation 4 mialo ten sam bootscreen co pierwsza konsola Sony - byl dobry, mial fajny dzwiek, a zreszta mam do niego jakis sentyment.

 

http://www.youtube.com/watch?v=31ivdML1Xes

 

Ten dźwięk poleciał raz podczas PS Meeting, gdy na scenę wszedł Andrew House i wtedy jakoś tak łezka w oku mi się zakręciła.

Odnośnik do komentarza

nurtuje mnie jescze taka jedna sprawa zwiazana z zywotnoscia nowej konsolki...   a mianowicie, czy cos poradza na YLoD'a.

wiem, ze o zywotnosci PS'One mozemy zapomniec to na bank, ale mogli by sie bardziej postarac tym razem.

 

Właśnie ze względu na YLOD (którego doświadczyłem), PS4 kupię nie wcześniej niż rok po premierze, albo jak pojawi się wersja slim.

Odnośnik do komentarza

Ja nie mówię że będzie mocniejsza PS4, ale żeby nazywać ją "tak słabą" to przesada. Nie można PC wrzucać do jednego worka z konsolą, bo cena owej już na starcie by cię tak przygniotła że nawet pożyczka od mamy by ci nie pomogła. Dobre narzędzia  i w miarę dobre bebechy konsoli pewnie wystarczą by konsolka za 2,5 tyś konkurowała z PC o trochę droższej konfiguracji. 

I plus odpada upgrade jeśli chcesz grać w gry od RS ;) 

Odnośnik do komentarza

teoretycznie cena może byc o wiele mniejsza, bo jak u nich bedzie 500$ to u nas będzie 500 euro + dodatkowo jeszcze na samą polske tez dolicza jakąś chora prowizje (zawsze tak bylo)

tylko pytanie jaki bedzie koszt dostawy i cła, bo zwykle jest tego sporo, chyba że ktoś ma jakies sprytne sposoby ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...