Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ktoś chętny na PS4 zza Oceanu? Planuję na jesień rozkręcić biznes z tymi cudeńkami ;)

Dajesz gwarancję? Pewnie będą problemy z gwarancją w polskim oddziale Sony.

 

Ja czekam na premierę w EU, nie będę kombinował ze ściąganiem konsoli zza oceanu.

No niestety nie daję gwarancji, chyba że złapie fuchę w SCEP. Taka forma wejścia w posiadanie nowego systemu, co od dawna wiadomo, ma do siebie to, że jest pod wieloma względami ryzykowna i ludzie decydujący się na nią powinni się liczyć z ewentualnymi problemami z gwarancją, czy wadliwymi pierwszymi egzemplarzami w zamian za ekskluzywność posiadania sprzętu niedostępnego dla EU.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ktoś chętny na PS4 zza Oceanu? Planuję na jesień rozkręcić biznes z tymi cudeńkami ;)

Dajesz gwarancję? Pewnie będą problemy z gwarancją w polskim oddziale Sony.

 

Ja czekam na premierę w EU, nie będę kombinował ze ściąganiem konsoli zza oceanu.

No niestety nie daję gwarancji, chyba że złapie fuchę w SCEP. Taka forma wejścia w posiadanie nowego systemu, co od dawna wiadomo, ma do siebie to, że jest pod wieloma względami ryzykowna i ludzie decydujący się na nią powinni się liczyć z ewentualnymi problemami z gwarancją, czy wadliwymi pierwszymi egzemplarzami w zamian za ekskluzywność posiadania sprzętu niedostępnego dla EU.

 

proszę cie, kupisz 2-3 miesiące przed premierą w europie za okoła 2k i jak ci się spier'doli po pól roku to jesteś ten hajs w plecy (a nowe konsole = duże prawdopodobieństwo awaryjności, plus jeszcze pewnie bedą potrzebne jakieś konweretery bo przecież w usa mają inne napięcie niż u nas, cło pewnie ci naliczą i vat) no ale EKSKLUZYWNOSC PRZEZ 2 MIESIĄCE XD

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

A gdzie napisałem, że chętnie bym sobie takie coś sprowadził? Cały czas jest mowa o sprowadzeniu sprzętu dla maniaków/psychofanów/etc. którzy świadomi zagrożenia, które niemal w tych samych słowach, które zacytowałeś za mną opisałem - i tak ją kupią. No.

Odnośnik do komentarza

Jak wiemy gry MMORPG i inne spoleczniaki bardzo szybko sie rozwijają i przynoszą miliony producentom wiekszość to F2P z mikroplatnosciami.

 

http://www.thesettlersonline.pl/pl

http://www.runesofmagic.com/free-mmo/register.html?kid=a-46807-55607-1210-a3807140

http://wartune.r2games.com/

to tylko kilka tytułow a są ich dzięsiątki   .godnych uwagi :)

 

fajnie gdyby Sony poważnie pomyslalo o tym i dogadało sie z producentami.

 

Dużo osób ucieszyła by opcja uruchomienia tego typu gier na ps4 w 1080p i duzym TV :)

 

co o tym myślicie ???

Odnośnik do komentarza

Jak wiemy gry MMORPG i inne spoleczniaki bardzo szybko sie rozwijają i przynoszą miliony producentom wiekszość to F2P z mikroplatnosciami.

 

http://www.thesettlersonline.pl/pl

http://www.runesofmagic.com/free-mmo/register.html?kid=a-46807-55607-1210-a3807140

http://wartune.r2games.com/

to tylko kilka tytułow a są ich dzięsiątki .godnych uwagi :)

 

fajnie gdyby Sony poważnie pomyslalo o tym i dogadało sie z producentami.

 

Dużo osób ucieszyła by opcja uruchomienia tego typu gier na ps4 w 1080p i duzym TV :)

 

co o tym myślicie ???

Ja chce Planetside 2 na ps4

Odnośnik do komentarza

info z gram.pl

 

http://www.gram.pl/news/2013/03/26/the-last-of-us-trafi-na-ps4-tworcy-na-razie-nie-chca-o-tym-myslec.shtml

The Last of Us trafi na PS4? Twórcy na razie nie chcą o tym myśleć

Wydaje się, że jednym z ostatnich wielkich exclusive'ów PS3 będzie The Last of Us. Gracze dopytują jednak, czy Naughty Dog planuje też wersję na PS4. Na razie na konkretną odpowiedź jest za wcześnie.

- W tej chwili nie planujemy stworzenia The Last of Us w wersji na PS4 - mówi Arne Meyer z Naughty Dog. - Jesteśmy skupieni na sfinalizowaniu prac nad wydaniem na PS3 - myślenie o tym, jak można by było je przenieść na PS4 mogłoby nas tylko rozproszyć - tłumaczy. Nie chce jednak z góry przekreślać planów przeniesienia przygód Joela i Ellie także na nową konsolę Sony.

- JEŚLI będzie to kwestia, w której nasz głos okaże się decydujący, podejrzewam, że może do tego dojść, gdy już wypuścimy grę - stwierdza. Te słowa mogą oznaczać tylko tyle, że Naughty Dog nie rozmawiało jeszcze na ten temat z japońskim wydawcą.

Wcześniej perspektywę pojawienia się The Last of Us na PS4 kreślili analitycy. Włodarze Naughty Dog przyznawali z kolei, że są gotowi na nową generację konsol.

Odnośnik do komentarza

Ok, moje spostrzeżenia nt. PS4:
Był skok między 32bitowym PSXem, a 128bitowym PS2. Na takim PSXie, nigdy by nie powstała np. okrojona wersja GTA3/VC/SA.
Jednak te dwie konsole to dalej era SD i telewizorów CRT.
PS3 to już era HD, indie gier które na tv HD wyglądają świetnie, dzięki wysokiej rozdziałce.
Więc widać skok między PS2 (SD), a PS3 (HD).
A jak się ma porównanie PS3 (HD), do PS4 (znowu HD)?
No właśnie, wypadałoby, aby już kolejna generacja wspierała rozdzielczość 4K w grach, a nie tylko w menusach (sic!), to by był spory skok jakościowy między poprzednikiem.
Niestety, ale tak nie będzie...
Mamy teraz modne reedycje z PS2, polane sosem HD. I wiecie co bym chciał? Np. trylogie Uncharted na jednej płycie, jako remaster 4K z 60 fps'ami. A to tylko moje marzenia. Tyle czekania na nową generację, niby ósmą, ale tak naprawdę chyba 7.5 (co w sumie widać np. po Wii U  :) ). Czekam co do zaoferowania będzie miała konsola MS, chociaż wątpię by było to pełne wsparcie 4K.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Czyli dla Ciebie, skok do przodu to podniesienie rozdziałki ? Pocieszę Cię, PS4 i NextBox będą oferowały gry w 1080p :P Czyli ponad 2x więcej pixeli niż w obecnej generacji.

Różnica będzie widoczna, ale nie na takim poziomie jaki ty byś chciał, bo sprzęt by musiał kosztować mnóstwo kasy.

Odnośnik do komentarza

Ok, moje spostrzeżenia nt. PS4:

Był skok między 32bitowym PSXem, a 128bitowym PS2. Na takim PSXie, nigdy by nie powstała np. okrojona wersja GTA3/VC/SA.

Jednak te dwie konsole to dalej era SD i telewizorów CRT.

PS3 to już era HD, indie gier które na tv HD wyglądają świetnie, dzięki wysokiej rozdziałce.

Więc widać skok między PS2 (SD), a PS3 (HD).

A jak się ma porównanie PS3 (HD), do PS4 (znowu HD)?

No właśnie, wypadałoby, aby już kolejna generacja wspierała rozdzielczość 4K w grach, a nie tylko w menusach (sic!), to by był spory skok jakościowy między poprzednikiem.

Niestety, ale tak nie będzie...

Mamy teraz modne reedycje z PS2, polane sosem HD. I wiecie co bym chciał? Np. trylogie Uncharted na jednej płycie, jako remaster 4K z 60 fps'ami. A to tylko moje marzenia. Tyle czekania na nową generację, niby ósmą, ale tak naprawdę chyba 7.5 (co w sumie widać np. po Wii U  :) ). Czekam co do zaoferowania będzie miała konsola MS, chociaż wątpię by było to pełne wsparcie 4K.

 

 

Już lecę po moją bravie 4k za 120.00zł. 4k najbliżej na ps5/6.

Odnośnik do komentarza

Ojej, no nie tylko podbicie rozdziałki, ale wypadałoby by nowa generacja obsługiwała coś więcej niż 1080p.
1080p to miało być w tej generacji. Jak i tu nie będzie Full HD bez spadku framerate'u to trochę bieda. Ok, jest tego plus - nie będzie konieczny zakup nowego telewizora:)
Oho, widzę że ktoś coś jeszcze dopisał :)

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie, wypadałoby, aby już kolejna generacja wspierała rozdzielczość 4K w grach, a nie tylko w menusach (sic!), to by był spory skok jakościowy między poprzednikiem.

Chyba cie po(pipi)iło z tym 4k w grach. A zresztą jestem ciekaw na czym byś wyświetlał te 4k skoro masz takie na nie parcie ?

Odnośnik do komentarza

Ale to przecież dobrze, że nie będzie wyższej rozdziałki (w sensie 4k). Dzięki temu o wiele większy skok będzie w efektach specjalnych, fizyce, oświetleniu itd. Jeśli, jednak tak bardzo ciągnie cię do 4k to na 100% będzie można na jakimś dobrym komputerze uruchamiać gry w tej rozdzielczości.

Ale mnie nadal zastanawia na czym on chce wyświetlać te 4k (bo nawet monitory obsługujące tą rozdzielczość kosztują naście tysięcy) ?

Odnośnik do komentarza

Panowie... jak wchodziły pierwsze plazmy, el-ce-deki, to kosztowały ze 20.000 zł.
Pamiętam jak we wstępniaku Ściera pisał, że na razie w Polsce może ze dwie osoby mogą sobie pozwolić (chodziło chyba o Rubika:)).
A jak jest teraz? Małego LCDeka kupisz za 999zł.
Skoro zapowiadają wsparcie PS4 na 10 lat to muszę iść do przodu.
Do premiery PS4, 4K potanieje. Za pięć lat może już być standardem.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ok, moje spostrzeżenia nt. PS4:

Był skok między 32bitowym PSXem, a 128bitowym PS2. Na takim PSXie, nigdy by nie powstała np. okrojona wersja GTA3/VC/SA.

Jednak te dwie konsole to dalej era SD i telewizorów CRT.

PS3 to już era HD, indie gier które na tv HD wyglądają świetnie, dzięki wysokiej rozdziałce.

Więc widać skok między PS2 (SD), a PS3 (HD).

A jak się ma porównanie PS3 (HD), do PS4 (znowu HD)?

No właśnie, wypadałoby, aby już kolejna generacja wspierała rozdzielczość 4K w grach, a nie tylko w menusach (sic!), to by był spory skok jakościowy między poprzednikiem.

Niestety, ale tak nie będzie...

Mamy teraz modne reedycje z PS2, polane sosem HD. I wiecie co bym chciał? Np. trylogie Uncharted na jednej płycie, jako remaster 4K z 60 fps'ami. A to tylko moje marzenia. Tyle czekania na nową generację, niby ósmą, ale tak naprawdę chyba 7.5 (co w sumie widać np. po Wii U  :) ). Czekam co do zaoferowania będzie miała konsola MS, chociaż wątpię by było to pełne wsparcie 4K.

 

A między SD a 720p jaki jest skok? Dwukrotny, prawda? A miedzy 1080p a 720p? Też coś koło tego. Przynajmniej oszczędzi to zasoby konsoli i taki RAM 8GB starczy na dłużej, pozwoli na budowanie jeszcze większych światów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie... jak wchodziły pierwsze plazmy, el-ce-deki, to kosztowały ze 20.000 zł.

I co mają robić już teraz konsole (które wyjdą praktycznie lada moment) pod ekrany które dla ogółu (tak nie mam tu namyśli tylko polaków) będą cenowo przystępne za kilka lat ? Widzę że niektórych już ładnie pogrzało ktoś gdzieś wspomniał o 4k a tym już się zachciewa " ma być teraz i basta" , nie ważne czy z tego będą mogli skorzystać ważne by było na papierku :pinch:

Odnośnik do komentarza

Czemu poświęcając stabilny framerate kosztem rozdziałki? Powinno być i to i to:). To kolejna generacja - jak pisałem na początku, skok jakościowy między PS3, a PS4 nie jest szczególnie wysoki jak miało to miejsce wcześniej. 

Po co ci 4k? Ultra HD już się znudziło i pojawiło się "widzi mi się" na coś jeszcze nowszego. Jestem na NIE dla takiej rozdzielczości w grach tak długo aż nie będzie to standardem w TV, które będą kosztować mniej niż 2000 zł, a i same konsole będą na tyle mocne aby przy grafice jak z tech dem UE4 mogły to obsługiwać.

Odnośnik do komentarza

@grzybiarz

Jeśli rzeczywiście ps4 i x720 będą na rynku 10 lat (w co nie wierzę) i nie wyjdą przez ten czas kolejne konsole (ps5 itd.) to masakra. Teraz ta generacja trwa stanowczo zbyt długo, bo zamiast 5 lat lat już 8. W wyniku tego grafika od co najmniej 2 lat się nie rozwija, a twórcy nieudolnie próbują wydawać gry na silnikach stworzonych z myślą o nextgenach. Teraz sobie wyobraź, że na nowe konsole musielibyśmy poczekać jeszcze 2 lata. Niezbyt kolorowo by to wyglądało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...