Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

2> nigdy w życiu nie miałem kabla optycznego w ręku i nie widziałem jak działa, a że dźwięk chciałbym jak dawniej przez amplituner puszczać, kupiłem owy kabel (i kminiłem jak te bańki na końcach do PS4 na chama wepchnąć :D) - podłączyłem w końcu (bez baniek, heheh) ale konsola nie puszcza dźwięku przez klocek, mimo, że odpowiednią opcję w menu aktywuje... Ktoś rzuci jakiegoś hinta jak to zrobić?

Jezeli w Ampli masz wiecwj wejsc na kabel optyczny to musisz przypisac gniazdo do odp. opcji.

 

Czyli pod zrodlo (Video 1,2,3, Game itd) trzeba przypisac gniazdo optyka (1,2,3) W moim onkyo mam na panelu przycisk (source) do tego. Wybieram Video 1 i wciskam source az sie pojawi dzwiek. Inna sprawa ze gniazd mam zawsze za malo...

 

Co do PS4...

Grzeje sie mocniej i jest glosniejsza od XOne ale ma ponoc wiecej mocy i wszystko wpakowane w mniejsze pudelko wiec to zrozumiale. Pad od ps4 imho jest lepszy od xboxowego. Tam gorne przyciski (L1 i R1) sa strasznie niewygodne. W ps4 brakuje jednak startu a share i options sa troche ciezko wyczuwalne bez patrzenia na pada. Przydalby sie jakis wypukly punkt na nim.

Zaluje ze kupilem fifke na X-a bo lepiej mi sie na ps4 gra (demo)

Odnośnik do komentarza

 

2> nigdy w życiu nie miałem kabla optycznego w ręku i nie widziałem jak działa, a że dźwięk chciałbym jak dawniej przez amplituner puszczać, kupiłem owy kabel (i kminiłem jak te bańki na końcach do PS4 na chama wepchnąć :D) - podłączyłem w końcu (bez baniek, heheh) ale konsola nie puszcza dźwięku przez klocek, mimo, że odpowiednią opcję w menu aktywuje... Ktoś rzuci jakiegoś hinta jak to zrobić?

Jezeli w Ampli masz wiecwj wejsc na kabel optyczny to musisz przypisac gniazdo do odp. opcji.

 

Czyli pod zrodlo (Video 1,2,3, Game itd) trzeba przypisac gniazdo optyka (1,2,3) W moim onkyo mam na panelu przycisk (source) do tego. Wybieram Video 1 i wciskam source az sie pojawi dzwiek. Inna sprawa ze gniazd mam zawsze za malo...

Cholera, w klocku mam jedno tylko wyjście optyczne, no i legalnie wkładam kabel doń i do PS4, chinchami czerwonym i białym zaś łącze TV oraz ampli, a w PS4 wybieram opcję optycznego przesyłu i nic. Dalej dźwięk tylko przez tivitivitivi leci :( W source mam DVD/audio/FM/AUX1/AUX2, łączę się z AUX1, bo do AUX1 chinche podpinam. Co robię źle? Dodam, że wszystko działa, bo tydz. temu strimowałem dźwięk na PS3 przez tego AUXa.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

W ogóle z tym brakiem start i select to masakra. Podczas grania, jakieś pierdyliard razy chciałem nacisnąć start a tu dupa :sorcerer:  Podejrzewam, że zanim się przyzwyczaję trochę minie heh.

 

Inna fajna sprawa to ten głośniczek w padzie, świetnie się sprawdza w Resogun. Dobrze, jakby developerzy to wykorzystywali częściej do jakiś pierdół-ciekawostek.

W MGS rozmowy przez codec czy w takim GTA radio albo rozmowy przez telefon słyszane właśnie przez głośniczek w padzie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Do czego oprócz Playroom i kilku komend opłaca się brać kamerkę? Coś bym jeszcze dokupił do mojej PS4 i myślę co by tu wziąć ;)

 

Aem: Możesz jeszcze logować się poprzez pokazanie twarzy i streamować na twitchu z pokazaniem mordki. Na chwilę obecną nie znalazłem innego zastosowania.

Podobno też można wykorzystywać to w Battlefieldzie do rozglądania się i wyglądania za ściany (sprawdzę to dzisiaj).

 

Tak czy siak jestem pewny że będą rozwijali możliwości tej kamerki. Była jakaś informacja o tym, że chcą zrobić upgrade software'u kamerki tak, żeby zczytywała ruchy jak kinect.

 

 

Słupek: Wydaje mi się, że start i options mają podobne zadania. Gorzej jest z przyciskiem share. Kiedy szukam jakiejś możliwości w grze (np. otworzenie mapy) to przyciskam wszystkie guziki po kolei i trafia również na "select". Problem w tym, że zapominam że tego przycisku już nie ma i robię zdjęcie, albo włączam share menu :P

Brak startu mnie wkurza przy wpisywaniu wiadomości poprzez kontroler.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Nie mogłem dodać swojej karty Visa przez PS4 Na ps4 miałem error E-82000102,  więc zrobiłem to przez PS3, udało się bez błędów. 

Mam to samo podczas wpisywania kodu pocztowego. Czy ktoś ogarnia jak to ominąć/naprawić? Sprawa jest priorytetowa bo inaczej nie odbiore PS+ 14dniowego. Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę, konsola PS4 nie posiada wyjścia AV Multi out - czyli o podłączeniu jej przez zwykły kabel Scart lepszy RGB lub jeszcze lepszy Component, nie ma mowy tylko HDMI Tak? - jeśli tak, no to ładny gnój odwalili.

Sony wychodzi x założenia, ze żyjemy w takich czasach, ze każdy tv ma wejście hdmi, i w ogóle im się nie dziwię.

Co wy macie za tv?

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...