Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

tak, tak bedzie. Coś podobnego bedzie jak najedziemy na "ikonkę" gry, tylko że tam wsykocza już tylko informacje stricte związane z tą grą.

Może mi ktoś powiedzieć czy dla się gdzieś włączyć to aby dostawac powiadomienia jak jakiś nasz znajomy staje się online lub offline. taka oczywista funkcja ktora była w PS3 a tutaj jakoś jej nie widzę.

Odnośnik do komentarza

U mnie konsola po kilku godzinach jest zimna. Tylko z tyłu czuć powietrze ciepłe.

 

Pierwsze wrażenia z Battlefield 4:

 

Na razie nieźle zbugowana. Zwiesiła mi się podczas kampanii. Wyszedłem do Home Screen (dało się), zrestartowałem grę i okazało się że mój save jest z(pipi)any i muszę zaczynać od początku :D

 

Próbowałem grać w multi. Chciałem oznaczyć cel,  przez pomyłkę nacisnąłem touchpada (który wbija do naszego profilu żołnieża BF) i zwiecha.

 

Na razie ciężko się gra przez lagi, a ja nie jestem przyzwyczajony do pada :D

 

Ale konsola działa poprawnie. Trochę menu straciło płynność jak odpaliłem BF4 i ściagałem do niego łatkę.

Odnośnik do komentarza

ja wczoraj przez vitę i opcję imprezy porozmawiałem z kilkoma użytkownikami PS4. Wreszcie multitasking i to od razu multiplatformowy...ja cisnąłem w mercenary, inni grali w shadow fall albo battlefield4 na duzej konsoli. Jakość głosu niebo a ziemia w porownaniu do tego co oferowalo ps3, przy czym lepiej mi sie rozmawialo na linii vita-vita niz vita-ps4 bo slyszalem w tle swoj poglos. BTW zgodna opinia wszystkich - ponoc ten headset na sznurku to made in bazar

Odnośnik do komentarza

Założyłem 2 konto na konsoli na region USA by pobrać dema których u nas nie ma,przy próbie odpalenia dema Lego Marvel wyskoczył mi komunikat że nie mam uprawnień by w to zagrać...Myślałem że na tej samej konsoli będzie działać wszystko co mamy na dysku na każdym koncie,a działa tak tylko z konta głównego, a z podrzędnych musimy grać tylko na nich.Ewentualnie trzeba będzie zmieniać konto główne.

Odnośnik do komentarza

Panowie czy da sie regulować wielkość/jakość screenshotów w opcji Share? Pytam, bo moje sa bardzo małe (wklejalem w temat o KZ), a w tym samym temacie wkleił swoje Mazzeo i różnica jest kolosalna - te jego sa w większej rozdzielczości. Czego nie wiem?

 

nie da się regulować- w jaki sposób je dodajesz?

 

1486181_679888985376519_1475720999_o.jpg

Odnośnik do komentarza

Założyłem 2 konto na konsoli na region USA by pobrać dema których u nas nie ma,przy próbie odpalenia dema Lego Marvel wyskoczył mi komunikat że nie mam uprawnień by w to zagrać...Myślałem że na tej samej konsoli będzie działać wszystko co mamy na dysku na każdym koncie,a działa tak tylko z konta głównego, a z podrzędnych musimy grać tylko na nich.Ewentualnie trzeba będzie zmieniać konto główne.

 

Ustaw to ps4 jako primary na koncie US.

 

Fakt, można mieć jedną PS4 przypisaną do jednego konta jako Primary, ALE Można mieć jedną tę samą konsolę ustawioną na wielu istniejących na niej kontach jako Primary

 

EDIT

Sam mam teraz 3 konta na jednej konsoli, dla wszystkich to PS4 jest primary i mogę grać we wszystko na wszystkich kontach.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Lcd macie w wiekszosci wiec jakim cudem wam wadzi to swiatelko? Skoro mi przy plazmie w ciemnosciach nie przeszkadza? Przynajmniej pada nie rozdeptam.

na ja tez jadę na Plazmie :)  LCDeka oddałem do salonu, gdzie lepiej sie prezentuje.

niestety odbija sie, jak by nie patrzyć, także z czasem, jeśli nie wprowadza opcji "wylacz" rozbiorę go i wymontuje, bądź zabetonuje ;)  

Odnośnik do komentarza

 

Lcd macie w wiekszosci wiec jakim cudem wam wadzi to swiatelko? Skoro mi przy plazmie w ciemnosciach nie przeszkadza? Przynajmniej pada nie rozdeptam.

 

na ja tez jadę na Plazmie :)  LCDeka oddałem do salonu, gdzie lepiej sie prezentuje.

niestety odbija sie, jak by nie patrzyć, także z czasem, jeśli nie wprowadza opcji "wylacz" rozbiorę go i wymontuje, bądź zabetonuje ;)

Myslalem o zaklejeniu tego taśmą izolacyjną :)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...