Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Na mojej plazmie nic sie nie odbija, tzn jak jest calkowicie czarny ekran to cos tam widac, ale kompletnie to nieprzeszkadza. 

Czy ktos sprawdzal juz demka sciagniete z innego regionu ? Ja przed chwila zapodalem sciaganie demek z konta US (Lego Marvel, NBA Live 2013, Trine 2) i po przelogowaniu sie na moje glowne konto PL przy probie wlaczenia wyskakuje mi komunikat:

"Nie mozna uruchomic aplikacji. Moze ja uruchomic tylko uzytkownik z licencja na te aplikacje" 

 

Demko moge odpalic jedynie na koncie, na ktorym bylo ono sciagniete =/ Lipa.

Odnośnik do komentarza

Na mojej plazmie nic sie nie odbija, tzn jak jest calkowicie czarny ekran to cos tam widac, ale kompletnie to nieprzeszkadza. 

 

Czy ktos sprawdzal juz demka sciagniete z innego regionu ? Ja przed chwila zapodalem sciaganie demek z konta US (Lego Marvel, NBA Live 2013, Trine 2) i po przelogowaniu sie na moje glowne konto PL przy probie wlaczenia wyskakuje mi komunikat:

 

"Nie mozna uruchomic aplikacji. Moze ja uruchomic tylko uzytkownik z licencja na te aplikacje" 

 

Demko moge odpalic jedynie na koncie, na ktorym bylo ono sciagniete =/ Lipa.

http://www.psxextreme.info/topic/102445-ps4-komentarze-i-inne-rozmowy/?p=2957796

Odnośnik do komentarza

U mnie konsola po kilku godzinach jest zimna. Tylko z tyłu czuć powietrze ciepłe.

 

Pierwsze wrażenia z Battlefield 4:

 

Na razie nieźle zbugowana. Zwiesiła mi się podczas kampanii. Wyszedłem do Home Screen (dało się), zrestartowałem grę i okazało się że mój save jest z(pipi)any i muszę zaczynać od początku :D

 

Próbowałem grać w multi. Chciałem oznaczyć cel,  przez pomyłkę nacisnąłem touchpada (który wbija do naszego profilu żołnieża BF) i zwiecha.

 

Na razie ciężko się gra przez lagi, a ja nie jestem przyzwyczajony do pada :D

 

Ale konsola działa poprawnie. Trochę menu straciło płynność jak odpaliłem BF4 i ściagałem do niego łatkę.

 

NIe miałem za dużo zwiech w BF, podobnie jak zadnych lagow poki co nie doswiadczylem.

Swoja droga nie wiem, co się tak wszyscy singla czepiali.

Dla mnie lepszy niż w Codzie i zdecydowanie ciekawszy niż w poprzedniej części.

 

Vita, jakod dodatkowy pad poki co nie działa...

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

NIe miałem za dużo zwiech w BF, podobnie jak zadnych lagow poki co nie doswiadczylem.

Swoja droga nie wiem, co się tak wszyscy singla czepiali.

Dla mnie lepszy niż w Codzie i zdecydowanie ciekawszy niż w poprzedniej części.

 

Vita, jakod dodatkowy pad poki co nie działa...

 

Dla mnie kampania też jest dużo ciekawsza niż w 3. Bawię się przy niej lepiej niż w Killzonie.

Odnośnik do komentarza

dziwne ja grałem na vicie w fife i było ok kumpel na padzie jak na vicie :) to chyba działa :)?

Możesz napisać w jaki sposób ją dodałeś ?

 

dobra, już znalazłem

The PS Vita works as a second controller when you login as a guest on the Dualshock 4 controller. You must start the PS4 Link app on the PS Vita and select Remote Play which will have you login automatically into your PSN and then press the home button on the Dualshock 4 controller and login as guest. If you also login with the same PSN as you did with the PS Vita, then the Vita will lose connection. That's what I was doing at first and thought the PS Vita can't be used as a second controller in Fifa 14.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dwa pytania. Jedno juz zadawałem w temacie o dostępności ale dwa dni po premierze chyba temat umarł..

 

1. Czemu konsola udostępnia sygnał wi-fi, widzę go na liście sieci w kompie  i jak to wyłączyć żeby nikt się na konsole nie dostał?

2. Wczoraj rozładował mi się pad. Naładowałem na maksa (pierwsze ładowanie) i dzisiaj znowy sie już rozładował. Nie grałem jakoś wybitnie długo (może 3-4 godziny szarpania w sumie) Jest jakiś sposób na format baterii bo może coś schrzaniłem?

Odnośnik do komentarza

Trzeci dzień testów i nadal jestem zachwycony konsolą i grami. Dziś jednak czas na minusy:

 

-BluRay player gorszy od tego z PS3. Tam wszystko było pod trójkątem, tutaj jest biednie i dziwnie. Trzeba na nowo sobie zapamiętać co gdzie jest.

 

-NFS Rivals nastraszył mnie dzisiaj strasznie. W pewnym momencie pojawiły się artefakty na górach widocznych w oddali (kolorowa siatka zamiast tekstury). W pierwszej chwili się przestraszyłem że grafa się przegrzała i koniec zabawy. Sprawdziłem inne gry, znów NFS i wszystko było dobrze. Swoją drogą lusterko w tej grze to straszna żenada.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no właśnie, zauważyłem że filmy jakby gorzej wyglądają na ps4, jest większa "ziarnistość" albo mi sie wydaje.

 

druga sprawa czy jak kupie gre w dystrybucji cyfrowej (np teraz fifa w promocji na ps3) to moge ja updatnać do ps4 za te 40zł? <cebula rasa>

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

#nadkonsola ma swoje minusy! kto by pomyślał :

 

- przede wszystkim headset jest kiepski, przy głośności na max dalej mic jest za cicho, trzeba go niemal połykać albo krzyczeć żeby było ok, czekam już na patch na Pulse Headset albo propozycję headsetu Sony dedykowaną dla PS4 bo na tym mono headsecie daleko nie zajadę

 

- nie ma żadnej opcji sortowania friendlisty, gier, jak tego nie zmienią to będę miał mega burdel za chwilę

 

- avi z pendrive nie udało się odpalić

 

to są minimalne rysy na diamencie zwanym PS cztery, nic czego nie dałoby się naprawić, reszta jest perfekcją :yes:

Odnośnik do komentarza

no właśnie, zauważyłem że filmy jakby gorzej wyglądają na ps4, jest większa "ziarnistość" albo mi sie wydaje.

 

druga sprawa czy jak kupie gre w dystrybucji cyfrowej (np teraz fifa w promocji na ps3) to moge ja updatnać do ps4 za te 40zł? <cebula rasa>

 

fifa nie ma takiego upgradu. Tutaj masz spis ale widzę ze bez NBA2k14 http://us.playstation.com/digitalupgrade/

Odnośnik do komentarza

Pytanie mam czy jak w opcjach ps4 dezaktywuje moją obecną konsole jako główną (tzn spiętą z moim kontem psn oraz sformatuje dysk to nic nie zostanie z moich danych na konsoli ? Oddaje w czwartek konsole i wymieniam na nową więc muszę wiedzieć.

 

Drugie pytanie. Czy po takiej dezaktywacji spokojnie mogę na nowej ps4 znowu aktywować wszystko i gry z psn etc będą śmigać ?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy już też to odkryliście, ale nareszcie udostępniono opcję ukrywania gierek i trofeów z nich, których nie chcemy udostępniać publicznie. I to nie tylko tych z 0% trofików, ale każdej jednej. Kozacka opcja, jeno pasek lvl też topnieje.

Odnośnik do komentarza
Gość WakaFlacka

Witam posiadam od paru dni nową konsolę oprogramowanie zaktualizowane wczoraj kupiłem pierwszą grę 'Killzone Shadow Fall' odpaliłem pograłem 5 min i gra się zaczeło mocno przycinać odpalałem na nowo usuwałem intalowałem i nic to nie daje czy ktoś wie czego to może być wina ? nośnika ? (zero rys), konsoli (laser) ? czy ktoś spotkał się z takim problemem? czy to może być wina aktualizacji oprogramowania konsoli ? czy da się cofnąć aktualizacje ? czekam na odpowiedzi nie wiem co robić

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...