Skocz do zawartości

Diablo III (PS4)


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Pagony sa z kazda nowa postacia w skrzynce

No to ja ich niestety nie mam, wpisałem kod w PSNie, dostałem info że został zainstalowany, po czym jak wchodzę w powiadomienia to ma status - Oczekiwanie na instalację, a w samej grze nie ma go w skrzynce.

Ta sama sytuacje mialem ostatnio z The Last Of Us, dostalem sporo dodatkow w pre orderze, pobrałem je z PSNa ale juz w samej grze to ja ich nie widze...

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

 

przejrzałem trofea w D3 na platyne, ubij Diablo na hardcore :D

swoją drogą ta nowa wersja to po prostu dodatek Reaper tak?

W RoS ubicie diablo na hardcore jest dziecinnie proste ;)

 

Tak - ale 2 osiagniecia typu: osiagnij 70 level na poziomie hardcore (gdzie masz 1 zycie), czy 70 level wszystkimi 6 klasami czyni ta gre niezwykle trudna i czasochlonna do scalakowania.  :thumbsup:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

 

przejrzałem trofea w D3 na platyne, ubij Diablo na hardcore :D

swoją drogą ta nowa wersja to po prostu dodatek Reaper tak?

W RoS ubicie diablo na hardcore jest dziecinnie proste ;)

 

Tak - ale 2 osiagniecia typu: osiagnij 70 level na poziomie hardcore (gdzie masz 1 zycie), czy 70 level wszystkimi 6 klasami czyni ta gre niezwykle trudna i czasochlonna do scalakowania.  :thumbsup:

 

Akurat mi o diablo 3 opowiadać nie musisz,mam ponad 1500 h przegrane i hardcore,póki grasz na normalu,przejdziesz z zamkniętymi oczami.

P.S przerzuciłem się na Diablo z PESa ;)

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Z racji tego że zaczynam swoją przygodę z tą serią, to 

 

- jaki poziom grać nie chcę samograja w którym wciskam cały czas jeden przycisk i do przodu

- czy od początku mogę grać ze znajomymi 

- podobno mogę sobie dowolnie przypisywać sobie przyciski ? 

Jako ze zaczynasz od zera to proponuje normal/hard. I tak zabawa sie zaczyna na lvl 70 a wiec nie ma co sie pocic i robic sobie pod gorke od poczatku.

Tak, Mozesz grac od poczatku ze znajomymi. Duzo osob bedzie zaczynac tak jak ty a wiec nie bedziesz mial problemu ze znalezieniem chetnych :)

Mozna dowolnie przypisywac ataki/skille itd pod przyciski.

 

Niech diabel bedzie z toba .... i z danielskim :)

Odnośnik do komentarza

Przecież w Diablo 3 można swobodnie manipulować poziomem trudności, dopóki nie chcesz, by gra była wymagająca to w ogóle taka nie jest.

Zupelnie o tym zapomnialem ^^. Wydawlo mi sie, ze na poziomie  Hardcore nie mozna ustawiac latwiejszych poziomow trudnosci. To w sumie gdyby nie czasochlonne boostowanie 6 postaci gra bylaby latwa do scalakowania.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Z racji tego że zaczynam swoją przygodę z tą serią, to

 

- jaki poziom grać nie chcę samograja w którym wciskam cały czas jeden przycisk i do przodu

- czy od początku mogę grać ze znajomymi

- podobno mogę sobie dowolnie przypisywać sobie przyciski ?

EDIT

 

Zielu, pierwsze przejście na normalu poziom średni, drugie na koszmarze poziom wysoki. Po pierwszym przejściu będziesz miał około 35 poziom. Powinieneś skumać ocb ;) Przechodzę grę drugi raz, jestem na początku trzeciego aktu i mam 45 level. Z tym, że nie wiem jak to wygląda w kooperacji, bo grałem sam i nie było wtedy piątego aktu.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Jak wersja na PS4 się prezentuje? Jest skok graficzny względem wersji z PS3?

 

Oraz jak wygląda sprawa dodatku RoS? To jest jakiś dodatkowy tryb, nowy akt w grze? Jak zaimportuję sejwa z PS3, to rozumiem, że zacznę rozgrywkę od miejsca gdzie ją skończyłem? Jak to więc będzie z tym dodatkiem?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Oraz jak wygląda sprawa dodatku RoS? To jest jakiś dodatkowy tryb, nowy akt w grze?

Google nie boli, RoS na PC już jest od kilku miesięcy i informacji o tym, co dodaje do gry są miliony. Nawet w tym temacie, pięć stron wcześniej masz dokładnie wyszczególnioną listę zmian, gdzie jeszcze dodatkowo rozdzieliłem co jest nowego od wersji na PC, a co nowego specjalnie na konsolach. Trochę przeginka, żeby co kilka stron pisać tego samego posta, bo jaśnie panom nie chce się nawet choć trochę poszukać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...