Skocz do zawartości

Diablo III (PS4)


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety,ale na konsoli nie ma takiego zagęszczenia mobów jak na PC.Do tego dochodzi brak BN,czyli dupowanie itemow,sprzedaż modyfikowanych itemów - no jeśli dla Ciebie to jest gut,to spoko.Wersja konsolowa nigdy nie będzie miała żadnych hotfixów,które właśnie podobny proceder likwidują.Musieli wprowadzić auto aima,bo sterowanie nie jest idealne tak jak byś chciał żeby było,niestety.Sterowanie na PC jest po prostu dokładniejsze.

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o zageszczenie to na PS3 jest mniejsze, ale nie jest to jakis odczuwalny problem bo sa czasami akcje ze sam siebie nie widzie na tv pomiedzy mobami. W zyciu sie nie spotkalem z modyfikowanymi itemami albo z dublowaniem ich, poprostu mnie to nie interesuje i nie bawi taka gra, ale pewnie cos takiego istnieje skoro tak mowisz. Sterowanie jest poprostu inne , wiadomo ze pad to nie myszka na PC, ale gra sie naprawde miodnie i czuje zadnego dyskomforu wzgledem PC.

To ze gra sie inaczej na konsolach wcale nie oznacza ze gra jest gorsza.

 

Zreszta, narazie mozna olac te gadke bo klucic sie mozna jescze przez kilka stron, poczekamy tydzien na wersje PS4/XO i mozemy wtedy gadac o plusach i minusach obu wersji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

No niestety,ale na konsoli nie ma takiego zagęszczenia mobów jak na PC

Bzdura. Mówiłem o tym wcześniej, na PS4/XO nie będzie miała miejsca taka sytuacja. Jak pisałem wyżej, to była kwestia starego poziomu trudności -.-'

 

 

 

,czyli dupowanie itemow,sprzedaż modyfikowanych itemów

Sprzedaż w wersji 2.0.6 ? Aha...

 

 

 

Wersja konsolowa nigdy nie będzie miała żadnych hotfixów

Wszystkie HotFixy będą zawarte w następnych patchach.

 

 

 

które właśnie podobny proceder likwidują

 

Hotfix... Likwiduje oszustów...

 

 

 

Musieli wprowadzić auto aima,bo sterowanie nie jest idealne tak jak byś chciał żeby było,niestety.Sterowanie na PC jest po prostu dokładniejsze.

Nie grajmy w nic na konsolach, ponieważ sterowanie jest niedokładne. Ten argument ma przemawiać za tym, że "D3 PC>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>D3 Konsola" ?

 

 

Wejdź na forum battlenet do działu konsol,to zobaczysz jak się ludzie ogłaszają "najlepsze itemy,zmodyfikowane za bardzo niską cenę!". Aż chce się grać.

Wszedłem, niestety , przez trzy strony tematów - Ani jednego o którym wspomniałeś.

 

 

Ani przez cztery strony...

Ani pięć...

 

Odnośnik do komentarza

Dobra to jak w każdej internetowej wojnie jest taki moment że wchodzi koleś, który staje po środku i przyznaje część racji jednej stronie, a część drugiej. Wali tekstem w stylu "jak ci się bardziej podoba wersja PC to graj na PC, jak lubisz wersje konsolową to graj na konsoli". Możecie tutaj sypać dobrymi argumentami czy z rękawa czy z pupy i tak jeden nie przekona drugiego do swojej racji...Jakoś nie widzę zakończenia tej "dyskusji" pointą "Tak, przekonałeś mnie...od dziś gram w wersję na PC/konsole" (niepotrzebne skreślić). Dlatego może skończcie temat bo jest nudny i ci którzy grają na konsolach niech mają ten wątek dla siebie i niech "PC masta rejs" da nam się jarać naszą "okrojoną" wersją. Tyle...

I tak każdy wie że wersja na konsole jest lepsza bo

nie no...od jakiś dwóch zdań to już trolluję ;). pokój i niech każdy siecze diablo gdzie chce

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na to samo wyjdzie bo w rtv maja darmowa wysylke tylko chodzi o czas dostawy czy dzien premiery cy w dniu premiery wysylaja:)

 

 

Jednak wzialem z rtv z wysylka do domu, co prawda mam w swoim miasteczku ich sklep ale podejrzewam ze kurier mi szybciej przywiezie niz do nich:)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Jak się wkręcisz to potencjał jest nawet na setki. Ja spokojnie mam jakieś 50-60h na PS3 nabite i ponad 65h jeśli dobrze pamiętam na PC, a w obu przypadkach nie jestem nawet blisko wymasterowania choćby jednej klasy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja jako jeden z 5ciu ludzi w polsce będe miał wersje na xbone :sweat:

i chyba twoja wersja bedzie najlepsza;D

Nie wiadomo jednak czy podniesienie rozdzialki w day one nie sprawi problemow jak na ps4.

Gra na ps4 niby chodzi w 60 fps,ale cos tam jest z(pipi)one.

obie wersje byly testowane bez patcha,wiec moze ps4 ma dropy przez to.

Odnośnik do komentarza

Tymi testami na drugim levelu w ciągu pierwszych pięciu minut gry to bym sobie nawet du,py nie wytarł. Ktokolwiek ma czelność w ogóle publikować takie rzeczy nawet nie zdaje sobie sprawy, jak się ośmiesza. Ta gra rozkręca się grubymi godzinami, a czy silnik daje radę to można powiedzieć gdzieś w środku trzeciego aktu na 60 lvl na Udręce, a nie na Normalu lvl 2 w Nowym Tristram xDD.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie,jesli tutaj juz dropi to nie wiem co bedzie przy zadymach w pozniejszych aktach. :D chociaz te dropy to takie smieszne troche.

Jeszce jedno pytanie,czy aby wejsc na nowy content musze miec minimum 60 lvl? ponizej tego lvla bede musial farmic podstawke?

Odnośnik do komentarza

Na PC chyba trzeba było raz ukończyć V akt by dostać się do Adventure Mode, ale na PS4 wcześniej nie było podstawki, więc nie jestem do końca pewien, czy będą zmuszać graczy do jednokrotnego przejścia fabuły aby dobrać się do wszystkich dobroci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...