Skocz do zawartości

Diablo III (PS4)


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Loot to wszystko co wypada z ubitych stworków, broń, części zbroi, klejnoty itp. Grając z kimś na konsoli w coopie wypadał wspólny dla wszystkich, kto pierwszy zebrał ten lepszy, potem sobie zostawiał co mu pasowało, resztę wywalał dla teamu lub sprzedawał w mieście. Kolega Humulin pisze, że grając przez sieć dla każdego wypada co innego, ja nie widzę twojego lootu, ty mojego.

Odnośnik do komentarza

 

Google nie boli, RoS na PC już jest od kilku miesięcy i informacji o tym, co dodaje do gry są miliony. Nawet w tym temacie, pięć stron wcześniej masz dokładnie wyszczególnioną listę zmian, gdzie jeszcze dodatkowo rozdzieliłem co jest nowego od wersji na PC, a co nowego specjalnie na konsolach. Trochę przeginka, żeby co kilka stron pisać tego samego posta, bo jaśnie panom nie chce się nawet choć trochę poszukać.

 

 

Wiem, wygooglałem, ale mi bardziej chodzi o to jak się ma dodatek do importu sejwa z PS3. Czy importując go będę kontynuował grę tam gdzie skończyłem? Ukończyłem raz grę i teraz jestem ponownie w I akcie. Zatem by dostać się do dodatku muszę ponownie ukończyć grę, bo RoS jest jako V akt? Czy będę mógł od razu się do niego przenieść skoro ukończyłem już raz grę?

Odnośnik do komentarza

Ukończyłem raz grę i teraz jestem ponownie w I akcie. Zatem by dostać się do dodatku muszę ponownie ukończyć grę, bo RoS jest jako V akt? Czy będę mógł od razu się do niego przenieść skoro ukończyłem już raz grę?

Z tego względu, że kiszę się w robocie do 16, to nie wiem jak to dokładnie wygląda. Skoro raz już ukończyłeś grę, to powinieneś mieć możliwość rozpocząć akt V. Do tej pory po ukończeniu gry dajmy na to na poziomie normal można było do woli skakać po wszystkich miejscach w obrębie tego poziomu. Nie wiem jak będzie wyglądała sprawa z wyborem poziomu trudności w Twoim przypadku, ponoć trochę zmienili ten aspekt gry. Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Dodajmy, że chodzi o tryb gry, tj. Normal, Nightmare, Hell i Inferno (czyli NG, NG+, NG++, NG+++) a nie o de facto poziom trudności. Skakać po aktach możesz w obrębie trybu gry, poziomy trudności zmieniać dowolnie

 

Jezu ale sobie komplikujecie życie

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

No mogliby poinformowac wczesniej ze taka bedzie sytuacja to bym teraz nie kupil. XXI wiek 8 generacja konsol nosnik bluray a ja jeskem skazany na granie po rosyjsku. Rozumiem angielski, no ale ruski? No ja (pipi)ie

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Panowie zapisałem się do tego portalu ale nie mogę przeglądać swojej postaci, o co biega ? ta opcja nie jest dostępna dla PL ?


 

U mnie jest to samo, nie wiem dlaczego i tak gram w wersje PL. Ktos mi wspominal ze jutro ma byc patch na ps4 ktory bedzie wprowadzal sezony, rankingi itd, macie jakis link do tego info ??

Bzdura.

 

 

Kolego jaka bzdura ? skoro na oficjalnej stronie wczoraj pojawiło się takie info :)

Odnośnik do komentarza

Panowie zapisałem się do tego portalu ale nie mogę przeglądać swojej postaci, o co biega ? ta opcja nie jest dostępna dla PL ?

 

U mnie jest to samo, nie wiem dlaczego i tak gram w wersje PL. Ktos mi wspominal ze jutro ma byc patch na ps4 ktory bedzie wprowadzal sezony, rankingi itd, macie jakis link do tego info ??

Bzdura.

 

 

Kolego jaka bzdura ? skoro na oficjalnej stronie wczoraj pojawiło się takie info :)

Link ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...