Skocz do zawartości

Diablo III (PS4)


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

o boże, ludzie, nie osłabiajcie mnie, pacz ma być w przyszłym tygodniu, aktualizacje są zapowiadane odpowiednio wczesniej jak wchodza w zycie przez blizzarda, a gdybania na forum mozna sobie wkładac między bajki i prosze nie siać fermentu.

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o ten patch, pare osob na forach pisze ze patch bedzie 20-21 sierpien... ale nie widze zadnego oficjalnego info od Blizzarda ani zadnego pracownika. Oblukajcie sami blizzard.com i diablofans.com. Moze cos przeoczylem.

Nie wiem kto tam CI pisze,ale chodzi tylko i wyłącznie o wersję PC.Dopiero jak skończą pracować nad patchem PC zaczną robić patcha na konsolach,dlatego nie liczyłbym na to,że wyjdą w tym samym dniu,ani w tym samym miesiącu.

Odnośnik do komentarza

Dobra walić ten patch moje przemyślenia po paru godzinach i piszę to osoba która nigdy nie grała w Diablo i uważała ją za tępą napierdalankę :)

 

Sorry myliłem się :) w prawdzie jest napierdalanka ale trzeba myśleć co się robi i to bardzo szybko. Gra niesamowicie mnie wciągnęła :) no i te super prezenty w skrzynce pocztowej (dzięki Pryx ale dałeś mi taki prezent że chyba długo go nie wykorzystam)  

Odnośnik do komentarza

:*

 

Ja po paru godzinach wczorajszej gry stwierdzam, że jest jeszcze lepiej niż na PS3. Fajnie rozwiązali bonusy za serię ubitych stworków, na chlebaku były dodatkowe punkty, teraz jest mnożnik na kolejne kille, rozwalamy elementy otoczenia mamy za to przyspieszenie ruchu. Przeciwników jest więcej niż na trójce, przez co IMO leveluje się szybciej. Grafika zanotowała upgrade, nie ma juz ząbków. Do tego odpaliłem sobie D3 na Vicie i zajarałem się jak małe dziecko, wreszcie będzie można pociąć w Diablo na kibelku ;) Zaj.ebiście, że gra nie zanotowała żadnych problemów online w dniu premiery. Ja na razie robię piąty akt i podciągne sobie barbarzyńcę do 70 poziomu, żeby odblokować wszystkie nowe opcje do grania (szczeliny, tryb przygody). Powiem tak, po wczorajszym dniu, pierwszy raz pomyślałem, że chętnie wymaksowałbym więcej niż jedną postać w grze tak mi się podoba.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, czy da się tutaj dołączyć do innych grających nieznanych graczy?

 

Klikam R3 otwieram grę publicznie i od czasu do czasu jakiś noname się pojawi w mojej grze.

 

Czy ja też tak mogę? Czy tylko mogę wchodzić do gier znajomych?

 

 

W razie gdyby ktoś chciał pograć zapraszam, mój gametag: waldosiek

 

pozdrawiam z PSX konta brata :)

Odnośnik do komentarza

Pograłem i ja w wersję na PS4. Jest świetnie. Widać poprawę w grafice, wszystko jest teraz wyraźne. Zaimportowałem swojego sejwa z PS3. Dzięki czemu mogłem kontynuować rozgrywkę od miejsca gdzie skończyłem. Można też jak najbardziej wybrać dowolny akt jak ktoś już ukończył grę. Wybrałem więc od razu V dodany dzięki RoS. Jak ukończę akt to zabieram się za ponowne przejście gry od pierwszego. Trofea są niezależne między wersją na PS3 i PS4. Zatem można wbić dwie platyny. Dlatego też po ukończeniu dodatku zabieram się za ponowne przejście. Pozwiedzam lokacje w wersjach full HD i 60 klatkach ;)

 

Jak ktoś ma prezenty do rozdania, lub chce coś ode mnie, to zapraszam. PSN Id: Emtebe :)

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że nowa wersja ma całkowicie osoby zestaw pucharków i jak brakuje mi tego gdzie trzeba uzbierać 5mln golda to musze to zrobić przed włączeniem wersji z dodatkiem (mowa o graniu tylko na PS3)?? Jeżeli włącze wersję z dodatkiem to coś mi sie porobi ze starym save'em czy bez importu postaci stara wersja będzie mieć dane i zapisy osobno ??

Odnośnik do komentarza

Trochę razi fakt, że wszystkie achivy/trofea (zarówno te w grze oraz te na poziomie konsoli) w RoS trzeba zaliczać jeszcze raz. Konsola widzi dodatek jaką nową/inną grę, zamiast nadpisać stan D3.

 

Po przejściu połowy nowego aktu w lokalnym co-opie oraz ogólnym zaznajomieniem się z nowymi rzeczami największą zajętą w pierwszej kolejności jest odgórne przypisywanie lootu dla danych klas, którymi się gra w danej chwili. Nareszcie skończą się sytuacje w których znajomi podnoszą itemy, których nie potrzebują, a następnie palą je u kowala.

 

Dużym plusem są długie walki z bosami, wymagające większego skupienia. Na poziomie Udręka dwiema postaciami mającymi 65 lvl anioła na poddaszu byliśmy jakieś 7-10 minut. Po drodze niestety wyłapując sporą wadę w postaci braku możliwości zmiany skilli w trakcie walki z bosami. Jaki sens w takiej blokadzie? Nie mam pojęcia. Możliwe, że tak duży czas walki wynikał nieco z braku kosmicznego eq oraz braku dokładnego poznania zmian poczynionych w naszych klasach. Pomijając to widoczna jest różnica w porównaniu do bosów z 'podstawy', które kładły się w dwie minuty niezależnie od poziomu postaci i trudności.

 

W końcu słychać w tle jakąś muzykę, którą dodatkowo wpada w ucho, idealnie wpasowując się w wydarzenia i nadając filmowego charakteru.

 

Pierwsze wrażenia wypadają bardzo pozytywnie. Warto było czekać.

Odnośnik do komentarza

Masz też na myśli te "zadania" co się wypełnia w grze? Zebranie różnych rzeczy, zrobienie czegoś tam? Ja przeskoczyłem z PS3 na PS4. Zaimportowałem save i okazało się, że żadnych zadań nie mam wykonanych, mimo, że na PS3 zrobiłem ich dużo. Jednakże chwilę zacząłem przeglądać listę zadań i nagle zaczęły mi wskakiwać z automatu jako wykonane. Czyli te zadania, które wykonałem na PS3 przeszły na PS4.

Odnośnik do komentarza

 

 

Masz też na myśli te "zadania" co się wypełnia w grze? Zebranie różnych rzeczy, zrobienie czegoś tam? Ja przeskoczyłem z PS3 na PS4. Zaimportowałem save i okazało się, że żadnych zadań nie mam wykonanych, mimo, że na PS3 zrobiłem ich dużo. Jednakże chwilę zacząłem przeglądać listę zadań i nagle zaczęły mi wskakiwać z automatu jako wykonane. Czyli te zadania, które wykonałem na PS3 przeszły na PS4.

Mi też kilka zaliczyło. W D3 miałem zaliczone jakieś 60% wyzwań. Do dodatku przeszło około 10%.

Odnośnik do komentarza

Trochę razi fakt, że wszystkie achivy/trofea (zarówno te w grze oraz te na poziomie konsoli) w RoS trzeba zaliczać jeszcze raz. Konsola widzi dodatek jaką nową/inną grę, zamiast nadpisać stan D3.

 

Po przejściu połowy nowego aktu w lokalnym co-opie oraz ogólnym zaznajomieniem się z nowymi rzeczami największą zajętą w pierwszej kolejności jest odgórne przypisywanie lootu dla danych klas, którymi się gra w danej chwili. Nareszcie skończą się sytuacje w których znajomi podnoszą itemy, których nie potrzebują, a następnie palą je u kowala.

 

Dużym plusem są długie walki z bosami, wymagające większego skupienia. Na poziomie Udręka dwiema postaciami mającymi 65 lvl anioła na poddaszu byliśmy jakieś 7-10 minut. Po drodze niestety wyłapując sporą wadę w postaci braku możliwości zmiany skilli w trakcie walki z bosami. Jaki sens w takiej blokadzie? Nie mam pojęcia. Możliwe, że tak duży czas walki wynikał nieco z braku kosmicznego eq oraz braku dokładnego poznania zmian poczynionych w naszych klasach. Pomijając to widoczna jest różnica w porównaniu do bosów z 'podstawy', które kładły się w dwie minuty niezależnie od poziomu postaci i trudności.

 

W końcu słychać w tle jakąś muzykę, którą dodatkowo wpada w ucho, idealnie wpasowując się w wydarzenia i nadając filmowego charakteru.

 

Pierwsze wrażenia wypadają bardzo pozytywnie. Warto było czekać.

Nie można zmieniać skilli w trakcie żadnej walki,nie tylko z bossami.Jak atakuje Cię przeciwnik,skilla nie zmienisz,przynajmniej na PC,ale wątpię by na konsoli było inaczej.

A jaki jest sens?Walki byłyby bez sensu,jakbyś co chwila zmieniał ze skiilli ofensywnych na leczące,Na tym to polega,że trzeba przemyśleć co brać na danego bossa.Inaczej gra byłaby banalna(choć na niskich poziomach i tak taka jest)

Odnośnik do komentarza

Pytanie do posiadaczy pudełkowej wersji PL na PS4 - też wam nie działają "Infernalne Naramienniki"? Wpisałem kod i pobrało DLC, ale do wersji angielskiej, którego polska w ogóle nie widzi. Na dodatek zakładka z grą na PS4 wygląda dość zabawnie...

 

iDyTzQCsKf5vL.jpg

 

Tłumaczę sobie, że zawsze mogło być gorzej, że przynajmniej nie muszę grać po rusku, ale ktoś w CDP i/lub Sony mocno sfuszerował :confused:

Odnośnik do komentarza

Kodu na Infernalne Naramienniki jeszcze nie wbijałem (mam wersję pudełkową), a zakładka gry wygląda tak samo pusto u mnie jak i u Ciebie. Myślałem, że to tak ma być, bo gra nowa i nic o niej nie ma. Ale chyba nie powinno tak być :P

 

PS. U mnie rozmiar gry jest 22,2 GB, u Ciebie 22,1 GB... Instalowałeś patch, który wczoraj się pojawił? Zajmuje jakieś 80 MB. Ale zakładki nie poprawia... Może za to z dlc pomoże?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...