Skocz do zawartości

Diablo III (PS4)


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Naszej aktywności również nie zapisuje...

 

Ostatni patch jest tylko na wydajność w grze. Problemu z DLC na 99% nie da się w ten sposób naprawić. Najprawdopodobniej Sony będzie musiało po swojej stronie usunąć z kont graczy niewłaściwy plik i dodać ten działający z wersją PL. Oczywiście pod warunkiem, że ktoś w ogóle się tym zajmie, bo gra tylko na rynek polski i rosyjski, więc mogą machnąć ręką.

Edytowane przez Iras
Odnośnik do komentarza

Oczywiście naramienników nie naprawili jak na razie, ale babola z uzyskaniem pierścieni z połączenia kont psn z battle netem władowali . Zakładamy pierwszą postać, a potem za każdą kolejną dodaje nam do zbiorczej skrzynki jeden pierścień legendarny. Można robić nowe postacie i je od razu kasować, a za każdym razem wpada legendarny pierścień. Na szczęście staty są zawsze stałe dla tylko dwóch możliwości, ale pierścienie można rozłożyć na legendarną esencję u kowala.

Acha filmik w przypadku wyboru nowej postaci nie odpala mi się jak zaczynam nową grę, wtf?

Odnośnik do komentarza

No oczekuje na instalację - właściwej wersji gry, bo DLC jest do angielskiej i z polską nie trybi. Nie mam pojęcia co, ale mam nadzieję, że coś z tym zrobią. Najgorsze, że te naramienniki to nie tylko naramienniki. W skład "pakietu" wchodzą podobno między innymi trzy dodatkowe sloty na postacie :verymad:

Odnośnik do komentarza

Te naramienniki u mnie pobraly sie normalnie ale tak jak Pryx pisze godziny dwie i wypadaja lepsze. Moj plan jest taki ze zrobie sobie kazda postac na 30level i wtedy zdecyduje kim grac. Na razie Barbara i demon hunter pasuje mi najbardziej - krzyzowiec tez daje rade. Szamana dolecialem do 15go i jakos nie czuje flow ta postacia. Zostal mag (Monka odpuszczam bo kompletnie mi nie pasi)

Odnośnik do komentarza

Da się jakoś zobaczyć profil postaci na battlenecie? Bo tak jakby w ogóle nie wykrywało nic mimo że jest połączony psn z battlenetem. 

 

Jak na razie gram krzyżowcem i moim zdaniem gra się super. Początkowo grałem na Normalnu ale zmieniłem na Hard i jest leciutko, jeszcze nigdy pasek życia mi nie spadł nawet do 3/4. Jak na razie 25lvl.

 

Ponawiam prośbę, jak ktoś gra na ps3 to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza

No oczekuje na instalację - właściwej wersji gry, bo DLC jest do angielskiej i z polską nie trybi. Nie mam pojęcia co, ale mam nadzieję, że coś z tym zrobią. Najgorsze, że te naramienniki to nie tylko naramienniki. W skład "pakietu" wchodzą podobno między innymi trzy dodatkowe sloty na postacie :verymad:

Kij z naramiennikami ja chcę sloty

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś kupił wersję cyfrową i udało mu się pobrać te nieszczęsne naramienniki, to mógłby potwierdzić, czy ma również inne bonusy:

 

  • Widmowy ogar: wezwij towarzysza, który będzie podróżować u boku twoich bohaterów.
  • Arma Mortis: przekaż wieszczce wiedzę o siedmiu nowych schematach wyglądu oręża.
  • Arma Haereticorum: przekaż wieszczce wiedzę o trzech nowych schematach wyglądu hełmów.
  • Trzy dodatkowe miejsca na postaci (w sumie 15).
Odnośnik do komentarza

Kupiłem wersje z polskiego psn i dostalem naramienniki oraz tego kundla, choć do końca nie wiem jak go przywołać :) Reszty rzeczy o których piszesz, nawet nie wiem gdzie szukać wiec nie wiem czy mam.

ogólnie zauważyłem, że im więcej znajomych gra w D3,tym częściej dostaje się prezenty od nich, częsty legendy. Także jak ktoś będzie chętny, to nich śle inv z dopiskiem diablo.

 

Iras jak chcesz to ci wyślę te naramienniki, ja ich nie używam.

Odnośnik do komentarza

Iras jak chcesz to ci wyślę te naramienniki, ja ich nie używam.

 

Dzięki, ale wątpię, żeby to w ogóle było możliwe. Poza tym najbardziej zależy mi na dodatkowych slotach. Z PS3 przeniosłem dziesięć postaci - normalnych albo mułków wypakowanych itemami. Teraz mam 12 slotów i jest to trochę mało. 15 byłoby w sam raz.

Odnośnik do komentarza

 

Jeśli ktoś kupił wersję cyfrową i udało mu się pobrać te nieszczęsne naramienniki, to mógłby potwierdzić, czy ma również inne bonusy:

 

  • Widmowy ogar: wezwij towarzysza, który będzie podróżować u boku twoich bohaterów.
  • Arma Mortis: przekaż wieszczce wiedzę o siedmiu nowych schematach wyglądu oręża.
  • Arma Haereticorum: przekaż wieszczce wiedzę o trzech nowych schematach wyglądu hełmów.
  • Trzy dodatkowe miejsca na postaci (w sumie 15).

 

 

Potwierdzam, wszystko to dostałem za pre-order w wersji cyfrowej.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jeśli ktoś kupił wersję cyfrową i udało mu się pobrać te nieszczęsne naramienniki, to mógłby potwierdzić, czy ma również inne bonusy:

 

  • Widmowy ogar: wezwij towarzysza, który będzie podróżować u boku twoich bohaterów.
  • Arma Mortis: przekaż wieszczce wiedzę o siedmiu nowych schematach wyglądu oręża.
  • Arma Haereticorum: przekaż wieszczce wiedzę o trzech nowych schematach wyglądu hełmów.
  • Trzy dodatkowe miejsca na postaci (w sumie 15).

 

 

Potwierdzam, wszystko to dostałem za pre-order w wersji cyfrowej.

 

znając życie za jakiś czas będzie to do kupienia na ps store

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...