Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ja pitole, tyle przesuwow, a teraz czytam o milionie platnych dlc, o 50 eventach w podstawce i 150 w platnych dlc, o replayach ktore dojda w patchu, o pogodzie ktora dojdzie w patchu, a nawet o lepszych cieniach i oswietleniu w tunelach, ktore tez dojdzie w patchu

 

ta gra chyba dopiero za rok bedzie gotowa...pytanie zatem jest jasne - w jakim to bylo stanie w momencie premiery ps4??!! chyba serio sprzataczka nacisnela delate, a oni nie mieli kopii zapasowych

Odnośnik do komentarza

Mi sie wydaje , ze jedynym rozsadnym wytłumaczeniem ,było cos w stylu KI

 

PS Plus Edition - kilka samochodów kilka tras za free + reszta w jakims odstepie czasu za jakies mniejsze złotóweczki.

 

NP. 10 samochodów + 10 eventów na start a potem 3+10 co miesiac np.

 

Jakby to mieli wtedy w głowie, to moze i by sie udało.

Edytowane przez Niewidoczny
Odnośnik do komentarza

Gra sama w sobie nie jest zla, ale tez nie porywa niczym szczegolnym. Chyba juz wolalbym by te studio stworzylo nowego Motorstorma na PS4, niz wyscigi zrobione w ten sposob. 250 zl za ta gre na bank bym nie dal. Odpalasz, wchodzisz w dany wyscig (dzieki bogu laduje sie w mgnieniu oka) grasz 4-6 minut i przechodzisz do kolejnego. Graficznie miazga, gra sie przyjemnie, ale czegos brakuje. Brakuje na tyle, ze nawet tej kierownicy nie zaluje. Dobry silnik na kolejna czesc,o ile ta im w ogole sie zwroci... Niby sa jeszcze wyzwania spolecznosciowe, klubowe, online, ale sama gra mnie nie powalila.

No i jeszcze te odliczanie na poboczach - totalny bezsens...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

@Szejdi Jeśli będzie się grało ze znajomymi z ustalonymi zasadami fair play. Bo obawiam się, że gra za słabo karze tych co z dużą różnicą w prędkości wjeżdżają w innych. Do tego czasami te 3 sekundy nie wystarczą, żeby uniemożliwić ścinanie krótkich zakrętów. Powinny być niewidzialne punkty kontrolne na zakrętach (z małym marginesem na poboczu) i jak go ominiesz trawą, gra cofa nas przed zakręt. Już widzę tych cwaniaków z kosmicznymi czasami, którzy ogarną sobie idealny tor jazdy również po poboczu.

To wszystko widać w filmiku z żółtymi Porsche.

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza

 

poziomu trudnosci nie ma, linii przejazdu, ustawien kontroli trakcji, absow

Serio? Przecież na filmikach ludzie nieumiejący jeździć bez problemu wygrywali trzymając wciśnięty gaz i obijając się o bandy. Ta gra jest zrobiona tylko dla casuali?

 

oglądałem parę twitchy i nigdy takich akcji nie widziałem, za to widziałem debili którzy właśnie chcieli tak grać i restartowali co chwilę wyścig. 

Odnośnik do komentarza

O poziom trudności to raczej nie ma co się martwić, mając w pamięci poprzednie gry Evolution pod tym względem, to raczej nalezy się obawiać ostatnich wyścigów ;)

Oglądałem dziś kilka stremów, zdecydowanie jest trudno, ludzie powtarzają wyścigi, wyzwania, mimo, że jezdzą z głową, czyli nie napierdalają cały czas gaz i (pipi) od bandy.

Odnośnik do komentarza

Przecież nie dowalą ciężkich wyścigów na początku kariery....

Nie mówię że mają od razu dawać nie wiadomo jaki poziom trudności , byle przez tą chęć zrobienia gierki bardziej dostępna nie okazało się że po ograniu MS'ów człowiek z palcem w (pipi)e przejdzie 60% wyścigów.Jak już chcą robić ją bardziej dostępną to trzeba było dać poziom trudności do wyboru wedle preferencji wtedy nikt by nie musiał cierpieć ze względu na tą "drugą stronę".

Odnośnik do komentarza

ja tam rozumiem zalozenie 3 sekund - gra ma stawiac na rywalizacje z innymi graczami i wyzwania, ktore atakuja gracza co chwile w czasie wyscigu - kara 3 sekund eliminuje przypadki gdy nieuczciwi gracze robiliby super czasy obijajac sie od band lub ostro scinajac zakrety - jest w tym logika. niestety przez to tragicznie moze wypasc multi - jak wiemy gra nie ma mechanicznych zniszczen wiec multi z randomami moze sie ograniczac do wpadania do nas - nie dosc ze zrobimy baczka i juz wtedy stracicmy czas, to jeszcze jak wpadniemy na pobocze to po 3 sekundach nas zresetuje gdzies wczesniej - tragedia

 

z drugiej strony np taki nfs hot pursuit - tez mocno stawial na rankingi i rywalizacje i jakos z tego co kojarze mozna bylo stworzyc trase gdzie nie musieli nakladac kary 3 sekund by wyniki byly uczciwe

Odnośnik do komentarza

z wczorajszej prezentacji:

" @DRIVECLUB is by far the greatest graphical game ever released commercially. Massive kudos to the team. WOW.  "

 

Driveclub’s Graphics Look a Ton Better in Motion on PS4 than in Gameplay Screenshots

 

"The one thing that did blow me away was the graphics. The sceneries are absolutely stunning as you are driving by. The way the clouds move, the lighting effects of the sun flickering in through your windscreen or bouncing off your car. In the individual race mode you can even adjust the time-lapse of the day/night cycle so that you can fully appreciate the light changes as you race." said Xgoloth.

 

nie mogło zabraknąć gifa

DC11aff4c.gif

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...