Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No tak recenzje. Niestety w tych czasach gry sprzedaje hajp, youtube i gify. Co roku CoD, teraz Destiny i W_D udowodniły, że chłodne recenzje nie mają nic do powiedzenia w temacie sprzedaży. Ciekaw jestem co aż tak było zyebane w pierwszym DC, że zresetowali ten projekt :D Ciągle piszę, że stoję przed wyborem nowej konsoli i z dnia na dzień jest mi trudniej. FH2 jest mega grałbym w nią jak szalony, ale z drugiej strony chce poczuć w końcu ten next gen. Tyle, że DC graficzny kolos stoi na glinianych nogach, ech jak żyć :confused:

 

No tak ale tu możesz przynajmniej przetestować :) a co mają powiedzieć osoby które zakupiły Destiny i okazało się że wszystko było kłamstwem ? niestety zostało im tylko przekonywanie samych siebie jak ten tytuł jest genialny ;)

Poczekamy do 10 a ci co kupią do 8 i się okaże 

Edytowane przez marekjw2523
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jako posiadacz ps4 trochę ze smutkiem muszę napisać, że DC do F:Horizon 2 nie ma w ogóle startu :( Owszem graficznie (w ruchu) to jest miazga, ale nic poza tym ;x

Oglądając gameplaye jestem tego samego zdania. 

@marekjw Destiny można było ograć w alfie i becie ;)

@nobodylikeyou tylko pytanie czy za rok tak rewelacyjna (?) grafa będzie tak samo mocno kopać. Wiadomo, że FPSy i wyścigi starzeją się najszybciej. A konkurencja będzie - może Forza 6, może DIRT 4 , na pewno  nowy NFS, 

Odnośnik do komentarza

Model jazdy i ai jest ponoć dobre z tego co ludzie piszą

 

ja nie rozumiem jak można tak pisać jak wyżej, ze streamów i youtube widzimy tylko wyścigi z single player

easye pisał, że multi jeszcze nie działa bo serwery są wyłączone, nie wiadomo jeszcze jak będzie z rankingiem klubów

nie widzieliście jeszcze kontentu gry, a piszecie takie rzeczy

Odnośnik do komentarza

@chris85 i ta beta dała np. mi mylne wrażenie za(pipi)istości. Do końca nie wiadomo było jak duża ta gra będzie. Nie było wiaodmo nic o zje.banym rng lootu itp. Jedyne co było wiadome, to jak za(pipi)iście się gra w PvP (feeling broni, szybkość rozgrywki). Ja się poddałem jak z fioletowego jakiegoś "kryształu" wypadł niebieski engram, w którym była zielona broń. I grę sprzedałem.

 

Co do DriveClub to boję się, że nie wciągnie na dłużej przez swoją "płytkość" - syndrom Destiny (za(pipi)iście do pewnego momentu, a później lipa i niewykorzystany potencjał). Mogliby chociaż pokazać jak działają kluby, bo ponoć wokół nich ma się gra obracać. Chciałbym, żeby ta rywalizacja klubów wciągała jak bagno.

Odnośnik do komentarza

Jest i filmik. Zapomniałem o nim, ale to dlatego, że konkretów na nim brak. No nic czekamy do premiery, bo wierzę w tę grę.

 

 

 

Bez przesady, żenującą bym jej nie nazwał. Jeżeli model jazdy jest udany (a z tego co ludzie piszą jest) i wspólne granie w klubie będzie dawało satysfakcję, to dla mnie będzie to rewelacja.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tylko niespełna 3gb będzie można pobrać przed premierą? To się nazywa preload... bez żartów.

Nie pobierales nigdy większej gry niż z Plusa? Najpierw pobierany jest nazwijmy to starter zależnie od tytuły różni się wielkością, ale to tak na oko 20/25% masy całej gry. Po pobraniu najważniejszych plików gry można już ją uruchomić i zagrać kawałek a reszta się pobiera w tle (OPTIONS, Informacje będzie widoczne ile GB na ile). Tak samo będzie z DC tyle że po tych trzech giga nie uruchomiy jej bo nie będziemy mieli licencji do czasu premiery.
Odnośnik do komentarza

 

Tylko niespełna 3gb będzie można pobrać przed premierą? To się nazywa preload... bez żartów.

Nie pobierales nigdy większej gry niż z Plusa? Najpierw pobierany jest nazwijmy to starter zależnie od tytuły różni się wielkością, ale to tak na oko 20/25% masy całej gry. Po pobraniu najważniejszych plików gry można już ją uruchomić i zagrać kawałek a reszta się pobiera w tle (OPTIONS, Informacje będzie widoczne ile GB na ile). Tak samo będzie z DC tyle że po tych trzech giga nie uruchomiy jej bo nie będziemy mieli licencji do czasu premiery.

 

 

Pobierałem i wiem jak to działa, z tym że w Driveclub zapowiedziano hucznie kiedyś reklamowany PRELOAD. Teraz okazuje się, że przed premierą bedzie mozliwość ściągniecia tylko niewielkiej cześci danych potrzebnej do uruchomienia gry, przez co prawdopodobnie większość zawartości bedzie zablokowane dopóki nie dociagniemy reszty plików. Dla osób ze słabym łączem albo mających limit pobieranych danych w okreslonych porach dniach moze to byc spory problem. Wygląda na to, że dostaniemy preload downloadera a nie samej gry i to jest mega ch(pipi)owe.

Odnośnik do komentarza

Bardzo mnie dziwi porównywanie Driveclub do Forzy. Przecież to nie jest symulacja! NFS: Shift, Shift 2, Grid Autosport, seria Dirt to gry podobne.

Kłóćcie się dalej co jest lepsze- Gran Turismo czy Forza, ale nie mieszajcie w to Driveclub. No chyba że ktoś stoi przed dylematem którą konsolę kupić dla wyścigów- wtedy ja mu odpowiem kup PS4 dla arcade, a XOne dla symulacji i tyle.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No chyba że ktoś stoi przed dylematem którą konsolę kupić dla wyścigów- wtedy ja mu odpowiem kup PS4 dla arcade, a XOne dla symulacji i tyle.

Też bez sensu bo na xboxie masz i symulacje jak Forze Motosport, arcade Forze Horizon 2 oraz resztę multiplatform.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...