Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ano...tym bardziej szkoda tych nowych eventow...bo za darmo ich nie bedzie na chwile obecna wiec wychodzi na to ze na nowych 11 trasach bedzie mozna pograc tylko w trybie single race lub w sieci. Eventy na nich beda na 100% wlasnie tylko w tych dlc - jakby jeszcze w tych eventach wprowadzili jakis nowy rodzaj wyzwan niz tylko speed lap,race i drift

Odnośnik do komentarza

15012015800_59e678b7db_b.jpg

 

za free masz to co niebieskie wiec 11 tras i 9 aut, ja gadam ze fajnie by bylo to co czerwone czyli platne z listopada dostac w ramach rekompensaty za free

 

Też na to po cichu liczę...

Dzisiaj wolny wieczór, druga połowa robi relacje z festiwalu filmowego i liczyłem na maraton z DC, najgorsze, że i tak nie mogę się oderwać od gry.

Mordor czeka w napędzie, ale przegrywa z tymczasowo wybrakowanym DC.

 

P.S

Sam Mordor jest bardzo ok.  szkolna 4. Szczególnie jak wyłączy się ikonki od kontr :P

Odnośnik do komentarza

Uff, klub wreszcie aktywny.  Nadal bardzo ciężko się połączyć, ale wygląda na to, że większość funkcji działa już poprawnie.
Pora chyba wreszcie pozapraszać ludzi na PSN-ie i ewentualnie do klubu, jeśli ktoś chce.

Highway Star

1. Hendrix877
2. Przesadystka
3.
4.
5.
6.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Dobra działają kluby.

 

Poszło zaproszenie do wszystkich. Na razie tylko Ficuś i ja jesteśmy w klubie, więc zaakceptujcie z łaski swojej.

 

"zgredy fpe"

 

1) balon

2) ficuś

3) Ukyo

4) Yeti

5) Łebi

6) LisoQuaN

Nie wiem czy żona wykonała polecenie wł i aktywacji trybu uśpienia uber konsoli i czy gra już na hd jest ale dziś wieczorem odpalam i akceptuję jeśli nie będzie jaj z połączeniem.
Odnośnik do komentarza

Założyłem - "Fox Hound Team".

Wpisujcie się proszę kto ma ochotę to porozsyłam invite'y:

 

1. Kris Blake (Psn id: Yaevinn)

2.

3.

4.

5.

6.

 

jak masz jeszcze miejsce, to psn: basbot

 

mi nic online jeszcze nie dziala, wlasnie sprawdzalem.

dostalem kod ze sklepu na mclaren 12c i udalo sie go pobrac.

Edytowane przez basbot11
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...