Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Elite Club obaj :D

swoją drogą na forumku mamy już prawie 6 pełnych klubów

 

z tego co rozkminiłem rzucając wyzwanie na inny klub ścigamy sie 6 na 6 (12 aut jak w normalnym wyścigu), ktoś grał te drużynowe wyścigi w multiplayer?

o co tam chodzi z podziałem punktów?

 

grałem teraz ze 2h i ani razu nie połączyło mnie :/

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Czy do preordera sklepowego, jakies dodatkowe auta powinny byc?

Tak, są 3 dodatkowe do ściągnięcia ale i tak póki co nie da się ich pobrać. Dodatkowo w sklepie jest jeszcze jeden darmowy - Mercedes-AMG GT S - który z kolei pobiera się bez problemu.

 

Jak wiadomo jak jest się rozłączonym to punkty nie idą na konto klubu. Wiadomo czy później, jak już w końcu zacznie to działać i przejdzie się event jeszcze raz, to punkty wpadną czy już całkiem to przepadło i trzeba skasować postęp w grze i robić wszystko od nowa?

Odnośnik do komentarza

no właśnie nie wiadomo czy jeszcze raz jak sie przejedzie punkty wpadną, w teorii powinny ale H wie

profilaktycznie nie bede sprawdzał i driftuje sobie i objezdzam trasy w wyścigach o pietruszke, tam rośnie też nasz poziom i lecą levele i przybywa nowych aut

 

na trasie Indie na 3 okrążeniach, zwykły wyścig z innymi robie 25k punktów z drifta, puszczam inne samochody przodem, i łapie zakrety, dojedzam zawsze 12 :)

Odnośnik do komentarza

Ja drift challenge robię ciągle, na pierwszej trasie w Kanadzie całkiem niezły rekord już 15.668 ptk. Challenge trwa chwile, więc łatwo o punkty.

Chociaż staram się jednak nie nabijać, wole poczekać na sprawne leaderboardy i kluby.

 

o kurde 15k punktów na tym zamkniętym torze jedno okrążenie?   jakim autem?

to ja taki cienki jestem czy co :(

 

edit: aha już czaje pierwsza trasa ta z drzewami, a ja próbowałem na tym zamkniętym torze z ostatnich

na razie dobijam do 10k pkt, to mi rzuciłeś wyzwanie :)

napisz tylko jakim autem tyle trzaskasz

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Panowie jako, że na razie bez multi nie ma co robić proponuje wyzwanie tak jak rzucił Hendrix :pirate:

Single Drift - Kanada - pierwsza trasa (Cayoosh Point) kto zrobi najlepszy drift, gogo!

 

ja póki co Aston Martin V12 Vantage S - 9169pkt

Ferrari 430 - 9656pkt

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

 

Ja drift challenge robię ciągle, na pierwszej trasie w Kanadzie całkiem niezły rekord już 15.668 ptk. Challenge trwa chwile, więc łatwo o punkty.

Chociaż staram się jednak nie nabijać, wole poczekać na sprawne leaderboardy i kluby.

 

o kurde 15k punktów na tym zamkniętym torze jedno okrążenie?   jakim autem?

to ja taki cienki jestem czy co :(

 

edit: aha już czaje pierwsza trasa ta z drzewami, a ja próbowałem na tym zamkniętym torze z ostatnich

na razie dobijam do 10k pkt, to mi rzuciłeś wyzwanie :)

napisz tylko jakim autem tyle trzaskasz

 

BMW M5, ale te ponad 15 to jednak jednorazowo (blisko jeszcze 3-4 razy byłem). Zwykle kręcę od 12.500 do 13.500.

Mocniejszymi wozami jeszcze tyle nie drftowałem. Jutro spróbuje Scuderią i Venomem (bo 25 level już blisko)

 

 

Edit: Jak będą działały wyzwania w grze to dopiero będzie zabawa :D

 

Edit2:

Pierwszy przejazd Ferrari Scuderią: 12.683 pkt. - bardzo nieczysto,  dobry  samochód do driftu, trzeba uważać na to na jakim biegu wchodzimy w zakręt.

Update: 13.522.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

to ja za cienki w uszach jestem nie moge przebić 10k, różnymi autami próbowałem, potrzebuje lekcji :)

jezdzisz na automacie czy manualu? z biegami chodzi Ci o zmniejszanie na niższy w czasie poslizgu aby dostać troche wiecej mocy na kołach?

jak wyglada u Ciebie sekwencja driiftu?

BMW M5 dla mnie za ciężki jest, krótkie dryfty tym wychodza, ciężką rozpedzić bude

 

Panowie spróbujcie podawajcie czasy, musimy jakoś przetrwać ten (pipi)owy czas <_<

do tego ani razu nie połączyło mnie dziś online

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

to ja za cienki w uszach jestem nie moge przebić 10k, różnymi autami próbowałem, potrzebuje lekcji :)

jezdzisz na automacie czy manualu? z biegami chodzi Ci o zmniejszanie na niższy w czasie poslizgu aby dostać troche wiecej mocy na kołach?

jak wyglada u Ciebie sekwencja driiftu?

BMW M5 dla mnie za ciężki jest, krótkie dryfty tym wychodza, ciężką rozpedzić bude

 

Panowie spróbujcie podawajcie czasy, musimy jakoś przetrwać ten (pipi)owy czas <_<

do tego ani razu nie połączyło mnie dziś online

Gram na padzie, więc automatyczna.

A drifty:

- trzeba dobrze wejść w dany profil zakrętu, zaciągamy ręczny + kierunek zakrętu, kontra w drugą i pulsacyjne dodawanie gazu (nie zawsze, czasami dusimy od razu na fulla)

- trzeba pilnować prędkości,  wchodzenie 200 km/h w "czerwony" zakręt to nie jest dobry pomysł,

- po kontrze staramy się utrzymywać odpowiedni profil

- najważniejszA rzecz to timing, zaczniemy za szybko to za mały łuk pójdzie, za późno to walniemy w bandę.

- balans pomiędzy prędkością wyjścia z zakrętu a szerokością dritu, czasami za długi drfit jest niewskazany, bo speed score ucierpi za mocno.

(przykład Ferrari Scuderia, pokonuję pierwszy zakręt za 3000 pkt,  Speed score 650,  za długi łuk i wyszedłem na 2 biegu, łącznie 3650 pkt.

wariant 2: pokonuję  ten sam zakręt za 2700, wychodzę na 3 biegu, speed score 1150, łącznie 3850)

 

Trening z tymi wskazówkami powinien przynieść poprawę. Moją Kobitkę dzisiaj tego samego uczyłem i na tej trasie ponad 11 tyś już osiągnęła :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kilka spostrzeżeń. Na początku brakowało mi tej linii pomocniczej, ale jednak znacznie lepiej mi się jeździ bez niej, staram się zwracać uwagę na flagi po bokach tras i to mi wystarcza :)

 

Dwa, rozwala mnie wręcz zachodzące słońce. Tak samo jak w życiu, jest ono mega irytujące i czasem nic nie widać, zwłaszcza jak ktoś gra z wnętrza auta jak ja, to w tedy mamy jeszcze kilka efektów na przedniej szybie, masakra jest jak promienie słońca przedostają się przez drzewa.

 

No i ja głównie gram właśnie z wnętrza, bardzo podoba mi się ta kamera i świetnie się jeździ w taki sposób. Widok ze zderzaka mnie irytuje, bo wszystko odbija się od karoserii i przeszkadza mi to trochę :)

 

Gra mocno uzależnia, ale nie działający online to jedna wielka farsa, powinni ładnie przeprosić i najlepiej dać jakieś dlc za darmo.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

ja dziennie z 3 razy wlaczam drivecluba w nadziei ze jednak serwery juz naprawili, dalej jednak to samo wiec robie jedno kolko, gora trzy i wylaczam, dam im jeszcze dwa dni i potem juz piepsze i zaczynam przechodzic singla nie patrzac na to ze progres nie zalicza sie do konta klubu, a wielka szkoda, bo jak za pierwszym razem zaliczamy eventy to dostajemy nieporownywalnie wiecej exp niz je pozniej powtarzajac

Odnośnik do komentarza

Ta gra ma tyle w sobie sprzecznosci, że szkoda gadać. Nie działające serwery w grze, która opiera się na klubach to jakiś kiepski żart. Jak coś takiego może mieć miejsce? Nie da rady dołaczyć do klubu w grze o tytule driveCLUB xd Cos takiego na Xie nigdy nie miałoby miejsca.

MINUSY:

-serwery

-Brak replayow

-muzyka

-Zliczanie punktow, nie ważne czy walisz w kogos, czy ktos w ciebie czesto i tak masz ujemne punkty

-Zapowiadanie rzeczy pol roku przed premiera, ktore maja sie dopiero pojawic. A pozniej wyjdzie GOTY edition.

Odechciewa sie grac

Plusy

-Grafika

-Model jazdy

-AI przeciwnikow, jest za(pipi)iste.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...