Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

kurde ciężko sie jezdzi na gwiazdki, jest strasznie mała granica błędu lub czasami w ogóle jej nie ma

uznanie dla tych trzech osób, które zrobiły 100% w ciągu jednego tygodnia

najgorsze są dla mnie wyścigi na czas z innymi autami, nie mamy tam kontroli czy ktoś w nas nie (pipi)ie na zakrętach

 

 

Wyszło jakieś info kiedy w końcu w plusie? Bo żałośnie coś obiecywać, a później odwalać taką manianę.

 

dadzą do plusa, gdy ogarną już serwery na 100% czyli nie wiadomo dokładnie kiedy

 

codziennie to samo, niezły bajzel mają z tym kodem sieciowym, ale widać że jest progress bo dziś już prawie łączyło bez problemów do serweru, tylko pozniej wyścigi multiplayer przestały działać :P

https://www.facebook.com/driveclubofficial/posts/711096815641348

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Widać, że potencjał jest mega. Jak wyżej: szybkość urywa łeb. W ogóle to straszny wciągacz ; Gdyby wszystko było tiptop od początku (z tym plusem szczególnie) to było by cacy. A tak spore skazy... już ja widzę jak pojawi się kiedyś GT7 ; ) O Panie... pewnie online wydadzą pół roku po premierze w DLC....bo inaczej siądzie wszystko.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie norweska seria lekkich samochodów, tylko to mi zostało. Masz do wyboru Atoma albo BAC Mono. Ten pierwszy staje bokiem od byle muśnięcia hamulca i przytrzymania skrętu dłużej na zakręcie (niekoniecznie razem) , a drugim nie mogę grać bo mimo, źe klub ma 10 poziom to jeszcze mnie nie połączyło. Wkurza to mocno, bo jest dużo lepszy i łatwiejszy w prowadzeniu.

Demonizowany tutaj przez niektórych Venom Hot Lap - 3* zrobiłem na 4. okrążeniu, tak bardzo mi pasuje ten samochód. :)

 

Jeśli ktoś wygrał atomem na padzie te wyścigi to ma mój szacunek:)

Odnośnik do komentarza

Atomem rzeczywiście śmiesznie się jeździ. Dziwne, że w statystykach ma taki niski 'drift' - toż to przecież samo driftuje :D

 

Ja już jestem w okolicach 200 gwiazdek (dzisiaj w końcu poszło co nieco na konto klubu) i w sumie to mało jest tych eventów w podstawowej wersji a większość wpada jednak stosunkowo łatwo na 3 gwiazdki - przynajmniej w porównaniu do co niektórych zawodów z GT nie mówiąc już o Wipeout. No ale mam nadzieję, że wspomniany time trial Venomem da jeszcze w kość :teehee:

Odnośnik do komentarza

w multi kazde wyscigi bez uszkodzen mechanicznych sprowadzaja sie do destruction derby

 

dzis mija tydzien od premiery - dalej serwery do zenada, co z tego ze laczy sie czlowiek czesciej jak i tak dalej nie dziala polowa opcji i do tego czesto rozlacza, w perspektywie jeszcze kolejka ludzi z ps plus i tych co zainstaluje aplikacje z komorki, dalej nie widze wyraznego swiatelka w tunelu, ze w najblizszym czasie bedzie juz normalnie

Odnośnik do komentarza

Dopóki ten cały on-linie nie działa skupiłem się na trofeach. Wymaksowałem co się da jeszcze tylko drifft zrobię i jak usuną problemy i serwery ruszą pełną mocą przerobową zacznę wysyłać challenge i śmigać on line.

 

Pisałem już że gra ma świetny model jazdy? Oczywiście ale nie szkodzi przypomnieć. #DriveClub gra wyścigowa roku

Odnośnik do komentarza

model jazdy super ale do pelnych zachwytow to malo - naprawia serwery, daja prywatne lobby, replaye, 11 tras i warunki atmosferyczne to wtedy bedzie mozna dywagowac, jak ktos nie jest napalony na racery to na razie bym mu radzil wstrzymac sie z zakupem do czasu definite edition lub przynajmniej pelnego uruchomienia serwerow bo rzetelnie ocenic ten promowany element gry

Odnośnik do komentarza

 

 

#DriveClub gra wyścigowa roku bo nie ma innej

 

Sam model jazdy mi nie wystarczy, zwłaszcza że jest to totalna hybryda arcade i czegoś poważniejszego.

 

Singiel go dupy. Tak naprawdę to co tam jest? Parę wyścigów po kolei do skończenia w 1 wieczór, niczym drabinka w mortalu hehe Wyłazi tutaj kompletny brak pomysłu lub chęć zaoszczędzenia na etacie i zlecenie wymyślenie singla jakiemuś bazodanowcowi który tylko wyścigi na swoim iphonie 1.0 ogrywa...

 

Multi nie ma więc o czym tu pisać.

 

 

 

Ps. Ja chcę pierwsze części TOCA z szaraka podciągnięte pod dzisiejsze standardy :-) (wiem, wiem... Ch...ja się doczekam...)

Odnośnik do komentarza

 

Pisałem już że gra ma świetny model jazdy? Oczywiście ale nie szkodzi przypomnieć. #DriveClub gra wyścigowa roku

 

Na pewno najlepszy sim-cade od dawien dawna. Ale zrozumiem ludzi, którzy wybiorą symulacyjne Pcars, choć sam jeszcze nie mogę się przekonać do modelu jazdy w nim (ostatecznie nie kupię pewnie).

Odnośnik do komentarza

Tydzień to wystarczający okres żeby uporać się z przepustowościa serwerów, moim zdaniem Evolution nie ma bladego pojęcia dlaczego ich multi nie działa, i jak przez kilka najbliższych tygodni nie będzie poprawy wcale nie będe zdziwiony. Piszecie, że jest lepiej a ja u siebie tego nie widze, od godziny 18 do 24 próbuje się bez skutecznie połączyć. Online działa mi tylko z samego rana po 7 wtedy łączy mnie za każdym razem.

Odnośnik do komentarza

w sensie, ze to co zdobywalo sie w singlu gdy serwery byly offline przeszlo jednak dzis do klubu???!!!

No ponoć przechodzi jeśli wcześniej już byłeś członkiem klubu. Nie tak, że nabijesz sobie 5 mln pkt, później dołączysz do klubu i je też doliczy.

 

A wczoraj odblokowałem sobie McLaren P1, i powiem tak: widok ze środka, prosta droga, ponad 300 km/h i do tego odgłos KERS - miałem wrażenie, że zaraz zrobię przeskok w czasie. MOC :D

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...