Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

w sensie, ze to co zdobywalo sie w singlu gdy serwery byly offline przeszlo jednak dzis do klubu???!!!

No ponoć przechodzi jeśli wcześniej już byłeś członkiem klubu. Nie tak, że nabijesz sobie 5 mln pkt, później dołączysz do klubu i je też doliczy.

 

A wczoraj odblokowałem sobie McLaren P1, i powiem tak: widok ze środka, prosta droga, ponad 300 km/h i do tego odgłos KERS - miałem wrażenie, że zaraz zrobię przeskok w czasie. MOC :D

 

 

 

Patrzysz w tył a tam nic nie widać, wciskasz KERS i skrzydło się opuszcza - PIĘKNE

Odnośnik do komentarza

Dziś zrobiłem logo dla klubu jak coś. Co mnie w(pipi)ia to te barwy. Robisz barwy klubowe ale trzeba dla każdego samochodu albo mi się wydaje ?

W sensie, że wybieram Ferrari California, robię barwy po czym są one tylko dla niej tak ?

 

Nie, barwy dla klubu robisz dla wszystkich samochodów (resztę paintów również, ale ten jeden klubowy jest możliwy do wyboru dla każdego z członków).

No i klubowy paint może zrobić tylko założyciel klubu.

Odnośnik do komentarza

 

Dziś zrobiłem logo dla klubu jak coś. Co mnie w(pipi)ia to te barwy. Robisz barwy klubowe ale trzeba dla każdego samochodu albo mi się wydaje ?

W sensie, że wybieram Ferrari California, robię barwy po czym są one tylko dla niej tak ?

Nie, barwy dla klubu robisz dla wszystkich samochodów (resztę paintów również, ale ten jeden klubowy jest możliwy do wyboru dla każdego z członków).

No i klubowy paint może zrobić tylko założyciel klubu.

 

 

Właśnie widzę, poprotu wcześniej wywalało mnie z serwera przy zapisywaniu.

 

Panowie "zgredy fpe" mamy nowe barwy i logo klubowe!!!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

heh nic szczególnego, robiony a szybko na kolanie ale na bank lepszy od randomowego (ja zawsze i tak pierwszy raz robię event na oryginalnym lakierze, dopiero masteruję na klubowym). Ja nie trawię tych wszystkich edytorków postaci, aut itp w grach ale niestety tylko ja mogę w tym się babrać bo założyłem klub (no chyba, że  można innym członkom klubu na to zezwolić a ja nie wiem gdzie).

 

Jak coś mam zmienić to pisać.

 

IMG1372JP_eqqnphr.JPG

 

"Na żywo " znacznie lepiej to wygląda no i co ważne  nie ma wielkiego loga na masce.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest gitara, przejrzysty, nie napstrzone, pełna akceptacja. Ja tez nie znoszę logotypu na masce.

 

Ta czarna strzała z fotki wygląda tak fajnie i drapieżnie, że kilka karabinków i mały grenade launcher by jej nie oszpecił... Zaraz przypomniało mi się Vigilante 8 z szaraka i szczerze pisząc chętnie bym pograł w tamten typ rozwałki samochodowej z fizyką jazdy z Dc :-)

Odnośnik do komentarza

Jest gitara, przejrzysty, nie napstrzone, pełna akceptacja. Ja tez nie znoszę logotypu na masce.

 

Ta czarna strzała z fotki wygląda tak fajnie i drapieżnie, że kilka karabinków i mały grenade launcher by jej nie oszpecił... Zaraz przypomniało mi się Vigilante 8 z szaraka i szczerze pisząc chętnie bym pograł w tamten typ rozwałki samochodowej z fizyką jazdy z Dc :-)

 

Vigilante 8, ta muzyka i rywalizacja z moim bratem. Damn, wspomnienia.  Houston 3 i Loki <3

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

w sensie, ze to co zdobywalo sie w singlu gdy serwery byly offline przeszlo jednak dzis do klubu???!!!

Tak

 

 

ale tylko dodało to co zdobyłeś offline bedąc już w klubie?

punkty przed przystąpieniem do klubu nie?

 

wbiłem teraz, czekałem troche w menu i nie łączy, marne szanse na online wieczorem

Odnośnik do komentarza

No ja już co miałem dla siebie zrobić to zrobiłem, klub też na tym skorzystał. Po 50 levelu punktów już nie nalicza, lecą tylko dla klubu. Pora na Drifft bo tylko to mi w singlu zostało. No i czekam na działający online i tą magiczną aplikację która pozwoli monitorować progres, challenge wyzwania czy cokolwiek ona ma robić. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...