Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wy i tak macie lekko bo nie działa wam on line i Challenges. Ale są gracze, którym trawa wisi w powietrzu. Kasowali grę, robili reinstalacje systemu przywracanie danych ponownie instalowali grę i nic. Trawa jak wisiała tak wisi. A to potrafi strasznie rozpraszać podczas grania. 

 

https://www.facebook.com/video.php?v=10205237723129701&l=4644487668240590314

Odnośnik do komentarza

Drifty lepiej mi się robiło na manualu, ale na padzie ciężko z manualną skrzynią biegów.

E tam. Ja jeżdżę od początku na manualnej i nie uważam, żeby było ciężko. Właściwie to pd czasów Forzy 3, tak gram w wyścigi inne niż totalny erkejd. Większa kontrola nad autem = większy fun z jazdy. Jak w życiu - automat jest dla pikników.
Odnośnik do komentarza

" Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrum Obsługi Klienta PlayStation.

 

W celu przekazania zgłoszenia do naszej administracji, konieczne będzie przeprowadzenie weryfikacji właściciela konta Sony Entertainment Network. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny z COK PlayStation. Podczas rozmowy konsultant przyjmie stosowne zgłoszenie oraz udzieli wskazówek odnośnie dalszego postępowania.

 

Pozdrawiam,

 

Patrycja Chyżyńska"

Odnośnik do komentarza

Mi osobiscie z dnia na dzien chodzila tak samo ch%))wo jak na poczatku i wymienilem ja po tygodniu w gamestopie. Zycze z calego serca aby to byla ostatnia gra tego studia - partacze nie powinni sie brac za gry - obiecywac,budowac hype, przesuwac a potem i tak SPIE$)$)IC gre po maxie. Mnie by z roboty dawno zwolnili jakbym taka lipe odwalal - mam nadzieje ze i tam leca lby.

Odnośnik do komentarza

No pewnie spora część załogi zostanie zwolniona, przecież to nie jest tak, że Sony głaszcze Evo po głowie i mówi bajki na dobranoc. Dopóki wszystko nie będzie tip-top nie będzie żadnych ruchów, zwolnienia nastąpią w drugiej połowie cyklu gry. Po skończeniu prac nad dlc. Po skończeniu całego cyklu wydawniczego (dlc, patche etc.) pewnie nastąpi owa redukcja, albo zamknięcie studia. Osobiście wolałbym redukcje gdyż w ostatecznym rozrachunku i gra dostarczyła mi przyjemności i samo studio rzadko mnie zawodziło. Za to ekipa projektująca funkcje sieciowe na 100% poleci pierwsza. Tego akurat kompletnie nie będę żałować.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Dlatego każda gra nastawiona na rozgrywkę sieciową powinna dostać otwartą betę trwającą kilka dni, tak aby każdy zdążył się zalogować i zayebać serwery. GTA Online też nie wytrzymało ale naprawa tego zajęła im raptem kilka dni, tylko w tych obu przypadkach różnicę stanowi budżet studia ;) Zastamawia mnie jak Evolution wynagrodzą to graczom. Liczę na pakiet 10ciu bryczek za free :D

Edytowane przez pr3c3l
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...