Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Emtebe sie przeciez ta gra nie podobala zanim ja kupil - ogladal screeny i co chwile sie pytal co tak slabo, wydaje mi sie ze kupil bo nagle myslal ze stanie sie ...no wlasnie nie wiem co, na tacy mial podane plusy i minusy tej pozycji, ktore i tak mu sie nie podobaly a kupil jakby na sile chcial sie do tej gry przekonac

Odnośnik do komentarza

Emtebe zgaduje, ze grales pierwsze wyscigi na gwiazdki, odpal sobie time trail albo lepiej wyscig z innymi autami (AI) ustaw jakas lekka pogode i zobacz co sie dzieje na ekranie :)


grajac na gwiazdki gra w zasadzie zaczyna sie od wyscigu z Audi RS5, gdzie nastepuje tez spory przeskok jakosciowy (wiecej filtrow przy wiekszej predkosci), te poczatkowe mini coopery to popierdulki


 


wyglada to mniej wiecej tak


fcUthgq.jpg


Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

 

Emtebe zgaduje, ze grales pierwsze wyscigi na gwiazdki, odpal sobie time trail albo lepiej wyscig z innymi autami (AI) ustaw jakas lekka pogode i zobacz co sie dzieje na ekranie :)

grajac na gwiazdki gra w zasadzie zaczyna sie od wyscigu z Audi RS5, gdzie nastepuje tez spory przeskok jakosciowy (wiecej filtrow przy wiekszej predkosci), te poczatkowe mini coopery to popierdulki

 

 

 

Tak właśnie jest, dlatego napisałem, że jeszcze muszę pograć by się doszukać tych zachwytów.

 

 

Emtebe sie przeciez ta gra nie podobala zanim ja kupil - ogladal screeny i co chwile sie pytal co tak slabo, wydaje mi sie ze kupil bo nagle myslal ze stanie sie ...no wlasnie nie wiem co, na tacy mial podane plusy i minusy tej pozycji, ktore i tak mu sie nie podobaly a kupil jakby na sile chcial sie do tej gry przekonac

 

Zgadza się, nie zaprzeczam. Na zdjęciach z fotomode gra wyglądała słabo. Ludzie mówili, że na zywo dużo lepiej. Ja tego "dużo lepiej" próbuję się doszukać. Źle, że kupiłem? Chciałem uczciwie ocenić produkt, organoleptycznie a nie tylko po screenach. Wcześniej czy później planowałem zakup, bo to miał być mój tytuł startowy na PS4, jeszcze w zeszłym roku. Teraz dorwałem nówkę w folii za grosze, dlatego chciałem ocenić osobiście te zachwyty innych.

 

Po prostu mam wrażenie, że te zachwyty są tych, co nie grali w inne wyścigi, czy to na PlayStation 4 (tutaj akurat nie ma innej konkurencji dla DC) czy na XOne (Forza 5 i Horizon 2). Nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi. Chciałbym po prostu aby Ci co zachwycają się DC, mogli też na spokojnie, w domowym zaciszu pograć w Forza i wtedy, by jeszcze raz wydali opinię :)

 

I nie spieniajcie się, że coś krytykuję, do czegoś się przyczepiam. Po prostu mam ku temu podstawę, wyrażam swoją opinię, konstruktywnie. Bez odgórnego potępiania i hejtu.

Odnośnik do komentarza

Pomijam juz fakt, ze pierwszy sezon jest najbrzydszy i najnudniejszy.

Hipol dzisiaj jak zwykle znalazl blad-zauwazyliscie ze w deszczu, sniegu w lusterku nie widac kaluz...

 

Ja zauważyłem w samochodach, które mają ekranik-kamerkę na desce rozdzielczej na to co się dzieje z tyłu naszego wozu, że brak jest w kamerce również deszczu... śmigając w czasie burzy. Niby pierdoła, ale mnie denerwuje;D

Odnośnik do komentarza

Emtebe mi przypomina siebie jak chcialem sie przekonac do Halo jak kiedys mialem pozyczonego x360 na chacie :P :P no nie dalo sie, probowalem gralem, lubie fps, podoba mi sie muzyka w tej serii itp no ale nie przekonalem sie - grafa koszmarek, blasterki, nawet multi mi nie podeszlo, od teraz na zawsze halo to zero dla mnie

Odnośnik do komentarza

Panowie! Dorwałem się wreszcie i do swojej kopii, by osobiście sprawdzić jak wypada DC w porównaniu do Forzy 5 i Forzy Horizon 2 (te dwie gry ograłem już wzdłuż i wszerz).

 

Po kilku wyścigach stwierdzam, że model jazdy w DC robi bardzo dobre wrażenie. Przyjemnie się prowadzi auta. Wszelkie smaczki w postaci pobijania rekordów i innych rzeczy podczas wyścigu, czy rywalizacja z innymi, oraz klubami to bardzo genialny pomysł. Napędza do pobijania własnych rekordów.

 

Graficznie mi na razie dupy nie urwało, tutaj wydaje mi się, że Forza ma przewagę. Ale poczekam jak rozegram więcej wyścigów i również tych ze zmienną pogodą. Co to za dziwna mgiełka podczas wybierania auta? Mam wrażenie, że momentami obraz traci ostrość (tekstury, wygląd auta).

 

I szczerze Wam to pisze, bez hejtu. Ograłem dobrze Forze 5 i Horizon 2, tam od pierwszego wyścigu grafika mnie porwała a tutaj muszę się jeszcze tego doszukać. Wiem, że w DC co poniektórzy zachwycają się grafiką. Owszem prezentuje wysoki poziom. Ale powiedzcie mi, do jakich innych wyścigów macie odniesienie? Czy przypadkiem DC nie jest jedynym wyścigiem w jaki graliście na nowej generacji? A inne, takie jak Forza widzieliście tylko na YouTube czy na screenach? Albo, co gorsza zagraliście na standzie w markecie? Chętnie bym poznał w tej kwestii wypowiedz kogoś, kto jak ja miał okazję pograć w Forzy a potem w DC. Jakaś konstruktywna wypowiedź, a nie przepełniony nienawiścią tekst, bo ktoś podważa grafikę w DC :)

 

 

Bez hejtu panowie. Jako fan ścigałek się wypowiadam i idę grać dalej. Wierzę, że z każdym wyścigiem, inna trasą i krajem będzie jeszcze ładniej. Aż w końcu szczęka mi opadnie.

 

 

 

 

PS. Jakby co, zapraszam do klubu PSX Extreme PL

Jeśli dopiero przygodę zaczynasz i dopiero zaczynasz zdobywać gwiazdki to do eventu z Maserati gra nie zachwyca jakoś szczególnie, ale później :banderas:

Odnośnik do komentarza

pogoda jest na kazdej trasie w grze - jak sobie wyobrazasz dotychczasowa kampanie gdzie kazdy event i punkty czy czas sa dostosowane do braku warunkow pogodowych i suchego toru nagle zmienic?? to logiczne ze stara kampania zostanie na zawsze po staremu, pogoda jest na kazdej trasie - wystarczy odpalic tryb singlowy i wyvrac wyscig/time trial lub drift i sie przekonasz, pogode masz tez w wyzwaniach, multi i pewnie przyszle kampanie z season pass rowniez beda przy dynamicznych warunkach


Nie to bym się czepiał, ale czemu jeżdżę kobitką? :D

 

mozesz przeciez dowolnie zmieniac plec, wyglad czy ciuszki avatara z puli dostepnych

 

jeszcze dac ci moze filmik jak wlaczyc jakis wyscig ze zmienna pogoda? :P :P

Odnośnik do komentarza

ja w lusterku wstecznym mam kaluze, teraz sprawdzalem jak napisaliscie, chyba ze chodzi o jakis inny widok

desczu tylko nie widze jak pada we wstecznym ale moze akurat maly byl

 

obczajcie jakas trase indie zamknieta, god 11.00, burza i duzy deszcz, auto mini, jest fun :D

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

T500RS działa z DC, tu na filmiku kierownica ma nakładkę Ferrari 458 Challenge Wheel

 

Więc myślę że jak już szaleć i tyle kasy wydać to lepiej 500tkę niż 300. Ja zdecydowanie biorę w styczniu 500 :D

 

 

 

T500RS nie dziala w Dashboardzie, dziala w grze, potwierdzone info. 

Ja kupilem T300RS dlatego ze nei chcialem miec problemow z DC a w przyszlosci z innymi grami (DC2 XD, Gran Turismo itp)

Gralem u znajomego na T500RS i stwierdzam ze T500RS > T300RS.  

 

W skrocie: T500RS jest znacznie bardziej brutalna kierownica i pomimo tej samej technologii FF itp podczas grania potrafi wyrywac rece (silowniki w momencie kiedy obkrecaja kierownice to odnosze wrazenie ze jakbysmy probowali wlozyc palca w srodek wlasnie podczas krecenia to by moglo nam paluchy polamac), T300RS jest bardziej dokladna i plynniejsza. T500 oczywiscie ma lepsze pedaly, lopatki zas dla mnie lepsze sa w T300 poniewaz obkrecaja sie razem z kierownica i nie trzeba po nie daleko siegac. 

Odnośnik do komentarza

 

Nie to bym się czepiał, ale czemu jeżdżę kobitką? :D

 

mozesz przeciez dowolnie zmieniac plec, wyglad czy ciuszki avatara z puli dostepnych

 

jeszcze dac ci moze filmik jak wlaczyc jakis wyscig ze zmienna pogoda? :P :P

 

 

Jeszcze nie doszedłem gdzie zmienić tego avatara :P Rzuciłem się w wyścigi od razu. Wyszedłem z Tour i odpaliłem singla w Kanadzie, po zmroku, z deszczem i zmienną pogodą. Krople deszczu na AMG są mega, muszę jeszcze inne trasy sprawdzić. Kuśka powoli się budzi. Czuje, że niedługo szczęka nieco opadnie od tych smaczków.

Odnośnik do komentarza

T500RS działa z DC, tu na filmiku kierownica ma nakładkę Ferrari 458 Challenge Wheel

 

Więc myślę że jak już szaleć i tyle kasy wydać to lepiej 500tkę niż 300. Ja zdecydowanie biorę w styczniu 500 :D

 

 

Dopiero ten filmik sprawił, że zobaczyłem jak to za(pipi)iście wygląda na kierownicy. Mistrzostwo, aż chciałoby się przytulić taki zestaw w domu.

Odnośnik do komentarza

Gdyby 2 miesiace temu 1 wyscig zaczynal sie nawet w tych brzydkich Indiach, o 7dmej rano, przy lekkich opadach, to gra rozwalilaby wszytsko na lopatki! Warunki pogodowe totalnie w tej grze masakrują galki oczne, dlatego szkoda, ze nie wyrobili sie tak by wplesc zmienne warunki w glowny event. W dodatkach juz na pewno je zobaczymy, tymbardziej kusi przepustka sezonowa, zwlaszcza, ze nie mozna sie od tych wyscigow oderwac!

kurde...w tym sezon pasie to tak naprawde placi sie za same samochodziki, mogliby jakies trasy wrzucic nowe...
wyzwanie wciagja ja bagno...nawet jeszce bardziej niz walka z duchami w Motorstorm PR :)
najlepsze ze Sony zwrocilo kase i gierka jest za darmo :)

Oprocz tych 11 tras ma byc nowa lokacja - mowi sie o Japonii.
Podczas jakiegos wywiadu wyplynelo info:

driveclub_japan_2.jpg
 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Zostawiam was z dwoma niszczycielami. 

 

1. Wolny przejazd pokazujący jak wycieraczki zbierają wodę i jazda jest niemal niemożliwa.

 

 

 

2. Tym razem jest już wszystko. Jest pełna ulewa, trzecia w nocy, pełne zachmurzenie miejscami pełny gaz ponad 300 km/h z kamerą że środka. 

 

 

Tak to właśnie wygląda gdy jedziesz i masz przed sobą zaledwie kilkanaście metrów widoczności. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...