Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z drugiej strony ciekawe czy wrzuca faktycznie mocne opady deszczu do kolejnych paczek (redline, elements) skoro tak jak mowi evo ze kazde opady sa rozne (co zmienia model jazdy) i czasami trzeba bedzie dobrze trafic z pogoda zeby zrobic odpowiedni czas, no chyba ze czasy beda odpowiednio zanizone przez warunki.

kampania elements w dlc to wlasnie kampania pod pogode - obadamy co w nich evo wymyslilo z limitami na gwiazdki

Odnośnik do komentarza

kampania elements w dlc to wlasnie kampania pod pogode - obadamy co w nich evo wymyslilo z limitami na gwiazdki

już zacieram ręce na samą myśl, co tam będzie się wyrabiać. eventy z photo-finish nie były jakoś specjalnie trudniejsze od eventów z podstawowej kampanii, a ignition jeszcze nie grałem. aczkolwiek przy zmiennych warunkach zaczyna się zupełnie inna jazda.

Odnośnik do komentarza

Graficznie Driveclub niszczy podczas deszczu, absolutny top wszechczasow, ładniejszych wyścigów z deszczem nie ma. Oglądałem te gameplaye z Gamersyde i jestem pod wielkim wrażeniem.

Bez deszczu tez niszczy - same samochody to absolutny top juz na starcie!

Odnośnik do komentarza

mi sie wydaje, a raczej jestem pewny ze te dwa pierwsze darmowe dlc z kampaniami byly trudniejsze niz podstawowy tour albo przynajmniej reprezentowaly poziom ostatnich eventow z niego, ale widzac jakie niektorzy czasy wykrecaja w wyzwaniach to w sumie wierze, ze wielu nie poczulo roznicy

Odnośnik do komentarza

mi sie wydaje, a raczej jestem pewny ze te dwa pierwsze darmowe dlc z kampaniami byly trudniejsze niz podstawowy tour albo przynajmniej reprezentowaly poziom ostatnich eventow z niego, ale widzac jakie niektorzy czasy wykrecaja w wyzwaniach to w sumie wierze, ze wielu nie poczulo roznicy

 

też mam takie wrażenie, mega propsy dla tych, którzy wymaksowali gwiazdki w tych nowych eventach

Odnośnik do komentarza

 

mi sie wydaje, a raczej jestem pewny ze te dwa pierwsze darmowe dlc z kampaniami byly trudniejsze niz podstawowy tour albo przynajmniej reprezentowaly poziom ostatnich eventow z niego, ale widzac jakie niektorzy czasy wykrecaja w wyzwaniach to w sumie wierze, ze wielu nie poczulo roznicy

 

też mam takie wrażenie, mega propsy dla tych, którzy wymaksowali gwiazdki w tych nowych eventach

 

zrobiłem na razie wszystkie gwiazdki w Photo Finish i naprawdę nie było tam nic jakoś szczególnie trudnego. chyba najwięcej problemów sprawił mi drift Dezirem, bo tam trzeba przez większość trasy utrzymać sporą prędkość oraz drifotwać raz lewo raz prawo. kilkanaście prób potrzebowałem, aby zdobyć 3 gwiazdki. pozostałe wpadały na max 2-3 podejścia. teraz biorę się za bary z Ignition.

 

tutaj należy się mała uwaga - jeszcze daleko mi do wyczynów Exacta czy Krayzie. także nie tylko cyborgi mogą wymaksować gwiazdki ; ]

Odnośnik do komentarza

 

(...), ale widzac jakie niektorzy czasy wykrecaja w wyzwaniach to w sumie wierze, ze wielu nie poczulo roznicy

No właśnie, a jak to z wami drodzy DriveClubowicze jest? Gracie na kierach czy na dualach 4? Ci co wykręcają takie kosmiczne czasy robią to na padzie czy kółku?

 

Ja gram na padzie ale nie krece jakos przez to mega super czasow, jedynie fun jest wiekszy. Chociaz w sumie opanowanie takiego Venoma GT na padzie sprawia mi mega duze problemy, na kierownicy lepiej czuc auto.

Odnośnik do komentarza

on ma szatanski promien skretu, minimalnie przechylisz galke a juz autko praktycznie w miejscu zakreca o 90stopni, zakrety trzeba brac praktycznie przed sama banda kiedy kazdym innym autem jest juz za pozno :P tez tego auta jeszcze nie oswoilem

Dokładnie. Wczoraj grałem tym samochodzikiem w jedno z wyzwań. Niesamowite jak ten malec skręca.  :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...