Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

hmm spodziewalem sie czegos lepszego...

 

 

 

 

 

 

 

 

a tak serio to miazgaaaaaaaaa :D ulewa + jazda ze srodka auta = <3

 

wiecej wrazen napisze jak bede chociaz w polowie kariery, ale poki co uczucie pedu imo jest wieksze w DC niz w forzie

Polowa kariery to za mało, o tej grze można wypowiedzieć sie po ukończeniu kariery.

A ogólnie to kariera Ci sie zacznie dopiero od eventu z Maseratti, pózniej to juz jest :banderas:

Odnośnik do komentarza

jak kubson nie narzeka na kampanie na samym jej poczatku to pozniej bedzie wrecz zakochany w tym tytule bo im dalej tym tylko duzo duzo lepiej

 

mnie dalej nie nudzi odpalanie w single event tras o roznych porach i  opadach i patrzenia jak sie wszystko dynamicznie zmienia na moich oczach

Odnośnik do komentarza

Pytanie do wyjadaczy:

niemalże dobrnąłem do 4 mistrzowskiego wyścigu, zostało mi jeszcze trochę gwiazdek i chciałbym się cofnąć do tyłu i pozdobywać te brakujące, w szczególności w dwóch pierwszych klasach wyścigowych gdzie mam wszystkie auta - lvl 26.

Jak pany robicie okrążenia w wyścigach, gdzie na gwiazdkę np. trzeba czas 1 min, 2 min, itd.? Wczoraj próbowałem przechytrzyć konsolę, zatrzymałem się na trochę, auta odjechały mi gdzieś na 1/3 i zacząłem. Czas miałem dobry - chyba bym pobił 1:17 na kółku, ale wtem....dogoniłem peleton. WTF!? Jak zdobywaliście te gwiazdki to podobnie jak ja, czyli wypuszczaliście wszystkich przed siebie czy może jechaliście w tłumie, a może już wszystkich tak niszczyliście na 1 okrążeniu, że potem samotnie jechaliście na czole wyścigu?

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

Ja tam nigdy nie kombinowałem i pewnie większość też nie. Po prostu jedziesz jak najszybciej potrafisz i wpada. Gram na wyższym poziomie trudności i te gwiazdki za czas okrążenia wpadają nawet jak na danym okrążeniu jestem 2. lub 3. Po prostu popraw skilla ;)

Zawsze jak zostaje 3-4 z przed Tobą, to łatwiej ich wyprzedzić bez utraty szybkości, niż dziesięciu na starcie  i raczej nie przeszkadzają w zrobieniu dobrego czasu.

Odnośnik do komentarza

A nie macie wrażenia, że konsolowi gracze są tak ustawieni, żeby zapewnić maksymalny fun z gry? Jak właśnie odpuszczam gaz żeby zrobić sobie miejsce do czasu okrążenia (trochę problemów miałem z bentleyem na tej krótkiej trasie, gdzie trzeba 0,47 min zrobić) to choćbym czekał minutę czy dwie i tak w ciągu jednego max półtora okrążenia doganiam prawie wszystkich. z drugiej strony nie raz miałem sytuację, że jadę jak wariat, jestem na pierwszym miejscu i mimo braku błędów i tak mnie konsolowi gracze doganiają. Nie narzekam, bo w sumie powoduje to, że przez cały wyścig trzeba być bardzo skupionym.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...