Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To mało prawdopodobne aby coś w tej kwestii pozmieniali czyli powrócili do stanu przed ostatnim patchem. Wg Evolution Studios to jest usprawnienie. 

w jakims tam sensie jest bo sens samej zmiany czyli wycofania redukcji predkosci po zderzeniu z banda rozumiem - mialo to usprawnic rozgrywke w multi gdzie cwaniaki nas terenuja (tego zaden patch nie naprawi) i spychaja na bandy, ktore jeszcze nas spowalniaja jak w nie uderzymy i juz calkiem wtedy tracimy gigantcyzny dystans do cwaniaka czolgisty, po patchu jest pod tym wzgledem o wiele lepiej bo cwaniaki juz nam tak nie uciekna po takich praktykach 

 

dlatego raczej na pewno nie przywroca stanu przed ostatnim patchem, jedynie trzymajmy kciuki, ze zrobia cos posredniego albo chociazby w trybach bez innych samochodow czyli w probach czasowych przywroca stary system kar

Odnośnik do komentarza

Kraj Kwitnącej Wiśni jest wspaniały. Świetnie pasuje do gry, poza tym to jedna z najlepiej prezentujących się miejscówek w grze. Rewelacja. Szkoda, że nie dodali w pakiecie kilka japońskich maszyn.

Mi też się bardzo podoba

 

i9wJQkLX7PA0a.jpg

 

ps.

 

Redimitsu, myślałem że sprostam Twojemu wyzwaniu ale widzę że jazda po barierka zbiera swoje żniwa :(, mimo wszystko zmotywowałeś mnie do ukończenia Elements i mam 405/405

Edytowane przez eX4cT_PL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

ale to bylo do przewidzenia ze zwieksza level, w wielu grach sie robi podobnie, tym bardziej ze w lipcu jak sie skonczy season pass to gwiazek do zdobycia bedzie chyba z 1000, do tego bedzie pelno nowych aut, a kazde nowe to nowe osiagniecia za ktore dostajemy exp wiec 50lvl bardzo by ograniczal

Odnośnik do komentarza

Ostatniego racera jakiego kupilem bylo Gran Turismo 5. Wiedzialem jednak, ze granie na padzie w GT bedzie niekomfortowe wiec wraz z premiera kupilem kierownice. Gralem, gralem, nawet niemalo ale przyszedl moment w ktorym gra mi sie przejadla. Jak dzisiaj na to patrze to uwazam, ze jednak za duzo kasy wydalem na jedna gre, w ktorej nie przegralem 1000 godzin.

 

Teraz jest Driveclub i pomimo obaw go kupilem. Dobre jest to, ze rozwiane zostaly po pierwszym wyscigu, a ja mam ochote na duzo wiecej za sprawa Season Passa, bo gra jest fantastyczna i bawie sie od pierwszego uruchomienia z nia lepiej niz bawilem z GT. Moge swobodnie grac na padzie i nie potrzebuje kierownicy.

 

Evolution Studios did hell of a job here. Kudosy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czy season pass będzie wiecznie dostępny w Store? W sensie, że do kupienia będzie cały czas, ale zawartość do niego będzie wychodzić do określonej daty. Czyli niezależnie kiedy kupię SP, to będę miał całą zawartość jaką SP oferuje?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...