Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam ludzi o dobrym sercu i mega umiejętnościach w prowadzeniu w Driveclub. W single przeszedłem wszystkie wyścigi na maksymalną ilość gwiazdek po za jednym. Venom Hot Lap, męczę tą próbę czasową 3 dzień i tracę już nerwy. Zdobyłem 2 gwiazdki i tej 3 za żadne skarby nie mogę. Jeśli znalazła by się osoba która poprzez share play zechciała by mi pomóc byłbym mega wdzięczny

Odnośnik do komentarza

Mam wszystkie gwiazdki aż do wyścigów legendarnych. Jakie auto wybrać? Jakieś rady? Każdy samochód mi się tam ślizga, ogólnie jest bardzo ciężko by wygrać zawody, bo zbyt często wywala mnie z trasy.

 

ps. Mogę kilku osobom wysłać wyzwanie, abyście przejechali tylko trasę a ja sobie bym wbił trofeum. Chciałbym zdobyć w grze platynkę.

Odnośnik do komentarza

Ja ci moge to przejsc jutro bede w domu okolo 19

 

Dzięki wielkie.

 

Tak teraz czytam szczególy Share Play i znalazłem taką informację. " Wszelkie trofea zdobyte przez znajomego nie zostaną zachowane.". Więc jeśli kolega zdobył by tą gwiazdkę, za nią wskoczy trofeum ponieważ zostaną zebrane wszystkie, te trofeum ( i gwiazdka ) nie zapiszą się na moim koncie ? Share Play było reklamowane właśnie jako narzędzie do takich sytuacji gdzie nie możemy przejść jakiegoś poziomu i możemy poprosić znajomego o pomoc. Więc już sam nie rozumiem 

Odnośnik do komentarza

 

Ja ci moge to przejsc jutro bede w domu okolo 19

 

Dzięki wielkie.

 

Tak teraz czytam szczególy Share Play i znalazłem taką informację. " Wszelkie trofea zdobyte przez znajomego nie zostaną zachowane.". Więc jeśli kolega zdobył by tą gwiazdkę, za nią wskoczy trofeum ponieważ zostaną zebrane wszystkie, te trofeum ( i gwiazdka ) nie zapiszą się na moim koncie ? Share Play było reklamowane właśnie jako narzędzie do takich sytuacji gdzie nie możemy przejść jakiegoś poziomu i możemy poprosić znajomego o pomoc. Więc już sam nie rozumiem 

 

Tak wlasnie jest, ale znajomy nie moze zdobywac za Ciebie trofeow. Moze pomoc z fragmentem, z ktorym masz problemy, ale nic Ci to nie da skoro za przejscie takiego wlasnie fragmentu chcesz zdobyc trofeum.

 

A poza tym trofeum i tak bys nie zdobyl bo nie ma pucharka za zdobycie wszystkich gwiazdek.

Odnośnik do komentarza

Wy-maksowanie gwiazdek w Tour nic tak naprawdę nie daję oprócz odznak i farb na auto. Ale grać tam nie tyle trzeba co można żeby nabijać level, odblokowywać auta. Więc nawet jak się zatniesz to nie znaczy że nie zdobędziesz platyny. Sam nie mam wszystkich gwiazdek bo jakoś pod koniec straciłem motywacje. Ale jak przejdę na kierownicę w kwietniu oczywiście zdobędę resztę wraz z tymi z DLC. 

 

Będzie tak jakbym grał zupełnie od nowa  ^_^

Odnośnik do komentarza

Może nie do końca sprawa związana z DriveClubem, ale jednak podzielę się tutaj.

 

Testowałem w sobotę po raz pierwszy Oculus Rift DK2 + Logitech G27 + Assetto Corsa i chciałem tylko napisać, że widziałem przyszłość gier.

Pomimo nadal okrutnie słabego wsparcia dla Oculusa (Assetto wywalało się średnio raz na 3 wyścigi, żadnych innych pełnych gier nie udało się uruchomić, z demek technicznych działało 1 na 5 itp.) i dość słabej rozdzielczości ekranów, sam efekt wirtualnej rzeczywistości to coś nie-do-opisania. Dość powiedzieć, że mój pierwszy wyścig dawno się zaczął, a ja nadal siedziałem w aucie i próbowałem włączyć dmuchawy, ustawić lusterka, czy otworzyć schowek pasażera. Wszystko tak realnie wygląda, że aż żal, że nie można w żaden sposób interaktywnie oddziaływać z wnętrzem samochodu.

Sam wyścig to też zupełnie inne doświadczenie. Dochodzenie innych samochodów, a następnie wyprzedzanie ich w dogodnym momencie to po prostu majstersztyk...

 

...a potem wyobraziłem sobie DriveCluba w Oculusie i mój mózg został rozje.bany :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...