Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja teraz jadę ten tour Midnight, no poezja co tam się dzieje. Ten z Renault Dizer czy Japonia z Bac Mono to OCZOJE.BNY kosmos. A jeden wyścig walczyłem dziś 1,5h na 3 gwiazdki (RUFem na 13 kółek). Zaczynamy po zmroku, w nocy deszcz, a kończymy rano, słońce wstaje i wali w gały. Coś pięknego a satysfakcja po ukończeniu przypomina mi Wipeout HD. Do tego miód wylewający się z ekranu po każdym udanym zakręcie.

Dla mnie to teraz 10/10 i pokazuję soczystego faka wszystkim hejterom DC, możecie żałować najlepszej gry na PS4 (w BB jeszcze nie grałem).

No ale Metacritic zobowiązuje...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dolacze do Waszych zachwytow :D jesli jeszcze ktos sie zastanawia nad zakupem DC to nie ma co zwlekac, naprawde teraz warto. Gra + SP to juz kosz ok 210zl i warto. Swoja pierwsza platyne i jak narazie jedyna zdobylem bez wysilku na tej grze normalnie grajac. DC mnie tak zauroczylo, ze nie odpalam prawie innych gier :) po czesci to pewnie tez zasluga Rywalizacji forumkowej, bo caly czas widze progres jesli chodzi o moje umiejetnosci. model jazd w DC wpasowal sie idealnie w moje preferencje i jest zacnie :D

 

Lambo sa zajefane, ten dodatek jest super :D

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi sie ściąga aktualizacja do DC. Pograłem offlinie i powiem, ze jestem b. zadowolony. Tak, jak nie lubię jeździć samochodami wirtualnie, tak tutaj nie mogłem sie oderwać od pada. Jazda jest płynna i ma to cos.. Nie to co N4S, gvwnobsrane imo. Zrobiłem trochę wyzwań i starczy na dzisiaj. A ile dodatków...  :woot:  SP musi byc.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

alez ta gra jest dobra. W nowych eventach chyba znowu podniesli ciut poziom trudnosci, albo ja mialem za dluga przerwe, bo niektore czasowki musze powtarzac 5-6 razy, by zaliczyc wszytsko na zloto. Nazbieraly mi sie 4 sezony do nadrobienia i takze nie moge oderwac sie od pada!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...