Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie że nie pchają się w nową część gry tylko pracują nad nowościami w tej odsłonie.

 

Gdyby zaczęli prace nad Driveclub 2 to była by to jasna deklaracja, "hej słuchajcie nie udało nam się za pierwszym razem, więc postanowiliśmy że nie uda się nam za drugim razem" A tak ekipa która pozostała w Evolution Studios po tym jak szefostwo sony skutecznie uszczupliło jej szeregi pracuje właśnie nad dokończeniem swojego dzieła. Wiele rzeczy obiecali, i sporo udało im się doprowadzić do skutku. Fajnie że będą nowe pucharki plus bonusowe contenty, gra pożyje dłużej.

Odnośnik do komentarza

czekam z wywieszonym jezorem, cudownie, ze gra dalej jest rozwijana, nowe trasy i season pass2 przytule z radoscia

 

btw prywatne lobby nie beda czescia BIG october update, wyjda chwile pozniej, prywatne pokoje maja byc w pelni costumizacyjne - nawet system kar bedzie mozna wybierac lub wyscig gdzie przeciwnicy wzgledem siebie robia sie przezroczysci

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cześć, takie pytanie do szpeców DC.

Czy jak kupię PS, to wszystkie avatary z ikonką koszyka z sklepiku (velocity, horsepower oraz samochody) będę miał odblokowane oO

Grę kupiłem na premierę. Nieco się zawiodłem z tytułu oczekiwań, jednak generalnie całkiem dobrze przez te kilka godzin się bawiłem. Uważam, że 7/10 dlań było w pełni zasłużone. Do pokonywania kolejnych okrążeń wróciłem po ponad 4tygodniach gdy zawitały spóźnione zjawiska atmosferyczne, tak podnoszące atrakcyjność tej pozycji oraz tryb foto - dobrze spędzony czas przez dwie noce i znowu półka. Odczekałem kilka miesięcy i po raz kolejny na jakiś czas przywitałem grę i znowu została odinstalowana. Jakiś czas temu zakupiłem nowe słuchawki (s400), a także kierownicę (T300), co oczko puściło w stronę DC. Takie kombo zdecydowanie polecam.

Uważam, że DC to jedna z najlepiej udźwiękowionych gier tej generacji, kółko dodaje niezwykłych wrażeń, zatem Drajw udał się jako pierwszy do paszczy konsoli.

Gra się kapitalnie, ależ ta pozycja straciła (choćby na średniej), że wyszła wtedy, i że był to produkt tak niepełny. Nie jestem zwolennikiem przepustek sezonowych. To zwykłe zdzieranie z graczy ubrane w miłe słowa w deseń "hej, ale będziemy wspierać grę, którą tak lubicie przez miesiące, a wy to za darmo otrzymacie". W DC nie grałbym, jakby nie ogrom rzeczy, które się przez ostatnie miesiące nagromadziły. Doładowałem konto, zatem nie obraziłbym się, gdyby ona te wszystkie wyzwania i samochody odblokowała - to zapewne na kilka godzin przywróci DC do czytnika konsoli.

Odnośnik do komentarza

Bez SP singlowa kampania bedzie lipna?

Jeżeli nie grałeś to najpierw weź wersję PS+ albo podstawową i sprawdź czy Ci przypasi. Podstawowa kampania to odpowiednik siedmiu DLC (patrząc na gwiazdki, łącznie 315). W kampanii nie ma zmiennych warunków atmosferycznych (deszcz itp.), te zaczynają się od płatnych DLC (Elements). W ramach zwykłej gry masz dostępne zmienne warunki w pojedynczych eventach i wyzwaniach. Jest też Tour Startline zbierający kilka eventów z dodatków, czyli taka pokazówka.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Na cóż wydawać dodatkowe pieniądze, skoro podstawowa opcja zapewni spokojnie kilka(naście) godzin zabawy na bardzo wysokim poziomie. Ja na przepustkę się skusiłem, ponieważ zakończyłem w ubiegłym roku zabawę z grą, leżała tak na półce, a dodatków od groma dostarczono przez ten czas. Dość napisać, że włączyłem pod wieczór wczoraj konsolę i dzisiaj o 4tej zabawę przerwałem, a zaledwie liznąłem 1/4 tej jakże opasłej zawartości. Kupiłem także dodatkowo La Ferrari, jednak przez te godziny nie znalazłem dlań zastosowania, ale znajomi napisał, że prędzej, czy później go dorwę.

Odnośnik do komentarza

lobby ma byc w tym miesiacu - tyle grzebia bo ponoc ma byc pelno opcji, bedzie mozna nawet ustawiac wyscigi gdzie kazdy dla siebie bedzie duchem by wykluczyc destruction derby

 

zmienne warunki sa bez season pass - dodali przeciez w patchu ta kampanie startline, nie jest dluga ale ma eventy z zmiennymi warunkami atmosferycznimi

 

w season pass i jego kampaniach jest tego pelno, tylko pierwsze 3-4kampanie tego nie maja

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...