Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tam chodzi o coś innego. Odpalasz próbę czasową (własną, nie z Tour'a) i musisz kolejno pokonać 3 czasy duchów, które gra pokazuje.

 

Możesz też odłączyć neta i pokonywać swoje własne czasy. Na przykład pierwsze okr. robisz 2:30 min, drugie 2:10 min, trzecie 2:00 min i czwarte 1:50 min.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

No tak, ale ja pamietam, że onlinowo coś nie chciało wpaść odłączyłem neta i wpadło i zrobiłem wlasnie tak, że pierwszy czas totalnie z du,py a potem 3 razy co raz lepszy no i musi być time trial tak jak mówisz a nie tour.

Odnośnik do komentarza

W dodatku nie trzeba miec plusa do tego. No dawno tak nie propsowałem ani podejcsia twórców ani zadnej gry jak DC. 

 

I to jest piękne w tej grze!!!

Można rywalizować z ludzmi nie kupując tego badziewnego plusa!

 

Da się, da ! :)

 

 

jestem na TAK!

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

właśnie nabyłem Drivecluba z przepustką sezonową i dołączam do wesołej ferajny :D

jakieś porady na początek? 

 

Ja gram na automacie i padzie i ode mnie tak:

 

- nie nadużywaj ręcznego (tylko w odpowiednich momentach)

- nie wpadaj za bardzo w poślizg, czasami warto dohamować i wyjść szerokim łukiem bez niego

- wchodź ciasno w zakręty: później na prostej będziesz miał większą prędkość

- przy pełnym deszczu przy wyjściu z zakrętu nie wciskaj gazu do dechy, tylko tak mniej więcej do połowy (R2 na padzie) i jak będziesz czuł że auto łapie przyczepność dopiero depnij (w zależności od typu samochodu, np. jedno hardkorowe wyzwanie gokartem), musisz bardzo delikatnie operować gazem

- w wyścigach nie uderzaj przeciwników "w du.pę" (kara) tylko w bok przy ciasnym wejściu w zakręt (pamiętaj że to arcade hehe) od wewnętrznej żeby go "wyeliminować"

 

Jak mi się coś przypomni to dopiszę :D

Edytowane przez _daras_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie zwracaj uwagi na bandy i przeciwników, suń jak bobslej w Vancouver.

 o ile na początku myślałem że sobie jawnie kpisz z mojego pytania, tak po kilku trasach, gdy prawilne wejście w zakręt z odbiciem od bandy sprawiało że uzyskiwałem lepszy czas niż po starannym wejściu w wiraż, zrozumiałem o co chodzi :D 

póki co największy problem sprawiło mi kontrolowanie Ferrari 430 w tym paskudnym błocie i deszczu, delikatny ruch gałką w prawo lub lewo sprawia że kręcę bączka wokół własnej osi. Hatchbacki na początek, na zrozumienie modelu jazdy w porządku, problemy największe mam z wykręcaniem jakichkolwiek wyników w pojedynkach drift. 

 

 

Tyle ze trzeba to umiec zrobic i dziala tylko na najszybszych autach. Na pcozatku przy hatchbackach nawet uzycie lekkie hamulca przekresla czasem najlepszy czas a co mówic je.bniece clio w bande  :yao:

O kolega kaliszke z Ostrołeki :)

 

ano z Ostrołęki, świeży właściciel PS4 i świeżo upieczony forumowicz :) 

 

 

 

właśnie nabyłem Drivecluba z przepustką sezonową i dołączam do wesołej ferajny :D

jakieś porady na początek? 

 

Ja gram na automacie i padzie i ode mnie tak:

 

- nie nadużywaj ręcznego, tylko w odpowiednich momentach

- nie wpadaj za bardzo w poślizg, czasami warto dohamować i wyjść szerokim łukiem bez niego

- wchodź ciasno w zakręty: później na prostej będziesz miał większą prędkość

- przy pełnym deszczu przy wyjściu z zakrętu nie wciskaj gazu do dechy, tylko tak mniej więcej do połowy (R2 na padzie) i jak będziesz czuł że auto łapie przyczepność dopiero depnij (w zależności od typu samochodu, np. jedno hardkorowe wyzwanie gokartem), musisz bardzo delikatnie operować gazem

- w wyścigach nie uderzaj przeciwników "w du.pę" (kara) tylko w bok przy ciasnym wejściu w zakręt (pamiętaj że do arcade hehe) od wewnętrznej żeby go "wyeliminować"

 

Jak mi się coś przypomni to dopiszę :D

 

z tym ręcznym to ogólnie duuużo pracy, bo na chwilę obecną użyłem go może z 2-3 razy i efekt był nieciekawy. Wchodzenie jak najciaśniej w zakręty popłaca, szybko to zauwazyłem, męczenie go szeroko sprawia, że utrzymujemy koszmarną prędkość i zanim z zakręt się skończy, można się zestarzeć... 

Gra bardzo mi się podoba, szukam klubu, zeby uzyskać dostęp do klubowych aut - wyśle ktoś może inva, czy trzeba sobie zasłużyć? Nie ukrywam że nie jestem jeszcze demonem szybkości i kierowcą marzeń, ale z czasem przyjdzie :D 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...