Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

*Jak kiedyś się wkońcu uda napije się za to !!! Jeszcze nigdy nie męczyłem się tyle z jakimś wyzwaniem. Chyba od września 2015 mnie ono blokuje :(

podziwiam takich wytrwalcow. 

Wyjasniles mi przy okazji dlaczego większość osob z elite nie przeszkoczyla 1 poziomu, a zwróciło moją uwagę ze sporo osob ma pierwszy albo 13 poziom tego eliternego levelu, ja walcze o pierwszy :)

 

 

Gdyby ta gra mi się tak nie podobała to juz dawno bym temat odpuścił...

Odnośnik do komentarza

Kufir, wszyscy w klubie wierzymy, że nas dogonisz :empathy: Ułomkiem nie jestem, ale ze swojego doświadczenia wiem, że wszystko w DC jest do wbicia (mnie też kilka wyzwań zatrzymało na jakiś czas, szczególnie ten zje*any drift) - nie będę cie uczył jeździć bo temat ogarniasz. Dasz rade :)

Edytowane przez snejkiPL
Odnośnik do komentarza

Panowie z uporem maniaka jeszcze raz zapytam o kwestia cienia w wyzwaniach. W wyzwaniu cień nie chce sie w czytać nawet po pobiciu rekordu kilka razy, natomiast ten sam cień w czytuje się bez zarzutu w jeździe singlowej na czas. I nie wiem czy jest to błąd gry który ludzie ze studia Evolution nie potrafia naprawić przez rok czasu. Czy może jest jakaś zależność np: osoba która rzuca wyzwanie ma poblokowane party, czy może serwery sa przeciozane w tym czasie. Są gdzies na ten temat jakieś informacje. Nie daje mi to spokoju i odbiera czesc przyjemnosci z rywalizacji. P.S Nie lubie jak cos nie dziala i nie wiem z jakiego powodu nie daje mi to spokoju.

Odnośnik do komentarza

No ja już skończyłem główny tour. Jest zbyt łatwo moim zdaniem, nie przypominam sobie wyzwania typu Venom Hot Lap. Przymierzam się do platyny, widzę tam jedno wyzwanie na złote trofeum no i zajęcie miejsca na podium w multi (po czym nagranie powtórki), próbowałem dziś rano ale mało ludzi na serwerach (musi być w sumie 6 osób). Wieczorem zobaczę.

Odnośnik do komentarza

Autka będę od razu dostępne (nie wiem czy wymagają odpowiedniego levelu), ale prawdopodobnie zestawy aut też będziesz musiał zassać (klucz). Jak na którymś będziesz miał znaczek PSS, to po prostu kliknij na nim :Cross18x18: i wtedy automatycznie odblokują się wszystkie z danego touru.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najsampierw musisz wbić 60 poziom, jak już to zrobisz to co level będziesz dostawał wytyczne nowego Elite.

 

Ja skończyłem wczoraj główny Tour w motorkach (jakieś 7-8h grania), pierwsze trzy zestawy idą od strzała, każde wyzwanie w zasadzie wpada po pierwszej próbie. Czwarty minimalnie trudniejszy, natomiast w ostatnich dwóch odczułem podniesiony poziom trudności (źle mi się jeździ Ducati). Wszystkie gwiazdki wpadły i teraz prosta droga do platyny, ale nie wiem co za debil wymyślił trofik ze spędzeniem godziny w Photo Mode.

Odnośnik do komentarza

Najsampierw musisz wbić 60 poziom, jak już to zrobisz to co level będziesz dostawał wytyczne nowego Elite.Ja skończyłem wczoraj główny Tour w motorkach (jakieś 7-8h grania), pierwsze trzy zestawy idą od strzała, każde wyzwanie w zasadzie wpada po pierwszej próbie. Czwarty minimalnie trudniejszy, natomiast w ostatnich dwóch odczułem podniesiony poziom trudności (źle mi się jeździ Ducati). Wszystkie gwiazdki wpadły i teraz prosta droga do platyny, ale nie wiem co za debil wymyślił trofik ze spędzeniem godziny w Photo Mode.

Ten trofik wystarczy ze wejdziesz w Photo Mode i zostawisz konsolę na godzinę i wpadnie samo, bardziej napsuje ci krwi trofik gdzie musisz zdobyć 15 poziom w 12 motorach, ja robiłem jak miałem x2 naliczanie punktów, a i tak zajęło mi to trochę czasu. No i ten trofik jest zgliczowany i zamiast 12 musiałem wszystkie motorki wymaksowac czyli jeśli się nie mylę to 15 ich jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...