Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem season pass kiedys w promocji, ale gry juz nie mialem, potem sciagnalem wersje z plusa, teraz zrobilem update to tej pełnej plusowej za 33zl,a season pass mi zniknal i widnieje jako pozycja do kupienia za 54zł. Mial ktos tak? Gdzie sie odezwac najlepiej w tej sprawie? Jakis namiar na support?

Odnośnik do komentarza

 

 

DriveClub VR będzie działało w płynnych 60 klatkach na sekundę, jednak przed wysłaniem obrazu do hełmu VR będzie on przerabiany na 120 fps-ów. Według dewelopera nie powinniśmy się przejmować żadnym opóźnieniem, a gra została przystosowana zarówno do kierownicy jak i do pada, więc możemy czerpać przyjemność z jazdy niezależnie od posiadanego kontrolera.

Wciąż nie wiadomo, czy wersja obsługująca wirtualną rzeczywistość będzie osobną produkcją, dodatkiem, czy może darmową aktualizacją. Paul obiecuje, że więcej informacji poznamy podczas tegorocznego E3.

Co z piękną, realistyczną grafiką, jaką mógł pochwalić się Driveclub (PS4)? Według doniesień nadal jest świetna, jednak mała kompresja była nieunikniona by jakoś zdobyć moc na częstsze odświeżanie obrazu. Poniższy materiał pokazuje kawałek rozgrywki z DriveClub VR, która rozpoczyna się w okolicy 6 minuty i 43 sekundy.

http://www.pssite.com/news/48636/mamy-krotkie-nagranie-z-driveclub-vr-wiecej-informacji-wkrotce.html

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę, mam już 37 level i poziom trudności wzrósł niemiłosiernie. Zdobycie wszystkich gwiazdek stanowi teraz wyzwanie, a większość wyścigów w ulewie potrafi doprowadzić do szewskiej pasji. Ile to już razy wy(pipi)ałem się na ostatnim okrążeniu zaprzepaszczając zwycięstwo :(

Odnośnik do komentarza

bez season pass nawet nie warto kupowac tej gierki, podstawowy tour nie jest za dlugi, ma nudny poczatek bo slabe samochody i nie ma warunkow pogodowych

Moim zdaniem za tę cenę warto wziąć i zdecydować potem o zakupie sp. Sam mam podstawkę i kilka tylko dodatków a bawię się wybornie. Chociaż głównie ścigam się z forumkiem. SP kupię na pewno, ale jeszcze wszystkiego co mam do tej pory nie ograłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...