Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

poza tym co to znaczy " ta gra nie ma sensu skoro ją przekładaja po raz kolejny"

 

To znaczy tyle że w dniu premiery konsoli nie miała by żadnej konkurencji, nawet w GT6. Natomiast im później chcą ją wydać tym mniej ludzi ją kupi. Teraz dopiero widać jakiego kaszalota chcieli wcisnąć na premiere konsoli. Widocznie przestraszyli się na poważnie Forzy 5 i postanowili dłubać dalej aż poprawią grę do stanu jakiejś tam grywalności. 

 

Pierwszym naprawde next genowym racerem będzie project Cars. Właśnie pod koniec roku.

Odnośnik do komentarza

Niektórzy to tutaj powinni mocno walnąć się w łeb. Taa już to widzę jak osoby nieprzepadające za symulacjami będą kupować Cars czy też o matko GT7 zamiast DC. O wiele bliżej DC do NFS niż do GT jak wspomniał wyżej Emet. Bezpośrednią konkurencją to może być nowy NFS albo The Crew, a nie tamte tytuły.

Ja tam nie narzekam na przesunięcie premiery, pod warunkiem, że poświęcony czas pójdzie w jakość gry. Ae to pewnie dlatego, że nie mam jeszcze konsoli.

Odnośnik do komentarza

ja kupiłem PS4 i chciałem po prostu jakąś grę samochodową, nie dostałem DC, więc poczekam na pCARS, GT7 czy F1 2013.

 

DriveClub mogą sobie teraz wsadzić w du,pe.

fajne macie podejscie :) a gdy tylko gra sie ukarze i bedzie naprawde dobra gra to jej nie kupicie ze wzgledu na opoznienie premiery :)

a z GT ta gra ma tyle wspolnego ze w obu jezdzi sie autkami;)

Odnośnik do komentarza

Nie kupimy DC bo plusowcy dostaną za darmo ! Więc można przygarnąć ale żeby płacić za opóźnioną grę? Nie dziękuje wole wydać te kase na Watch Dogs albo na Witcher 3

 

 

Co to jest w ogóle za myślenie :woot:  ?? A Watch Dogs to co ?

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Tak, gra miała wyjść w grudniu - nie wyszła, więc kupiłem GT6 na PS3 i grając w to poczekam na pCars/GT7 a DC sobie po prostu odpuszcze.

 

Tzn i tak pewnie zagram, bo mam PSPLUS a to ma być dodane...

 

Dodatkowym faktem przeciwko DC jest to, że nie lubię arcade'ówek.

 

Więc podsumowując Karas tak - nie kupię DC bo przesuneli premierę a WD kupię.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po prostu Szejdi przez ten czas co przekładali premierę dowiedział się tyle o grze, że mu zbrzydła. Jak mi zresztą. Czekałem na DC by pojeździć na kierownicy (jak już je dodadzą do PS4), ale jak to ma być konkurencja dla NFSa gdzie samochody nie potrafią skręcać to też podziękuję, i jak się ukaże w plusie to sprawdzę, owszem, ale nie będę jakoś specjalnie za to czekać. Wyjdzie to wyjdzie. Wolę czekać CARS lub na GT7, bo wolę coś bardziej realistycznego niż obecne nfsy.

Edytowane przez NewNickPL
Odnośnik do komentarza
Więc podsumowując Karas tak - nie kupię DC bo przesuneli premierę a WD kupię.

Ale mi nie chodziło o ciebie a o niego :

Nie kupimy DC bo plusowcy dostaną za darmo ! Więc można przygarnąć ale żeby płacić za opóźnioną grę? Nie dziękuje wole wydać te kase na Watch Dogs albo na Witcher 3

Gdzie stwierdza że płacenie za opóźnioną gierkę (w tym przypadku DC) jest be/dziwne a zaraz potem pisze że woli wydać kasę na WD które też zostało opóźnione. A więc gdzie tu sens i logika ?

Odnośnik do komentarza

Tak, gra miała wyjść w grudniu - nie wyszła, więc kupiłem GT6 na PS3 i grając w to poczekam na pCars/GT7 a DC sobie po prostu odpuszcze.

 

Tzn i tak pewnie zagram, bo mam PSPLUS a to ma być dodane...

 

Dodatkowym faktem przeciwko DC jest to, że nie lubię arcade'ówek.

 

Więc podsumowując Karas tak - nie kupię DC bo przesuneli premierę a WD kupię.

 

 

Sam bym tego lepiej nie napisał. GT6 w zupełności zastępuje mi DriveClub. :)

 

Po pierwsze DriveClub od początku miało być grą darmową dla posiadaczy psn+ Natomiast Watchdogs miał już nawet ustaloną cenę.

Po drugie WatchDogs nie będzie miało konkurencji i pokaże moc konsoli jakiej DC nie pokaże. Sam fakt że przełożyli te gre pokazuje że była słaba, dostała by słabe oceny, w porównaniu z konkurencją czyli Forza 5 została by wręcz zmiażdżona. Pokazuje to też jak słabą grą musiała być DC w tak wczesnej fazie, skoro zdecydowano się na dalsze prace.

 

Wole poczekać na Watchdogs jeśli już mam wybierać. 

 

No i na sam koniec, już skończyłem GT6 ale nadal w nią gram i będe do czasu project Cars które może być prawdziwym next gen racerem.

 

I nagle okazuje się że jest sens i jest logika

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

 

 

Tak, gra miała wyjść w grudniu - nie wyszła, więc kupiłem GT6 na PS3 i grając w to poczekam na pCars/GT7 a DC sobie po prostu odpuszcze.

 

Tzn i tak pewnie zagram, bo mam PSPLUS a to ma być dodane...

 

Dodatkowym faktem przeciwko DC jest to, że nie lubię arcade'ówek.

 

Więc podsumowując Karas tak - nie kupię DC bo przesuneli premierę a WD kupię.

Sam bym tego lepiej nie napisał. GT6 w zupełności zastępuje mi DriveClub. :)

 

Po pierwsze DriveClub od początku miało być grą darmową dla posiadaczy psn+ Natomiast Watchdogs miał już nawet ustaloną cenę.

Po drugie WatchDogs nie będzie miało konkurencji i pokaże moc konsoli jakiej DC nie pokaże. Sam fakt że przełożyli te gre pokazuje że była słaba, dostała by słabe oceny, w porównaniu z konkurencją czyli Forza 5 została by wręcz zmiażdżona. Pokazuje to też jak słabą grą musiała być DC w tak wczesnej fazie, skoro zdecydowano się na dalsze prace.

 

Wole poczekać na Watchdogs jeśli już mam wybierać.

 

No i na sam koniec, już skończyłem GT6 ale nadal w nią gram i będe do czasu project Cars które może być prawdziwym next gen racerem.

 

I nagle okazuje się że jest sens i jest logika

Nie ma logiki, bo gralem w bete Drivecluba a ta feelingiem z jazdy miazdzy nowego NFSa, NFS natomiast miazdzy grafika bete w ktora gralem, teraz wyciagaja z Drivecluba ile sie da, kto wie moze beda chcieli ksiagnac 60fps, a wtedy nie bedzie lepszego Arcade Racera, no ale jesli Ty zastepujesz Arcadowke "Symulatorem" to nie ma o czym gadac, ja sobie nowego CoDa zastapie najwyzej Fifa, tam tez sie strzela Edytowane przez eX4cT_PL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

I nagle okazuje się że jest sens i jest logika

W poprzednim twoim poście nie ma za grosz sensu i logiki bo piszesz że nie zapłacisz za DC tylko dla tego że przesunęli premierę , a zaraz potem że wolisz zapłacić za także przesunięte WD. I gdzie tu sens i logika skoro jedyny argument przeciw zapłaceniu za DC to przesunięta premiera ? Sam sobie przeczysz.

Odnośnik do komentarza

nie ma to jak marudzic o grze. ktorej tak naprawde nikt na oczy nie widzial i porownywac ja z innymi grami wyscigowymi :D

moze wystawicie juz oceny koncowe na podstawie tych paru gifow , fotek i tego ze okrojona wersja wyjdzie w plusie?

z wypowiedzi paru osob wnioskuje, ze DC to CRAP jakich malo, chyba tylko dlatego ze data wydania zostala przesunieta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...