Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z materiału, który stworzono na potrzeby wizualizacji, wyjąć można informacje o tym, że w grze pojawić może się Lamborghini Aventador:

untitled59ze0.png

Ferrari serii 599:

AORncRS.png

A także opcja odtwarzania naszych powtórek, co w połączeniu ze zrzutem pokazującym prototyp menu społecznościowego w grze daje nadzieję na proste udostępnianie naszych przejazdów innym graczom.

hR5ckAd.png

 

http://vimeo.com/83485220 

 

http://www.pssite.com/news-30400-wielkie_marki_samochodow_pojawia_sie_w_driveclub_.html

Edytowane przez Square
filmik na forum wrzuć następnym razem
Odnośnik do komentarza

 

Panowie, czy wiadomo już czy DFGT z PS3 będą biegać na PS4 ?

 

To zależy czy developer gry doda obsługę kierownic. Na ich stronie powinna być lista współpracujących kontrolerów. 

 

Moim zdaniem na tą chwile to zależy od Sony - kiedy wreszcie PS4 będzie obsługiwać cokolwiek. Ta kiera jest zbyt popularna aby producenci z niej nie korzystali. 

Odnośnik do komentarza

Ktoś z Evo (chyba Rushy na GAFie) pisał, że obsługa kierownic to kwestia sterowników. Nie wiedzą czy Logitech dostarczy dla Sony sterowniki do ich kierownic. Chodzi tu ogólnie o sterowniaki dla PS4, nie dla konkretnej gry. Jeśli Logitech nie da ciała to gra ma obsłużyć wszsytko, co będzie się dało.

 

Tak sytuacja wyglądała kilka miesięcy temu. Nie wiem jak jest obecnie... Ktoś musiałby ich o to zapytać (na gafie lub twitterze).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Dość świeża informacja. DriveClub nie ukaże się na premierę konsoli w JP. Zmieniono datę na TBA.

Nie wiem jeszcze tylko czy dotyczy to tylko rynku japońskiejgo czy globalnego, ale stawiam na ten 2 przypadek.

 

Powoli zaczyna się robić z tego komedia. Ciekawe o ile teraz przesunęli.

 

Rodzi się też pytanie - sorry przyszli i potencjalni fani DC. Czy ta gra jest tak naprawdę potrzebna Sony i PS4? Po co było robić konkurencję Polyphony i serii GT? Miało to zmobilizować Kaza do osiągnięcia szczytu szczytów? Czy te gry mają inne założenie? No chyba nie. Obie pretendują do miana symulatorów. Diametralna różnica jest taka, że GT to tak naprawdę tryb kariery single, a tu miało to być multi pełną gębą. Tak pobieżnie analizując. Czy nie lepiej było wydać GT6 na starcie generacji zamiast ciągnąć to na PS3? No chyba lepiej. Evolution mogło robić kolejną odsłonę Motorstorm albo jeszcze coś innego, ale wyścigi podobne w założeniach do GT? Ja bym tego nie sfinansował na pewno.

Odnośnik do komentarza

Ludki z Evo ponoć od dawna chciały zrobić tego typu ścigałkę i teraz mają w końcu na to okazję.

To nie ma być sim, tylko coś między GT/FM, a np NFS.

Po za tym GT6 w obecnej formie (standardy i połowa tras jedną nogą w czasach PS2) wydane na PS4 byłoby pośmiewiskiem (+ tradycja 2 części GT na generację).

Jestem przekonany, że jak skończą DC, to część teamu będzie robić aktualizacje i DLC do niego, a reszta zajmie się next-genowym MotorStormem.

Odnośnik do komentarza

Dość świeża informacja. DriveClub nie ukaże się na premierę konsoli w JP. Zmieniono datę na TBA.

Nie wiem jeszcze tylko czy dotyczy to tylko rynku japońskiejgo czy globalnego, ale stawiam na ten 2 przypadek.

 

Powoli zaczyna się robić z tego komedia. Ciekawe o ile teraz przesunęli.

 

Rodzi się też pytanie - sorry przyszli i potencjalni fani DC. Czy ta gra jest tak naprawdę potrzebna Sony i PS4? Po co było robić konkurencję Polyphony i serii GT? Miało to zmobilizować Kaza do osiągnięcia szczytu szczytów? Czy te gry mają inne założenie? No chyba nie. Obie pretendują do miana symulatorów. Diametralna różnica jest taka, że GT to tak naprawdę tryb kariery single, a tu miało to być multi pełną gębą. Tak pobieżnie analizując. Czy nie lepiej było wydać GT6 na starcie generacji zamiast ciągnąć to na PS3? No chyba lepiej. Evolution mogło robić kolejną odsłonę Motorstorm albo jeszcze coś innego, ale wyścigi podobne w założeniach do GT? Ja bym tego nie sfinansował na pewno.

Moment,moment....gdzie twórcy wspominali,że gra aspiruje do symulatora ?Możesz rzucićlinkiem?

Odnośnik do komentarza

NFS jest przeza(pipi)isty, a DC od początku zapowiadany jest jako Arcade Racer, wiec nie wiem skad te porównanie do GT.

Troche mnie tez bawi osiąganie szczytow przez Polyphony :sorcerer: Patrzac na ich prace GT7 będą tworzyć 6 lat, do tego czekam by na kolejnej generacji wsadzili samochody i trasay z PS2...

 Kaz osiągnie wtedy naprawdę szczyt szczytow !

Odnośnik do komentarza

Drive club miał sens tylko podczas premiery, gdy miała być sprzedawana razem z konsolą. Ale dziś ta gra już nie ma sensu skoro ją przekładają po raz kolejny. 

 

Lepiej skierować swoje oczy w strone project Cars Nie dość że jest to ulepszona wersja Shift 2 to jeszcze w mega podrasowanej grafice i poprawionym engine. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...