Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No to masz gwarancje jeszcze, jedz z nim do sklepu gdzie kupiłeś, nie mineło 6mscy, w niektórych sklepach pamietam wymieniali ludziom od ręki (ofc nie we wszystkich)

 

no taaaak, tylko że kupiłem konsolę w znanej i lubianej sieci marketów z owadem w logo. 

Co zrobić? Zanieść im pada, całą konsolę czy kontaktować się bezpośrednio z Sony? 

Odnośnik do komentarza

Ponoć Sony poprawiło w nowych padach mechanizm trigera

 

SYZy2qW.jpg

 

https://www.reddit.com/r/PS4/comments/4h5ecx/screenshot_sony_has_fixed_the_dreaded_dualshock_4/

 

 

Te starsze Triggery to w dwóch padach mi się połamały. Chodzi o ten cienki bolec. Na allegro za 3,99 kilka sztuk kupiłem. 

 

Może nowego pada pora kupić XD 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ceny tego Scuf'a zaczynają się od 129$ i pną w górę zależnie od poziomu wybranej kustomizacji. Więc ostateczna cena grubo przekracza 500 zł. Ciekawi mnie tylko jakoś wykonania triggerów L2 i R2 które zostały jednak w sony już wzmocnione. Mają teraz grubsze mocowanie, więc nie powinny tak łatwo pękać. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Wyciekły informacje odnośnie nowego modelu DS4. Szczególnie ciekawie prezentuje się zamiana miejsc gałek z krzyżakiem i przyciskami. Sony podłapuje także od M$ z padów Elite na umieszczenie dodatkowych przycisków na bokach uchwytów pada.

Ja mam jedynie nadzieję, że w końcu doczekamy się lepszej baterii oraz jakości plastiku.

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Popękały mi gumki analogowe, oryginalne w czerwonym ds4 i tylko czekałem, kiedy to sie pogłębi i całkowicie odpadnie. Dziś przyszły chińskie zamienniki, za 1 funta kłaków, az 4. I wiecie co? Te zamienniki sa lepszej jakości, niż analogi w nowych wersjach ds4. Bardziej chropowate i nie takie plastikowe. Bardzo przyjemnie w dotyku i palec sie tak nie ślizga. Sprawdzone na Bloodborne :)

Odnośnik do komentarza

Padl mi lewy analog - podczas wychylania go w prawa strone, konsola odczytuje to jako ruch w dol. Z tego co czytalem w necie to wina elektroniki, wiec naprawa odpada. Pad z rewizji CUH ZCT1E.

 

 

Szybkie pytanie - czy kupujac nowego pada mozna okreslic jego revizje bez rozpakowania? Czyli czy na pudelku znajduje sie taka informacja, jak na odwrocie pada?

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...