Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Tak jak wspominałem, przy okazji aktualki forum, co niechybnie się zbliża. Teraz po prostu tego nie tykałem (ogarnialiśmy PPE, zamknięcie numeru), bo przy ps3forum.pl okazało się, że to masa zabawy, aktualizacji wtyczek i innych cudów i ogólnie się przed tym bronię :P. 

 

Sorry za to zamieszanie z Tapem, ale naprawdę nie mam pomysłu. Pozostaje aktualka forum, świeży Tap i mam nadzieję, że będzie OK. 

Odnośnik do komentarza

Tak jak wspominałem, przy okazji aktualki forum, co niechybnie się zbliża. Teraz po prostu tego nie tykałem (ogarnialiśmy PPE, zamknięcie numeru), bo przy ps3forum.pl okazało się, że to masa zabawy, aktualizacji wtyczek i innych cudów i ogólnie się przed tym bronię :P. 

 

Sorry za to zamieszanie z Tapem, ale naprawdę nie mam pomysłu. Pozostaje aktualka forum, świeży Tap i mam nadzieję, że będzie OK. 

 

Przepraszac za tapatalka lol

 

 

 

 

a tak bardzo cie szanowalem ; - (

Odnośnik do komentarza

Ten tapatalk bardzo przyspiesza ogarnianie forumka na telefonie, dlatego mamy ból dupy dosc srogi.

 

A kiedy będzie update forumka i nowy tap? Odpowiedzi w "najbliższej przyszlości" nie przyjmuje.

 

Niestety szybciej niż bym chciał. Od 1 kwietnia IPB przestaje wspierać wersję 3 i tylko 4. A ten opór to jedynie dlatego, że 4 jakoś mi nie leży :P. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem co wy macie za telefony czy internet, ale na moim dwuletnim S4 kliknięcie w odnośnik na forum i ładowanie nowej strony trwa może jakąś sekundę, wątpię czy tapatalk zrobiłby to szybciej.

 

No ale jak jesteś przyzwyczajony do tapa, to jak tam chcesz...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...