Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, hype się skończył przez e3 i znów na Tapie błędy.

 

czeski, dam Ci prenumeratę za te Twoje cierpienia, ale naprawdę nie mam pomysłu. Nic przed E3 nie tykałem, nic teraz. Nie wiem, może większy ruch sprawił, że działało OK ;). IPB zapowiedziało duży update (4.2) na wakacje i wtedy, chcąc nie chcąc, przeskoczymy pewnie, bo na ps3forum.pl Tap śmiga git, ale są na nowym skrypcie (tyle że mało kto go lubi). 

Odnośnik do komentarza

Bez serca jesteście :P. Tap w użytkowaniu forum nie przeszkadza, nie obciąża skryptu czy coś, więc jak się nie korzysta, to bez różnicy. Rozumiem, ze ktoś korzysta i chętnie mu to korzystanie ułatwię, ale nie wiem, skąd te błędy teraz. Aktualka pomoże, ale jak już pisałem - bronię się rękami i nogami. Ot, np. nie ma rozwijanych komentów w statusach... 

Odnośnik do komentarza

Bez serca jesteście :P. Tap w użytkowaniu forum nie przeszkadza, nie obciąża skryptu czy coś, więc jak się nie korzysta, to bez różnicy. Rozumiem, ze ktoś korzysta i chętnie mu to korzystanie ułatwię, ale nie wiem, skąd te błędy teraz. Aktualka pomoże, ale jak już pisałem - bronię się rękami i nogami. Ot, np. nie ma rozwijanych komentów w statusach...

I chwała panu za to. Próbowałem przesiąść się na wersję mobilną ale jest zbyt ułomna. Nie mogę się przyzwyczaić do niektórych rzeczy.
Odnośnik do komentarza

Grzybi a co się dzieje jak przeglądasz sobie strony konkretnego wątku i klikniesz wstecz na mobilnej wersji ? A no cofnie Cię do poprzedniej strony gdzie w tapa wrzuca Cię z powrotem do np. nieprzeczytanych czy innego zbioru w jakim byłeś. Do tego brak przejścia do ostatniej strony. Takich drobnych ułatwień jest całe mnóstwo w tapa i trzeba być ślepym by nie widzieć jak bardzo ułatwia to przeglądanie forumka.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...