Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Wiedziałem, że pierwszy post to będzie "ilozujo nas!", ale że od Ciebie... :(. 

 

Tapa to mogę 50x zresetować i tyle, nie ma na niego pomysłu. Znaczy mam, zaktualizujemy forum, ale wtedy pierwszy koment "czemu w statusach nie rozwijają się komentarze!!!". 

 

Bedzie kampania o cofniecie aktualizacji jak ludzie zobacza te serduszka i to jak statusy 'dzialaja' na tej wersji IPB xD

Odnośnik do komentarza

Jak juz sie troche z nim oswoilem to jest spoko, ale poczatkowo bylem zawiedziony, calosc wydawala sie strasznie nieintuicyjna i do potrzeby wchodzenia na czyis profil zeby przeczytac komentarze pod statusem na glownej do dzis sie nie przyzwyczailem. Sa tez jednak fajne rozwiazania, np szybkie info o tym kto jak i gdzie zareagowal na twoj post przy wejsciu na forum, calosc troche szybciej dziala, wklejasz link i od razu pojawia sie filmik/obrazek [nawet w statusach] bez potrzeby wpisywania etc.

 

Nie wiem tylko po co sa te serduszka, lajki i smieszne minki zamiast plusikow, trąci to mocno fejsbookiem.

 

Ocena? Do przyzwyczajenia się/10, watpie ze poczatkowo wszyscy beda zadowoleni. :)

Odnośnik do komentarza

 

Żeby statusy stały się właściwie tematami, które można podbijać odpowiedziami? 

 

Ze względu na ograniczoną ilość znaków mało prawdopodobne. Bardziej nadmiar śmieszkowania z odświeżaniem statusów z 2012 r. No ale więcej statusów na głównej to mógłby jakiś młody dynamiczny inżynierek ogarnąć.

 

 

Wpisałem sobie do CV! Prosz, 10 sztuk teraz jest. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Żeby statusy stały się właściwie tematami, które można podbijać odpowiedziami? 

 

Ze względu na ograniczoną ilość znaków mało prawdopodobne. Bardziej nadmiar śmieszkowania z odświeżaniem statusów z 2012 r. No ale więcej statusów na głównej to mógłby jakiś młody dynamiczny inżynierek ogarnąć.

 

 

Wpisałem sobie do CV! Prosz, 10 sztuk teraz jest. 

 

:hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:

Odnośnik do komentarza

I duzo sie zmieni w wygladzie forum wtedy?

 

Trochę tak. Nowe funkcje, z wad dla mnie osobiście to brak rozwijanych komentów przy statusach (trzeba wejść w profil; pytałem supportu, nie będą wracać do starej opcji, ale może gdzieś jakaś wtyczka jest). Można sobie poklikać http://ps3forum.pl/ czy https://forum.invisionize.pl/ (jedno z największych for o IPB, są zawsze na bieżąco). 

 

boję się :(

 

Ja też! No ale raczej nieuniknione, bo IPB 3 w żaden sposób nie jest już wspierane i trochę mija się z celem płacenie za licencję i aktualny skrypt, gdy się z niego nie korzysta (a ewentualne bugi trzeba naprawiać na własną rękę). IPB 4 już widzę w miarę stabilne, rzadziej już poprawki wychodzą. Ot, po prostu jest inne, ale jak pisał Bansai - ma jakieś tam swoje zalety. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...