Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/tajemnicze-wpisy-z-internetu-czyli-skad-bierze-sie-mutexocfipreoqyfbmutex/

 

I proszę, jest wyjaśnienie. To jednak Firefox, a właściwie to pewna wtyczka do niego (Browser-Security).

 

Chyba to na mój cynk zaczęli to ogarniać, bo z rana jak im napisałem to nie mieli pojęcia o co chodzi. A do wieczora zrobiło się to już całkiem szeroko dyskutowane.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobry! Forumek właśnie doczekał się dedykowanego serwera. Dwie zasadnicze zalety - teoretycznie powinien chodzić nieco szybciej, a dwa - raczej nie powinny występować już zamuły czy w ogóle wysypywania się, które były głównie związane z faktem, że forumek był powiązany z innymi naszymi stronami (i ja na nich coś się "gotowało", to forumek obrywał rykoszetem). No chyba że wykręcicie nadprogramowy ruch, to nic nie wiadomo. 

 

Z racji przepięcia mogą pojawiać się jakieś błędy, tak że proszę zgłaszać. 

Odnośnik do komentarza

Apeluję o poszerzenie ilości statusów wyświetlanych na głównej, albo żeby nowy komentarz pod statusem przesuwał go na górę listy. To drugie daje spory potencjał do trollingu, ale zbyt wiele ciekawych dyskusji i pięknych ciągów myślowych przepada, bo jeden z drugim stulejarz wlatuje z gierkowym banałem. Do archiwum nikt nie zagląda, myślę że sporo osób nawet nie zdaje sobie sprawy z jego istnienia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...