Skocz do zawartości

Lords of the Fallen


Rekomendowane odpowiedzi

ooo...., dzięki za info - soulsy mogę skreślić z listy do ogrania

nie ma w tym nic złego ale dla mnie jest to niewygodne, ja jestem wychowany na gierkach gdzie lekki atak to  :x: , mocny  :y:

w lotf cały czas wbijam do kolesia i zamiast go klepać to zmieniam mikstury lub postać zakłada/zdejmuję tarczę

trochę bekowo to wygląda he he

Odnośnik do komentarza

teraz żałuję, że na koniec rzuciłem parę statsów do zręczności a nie siły, bo finalny boss mnie męczy. Zadaję mu ~100 obrażeń z wyskoku, więc walka się niezwykle dłuży i zanim go zabijam, to już mam tak mało HP, że padam na hita w końcu :/ Muszę trochę podkoksić do 28 siły (mam 25), żeby Last Willa ubrać, podobno dobry mieczyk. Eeeeh, na koniec tak zyebać :P 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem w dzień premiery na ps4, doszedłem do drugiego lorda i poległem. Postanowiłem dać jeszcze jedną szanse tej grze jak się dowiedziałem,że wchodzi w gwg. Dodam tylko,że to moja pierwsza gra tego typu, a mega się wkręciłem.

(pipi) co to jest za giera!  :obama:  Polacy jednak potrafią. Cieszy mnie fakt,że dwójka jest w produkcji.  :banderas:

Chyba teraz dam szanse Soulsom.

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza

wpadło drugie zakończenie na NG+, zapomniałem ubrać runę, przez co odblokowałem nie to zakończenie co trzeba XD 

 

 

w sumie dziwne, nawet pomimo nie ubrania runy, to powinno sie odblokowac trofeum za 

 

 

zwyciestwo ludzi... a ja runy nie odblokowalem, a zrobilo sie zakonczenie za rownowage...

 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Jako że gierka w plusie pograłem trochę, dwóch bossów na razie położyłem. Czy grę skończę nie wiem, bo mimo tego że nawet wciąga to drewniane sterowanie postacią i praca kamery szczególnie przy lockach to jest (pipi)a dramat. Mam wrażenie że hitboxy też są lekko z(pipi)ane. Cała reszta czyli design przeciwników pancerzy lokacji itp słabiutko i nie ma startu do żadnych Soulsów. Wadzi mi też menu ekwipunku i jego przegląd ale to pewnie do przyzwyczajenia. Jak się komuś nudzi, lubi gry souls-like i ma plusa to śmiało sprawdzać, nie wiem ile obecnie wołają za gierkę ale imo max 50 zł co jest warta.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...