Skocz do zawartości

Lords of the Fallen


Rekomendowane odpowiedzi

Te "chrupanie" jest na tyle instancyjne, że nieistotne zupełnie...

Inne rzeczy potrafią zagotować krew zdecydowanie bardziej. Tak czy inaczej to dobra gra, która w moim  przypadku miała tego pecha, że wziąłem się za nią tuż przed premierą BloodBorne i teraz czeka na lepsze czasy. Cholera wie jak długo, bo dziś kupuję DkS 2 na PS4 i znów z chęcią zrobię w niej platynę :P 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Szybkie pytanie (patrzyłem dla pewności na 2 ostatnie strony czy nie było odpowiedzi): czy ta gra posiada instrukcję? Nawet 1-stronicową? Na allegro widzę w pudełkach tylko kody DLC i soundtrack. Manuala jakoś na fotkach nie mogę dostrzec.

 

Bo i takowego nie ma. Jest tylko to, co wymieniłeś - takie czasy, teraz pudełeczka lekkie są, bo "ekologia" itp. I tak fajnie, że soundtrack dorzucili (w Wieśku również, więc wychodzi na to, że polskie gierki mają fajniejsze wydania).

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się czy gra podejdzie komuś, kto po 10h odrzucił Dark Souls z powodu frustracji :F Licytować to, czy olać (głównie chodzi o poziom wkurzania się w grze)?

Poza paroma bossami nie odczułem jakiejkolwiek trudności w Lordsach - Gra jest troche inaczej skonstruowana od Soulsów. Zresztą długość gry nie jest jakaś specjalna ja nie śpiesząc się zrobiłem w

17 godz

okolo ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Thx. Przydałby się chociaż zapychacz z podstawowym sterowaniem + info, że reszta w PDF online.

 

Zastanawiam się czy gra podejdzie komuś, kto po 10h odrzucił Dark Souls z powodu frustracji :F Licytować to, czy olać (głównie chodzi o poziom wkurzania się w grze)?

olej tego crapa!!! lepiej kup sobie wódkę albo oddaj biednym. Serio.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Thx. Przydałby się chociaż zapychacz z podstawowym sterowaniem + info, że reszta w PDF online.

Zastanawiam się czy gra podejdzie komuś, kto po 10h odrzucił Dark Souls z powodu frustracji :F Licytować to, czy olać (głównie chodzi o poziom wkurzania się w grze)?

Bardzo dobra gra i jest łatwiejsza od Soulsów. Pewnie mozna teraz tanio wyrwać bo na premiere kupiłem w empiku za 175zl.
Odnośnik do komentarza

Thx. Przydałby się chociaż zapychacz z podstawowym sterowaniem + info, że reszta w PDF online.

 

Zastanawiam się czy gra podejdzie komuś, kto po 10h odrzucił Dark Souls z powodu frustracji :F Licytować to, czy olać (głównie chodzi o poziom wkurzania się w grze)?

 

Olałbym. Tak samo wkurzałem się jak przy DS, różnica nie jest, aż tak wielka.

Odnośnik do komentarza

Czyli gra potrafi sfrustrować gracza, który nie jest cierpliwy i nie ma tyle czasu dziennie by masterować walkę z jednym bossem po 30 razy?

 

Ok, chyba odłożę zakup na później.

Nie. ona frustruje, bo to badziew. Nieudany bezczelny klon Dark Souls. Tyle, że Soulsy mają w sobie to "coś", Lordsy nie.  Technicznie ta gra leży, framerate pada na pysk, walka nawet nie stała obok Dark Souls.  Serio nie graj w to.  

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Ale ta gra ma kozacki design , uwielbiam takie klimaty pokroju Warhammer-a czy też Warcraft-a . Wielkie zbroje a w nich nabite kabany , dobra giera jak na razie . No i w porównaniu do serii DS banalna.

Edytowane przez szarku123
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale ta gra ma kozacki design , uwielbiam takie klimaty pokroju Warhammer-a czy też Warcraft-a . Wielkie zbroje a w nich nabite kabany , dobra giera jak na razie . No i w porównaniu do serii DS banalna.

Czyżbyś też sobie zrobił prezent świąteczny w postaci Lords of the Fallen? :) Zgadzam się w 100% z tym co napisałeś. Gra jest KOZACKA. A te dźwięki w grze :banderas:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, mikstury lecznicze powinny sie odnawiac w savepointach, prawda? Więc dlaczego po walce z bossem, w ktorej miałem 5 flaszek i zuzyłem chyba ze 3 po zasejwowaniu mam tylko 4 mikstury, jedną flaszke wcięło? Bug czy jakis genialny pomysł o którym nie poinformowano mnie w trakcie gry?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, mikstury lecznicze powinny sie odnawiac w savepointach, prawda? Więc dlaczego po walce z bossem, w ktorej miałem 5 flaszek i zuzyłem chyba ze 3 po zasejwowaniu mam tylko 4 mikstury, jedną flaszke wcięło? Bug czy jakis genialny pomysł o którym nie poinformowano mnie w trakcie gry?

TO ile flaszek CI odnowi zależy od tego, ile tych okruchów kręci się naokoło kryształu. Odnawiają się z czasem.

 

Może mi ktoś rozjaśnić parę rzeczy w Lords of the Fallen? Statystyki są z d... wzięte... Wydajność 50% jest lepsza od wydajności 100% czy nie ?

Czemu broń, która jest szybsza (120%) jest wolniejsza od wolnej broni (80%)? A może tylko mi się wydaje?

Jak wygląda skalowanie z atrybutem, dwuręczne bronie mogę trzymać w jednej ręce jak spełnię podany na broni minimum atrybutu, czy jest to minimum do trzymania w dwóch rękach? Niektóre bronie postać podnosi i potem opuszcza tak jakby miała za mało siły. Ale to chyba tylko bronie drzewcowe, na ekranie ładowania była informacja, że nie wszystkie bronie da się trzymać w jednej ręce. Nie widzę zmian w statystykach/obrażeniach pomiędzy trzymaniem broni w jednej a w dwóch rękach. Jeżeli broń wymaga 22 siły to to jest do trzymania w jednej czy dwóch rękach czy też nie ma podziału ?

Opanowanie-> ten atrybut odpowiada za obronę przed przełamaniem obrony i im więcej tym lepiej? Bo porównywanie broni pokazuje, że mniej opanowania jest lepsze od posiadania go więcej... No i moja tarcza ma 70 opanowania a w statusie bohatera pokazuje Opanowanie 19...

Energia% sugeruje ile energii wciągnie atak, czyli im więcej energii tym droższa w użytkowaniu broń?

 

Strasznie ktoś namieszał z tymi statystykami, nieczytelnie to rozpisali.

 

Jest jakaś fajna broń względnie wcześnie dostępna? w DS1 na początku gry zrobiłem miecz Artoriasa z duszy wilka i biegałem z tą bronią przez całą grę.

Odnośnik do komentarza

Jakieś rady na początek?

 

jestem przy

 

grave lord no.1, gram wojem i mam miecz od 1szego bossa. 

Gravelord jako boss wydaje sie łatwy, ale problem mam z tymi jego sługusami - sa troche szybcy jak na moj miecz.

można tam gdzieś w  poblizu znaleźć coś lepszego?

 

aha i to całą grę tak będzie, że boss będzie miał sługusów?

 

 

 

dzięki!

Odnośnik do komentarza

Jakieś rady na początek?

 

 

aha i to całą grę tak będzie, że boss będzie miał sługusów?

 

Po prostu graj, przecież jest względnie prosta. Nie idź na pałę i naucz się korzystać z ataków i rolla (skuteczniejszy od obrony IMO).

 

Nie.

 

Ja powoli kończę, choć wszędzie latam i liżę ściany. Jak tylko dostanę jakiś klucz "mały klucz do skrzyni kowala" to od razu szukam i badam gdzie pasuje :D

 

Wkurzyłem się, że od tego pokręconego rhogara "KRUUUUUUKKHKHH" (kuźwa, glosniej sie nie dalo?) Nic nie dostalem po dostarczeniu w sumie 30 czaszek :/ A z tego co wiem to powinienem coś dostać ...

 

gra jest świetna, idealna odskocznia od DkS i chyba pokuszę się o calaka :lapka: 

 

Ma parę swoich złych momentów i błędów, ale generalnie na tę chwilę stawiam jej solidne 8/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...